Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dali se bavite sportom i kojim ?

Go down 
+9
Mahnoor
shadowless
Haris
rose
virus
Amatullah
Dina
_Mersy_
Lejla
13 posters
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed May 28, 2008 9:28 pm

Dali se bavite nekim sportom ako se bavite koji je to sport Dali se bavite sportom  i kojim ? 221433
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeThu May 29, 2008 1:31 am

ja se ne bavim ali volim da igram fudbal ili tenis Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeThu May 29, 2008 8:31 pm

Trenutno nemam vremena za sport i sportske aktivnosti.Ali zato svaki dan trcim za tranvajem,autobusom i brodom pa bih komotno mogla napisati da se bavim trcanjem Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin


Dina: komentar modifikovan dana: Fri Jun 06, 2008 8:21 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 10:59 pm

Lejla (citat):
Dali se bavite nekim sportom ako se bavite koji je to sport Dali se bavite sportom  i kojim ? 221433

Smirovanje po kuci. I to ti dodje kao neka vrsta rekreacije Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 6:29 pm

sport Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541 ne neshto profesionalno, ali ali svaki sport mi je dobrodoshao, (osim rukometa) !
Fudbal, kosarka, planinarenje, stoni-tenis Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541... i stali, a ova cetiri, posebno ! Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 6:50 pm

virus (citat):
sport Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541 ne neshto profesionalno, ali ali svaki sport mi je dobrodoshao, (osim rukometa) !
Fudbal, kosarka, planinarenje, stoni-tenis Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541... i stali, a ova cetiri, posebno ! Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541

neka, ne brukaj se ...

umesto da igras, lomis sve oko sebe Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541

ja se bavim setanjem, vazil se to? Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 6:56 pm

rose (citat):
virus (citat):
sport Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541 ne neshto profesionalno, ali ali svaki sport mi je dobrodoshao, (osim rukometa) !
Fudbal, kosarka, planinarenje, stoni-tenis Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541... i stali, a ova cetiri, posebno ! Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541

neka, ne brukaj se ...

umesto da igras, lomis sve oko sebe Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541

ja se bavim setanjem, vazil se to? Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541

nije bruka !!! Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin nije vazno ko pobjedjuje, vazno je ucestvovati ! Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeThu Jun 05, 2008 7:05 pm

tesi se, tesi... Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 5:27 pm

rose (citat):


ja se bavim setanjem, vazil se to? Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541

Kako se ne vazi Dali se bavite sportom  i kojim ? 18927 Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 5:58 pm

Odmaranje u dalj.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 7:00 pm

ili do daljnjeg Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:22 pm

AAminAA (citat):
ili do daljnjeg Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol

Može i to. Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:23 pm

Haris (citat):
Odmaranje u dalj.


Ja mislim da je taj sport vrlo zanimljiv ???? Dali se bavite sportom  i kojim ? 221433
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:25 pm

@ Dina: Ma možeš 24/7 da se baviš, a da ti ne dosadi. Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:30 pm

Haris (citat):
@ Dina: Ma možeš 24/7 da se baviš, a da ti ne dosadi. Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541


Kolika je plata???? Dali se bavite sportom  i kojim ? 666
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:41 pm

Dina (citat):
Haris (citat):
@ Dina: Ma možeš 24/7 da se baviš, a da ti ne dosadi. Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541


Kolika je plata???? Dali se bavite sportom  i kojim ? 666

Plata Crnogorcima je da se ne umaraš. Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:45 pm

Znaci plata je lako cemo Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Jun 06, 2008 8:47 pm

Dina (citat):
Znaci plata je lako cemo Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin

Yeah. 8)
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:42 am

Igrala sam ranije fudbal (u klubu [zeMski]) .. al sad vise nista... tj. ujutro trcim na bus i voz Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:45 am

shadowless (citat):
Igrala sam ranije fudbal (u klubu [zeMski]) .. al sad vise nista... tj. ujutro trcim na bus i voz Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin

E moja ti i ja nekad i karate trenirala i gimnastiku i svasta po nesto a sad ko pravi pnzioner.Trcim za raznoraznim prevoznim sredstvima i Allaha molim da ih stignem Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 5:56 pm

Ako je odmaranje sport onda ja nisam sportista.

U mene u okolini nema sportklubova za sestre..
Ima malo dalje od mene bazen gdje dolaze sestre, ali meni nije cejf tako, ma da sam pozelila da plivam Dali se bavite sportom  i kojim ? 890753

Nedavno su strajkovali busevi, pa sam morala svako jutro 45 min Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 7:18 pm

Nekada sam bio aktivni KIK BOKSER a od kad sam se prihvatio vjere samo po malo treniram radi kondicije Dali se bavite sportom  i kojim ? 150615 8)
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 7:28 pm

Masha'Allah !
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 7:30 pm

Primjetim da je kod zena najbolja kondicija Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Dok kuhaju veceru cuju da dijete place, trce odmah gore da vide sta se deslo.
u medjuvremenu ''miri'' vecera, trce dole da vide sta zagorilo.
Zvoni telefon, se provjeri mail. Neko pozvoni na vrata, brzo trci trazi odjecu da se obuces.
Ma nema kondicija je nam extra Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199 Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199
Da jos nespominjem kad se ide u trgovinu sa djecom Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 8:58 pm

intersantan post,ovaj iznad Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol al babe nema zglave u toj porodici,mora da je u birtiji Dali se bavite sportom  i kojim ? 546447
Glede sporta,nekad sam se ozbiljno bavio futbalom,sada samo rekreativno jednom u sedmici,ali trčim 2-3x sedmično po otprilike 3km da održim kondiciju a i liniju moram vam priznati Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199 a i prija mi trčanje,slušalice na uši i dok se predavanje ne završi na playeru ili sura,nema stajanja.Izbjegavam Porču da puštam na player jer su njegova predavanja oko sat i po vremena,rekoh da ne lipsam... Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:08 pm

Citat :
intersantan post,ovaj iznad Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol al babe nema zglave u toj porodici,mora da je u birtiji Dali se bavite sportom  i kojim ? 546447

Dali se bavite sportom  i kojim ? 546447 Dali se bavite sportom  i kojim ? 546447 Dali se bavite sportom  i kojim ? 546447

Dobar si i za Porchu, on kad pochne, krvava bushka da te spopadne Dali se bavite sportom  i kojim ? 546447
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:11 pm

Neka predavanja traju 40 min sa ilahijama između kod Porče sat i pol,bez predaha Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:12 pm

Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117 Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117 Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:44 pm

Ja sam skoro sva njegova predavanja skinula na pc ,predavanja koja su bila na stranici ummet.at prije nego je ta stranica ugasena. Dali se bavite sportom  i kojim ? 18927
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:56 pm

Imam i ja mnoshtvo predavanja, ali najcheshce slusham predavanja na Engleskom. Imam ih bezbroj i vecina su video. Pored dr. Naika, Yasina, Faiza, Qadhija... rijetko mi na um padnu ovi nashi.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:58 pm

Ili sam ja promasila temu ili vi? Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:12 pm

Pa pričamo o sportu,tj. kako ja trčim i šta slušam na playeru za vrijeme toga Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199
Mada moram priznati inače nisam ljubitelj Porčinih dersova,al eto da Allah nagradi brata za uloženi trud.Amin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:30 pm

Ja volim da slusam Bilala Bosnica i Safeta Kuduzovica .Inace ja najradije predavanja slusam na bosanskom jednostavno mi je bitno kad je rijec o vjeri da razumijem bas sve do najmanjeg detalja.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 10:59 pm

@ Dina: Ti. :-D Vidiš da je tema od asmog početka off-topic, nego je mi vraćamo u red. :-P
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 11:06 pm

Vidim ja da meni trebaju naocare sa duplom dioptrijom Dali se bavite sportom  i kojim ? Affraid

Hvala vam sto tako brinete da tema ne bude off Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 10:55 pm

Zadnjih tri godine nazalost nicim,iako sam od svoje 10. godine poceo,prvo sa fudbalom u NP pa onda u Njemackoj i fudbal i kosarku.
2002. sam imao tezak lom podkoljenice,koji me i psihicki od sporta udaljio.Onda sam opet poceo sa fudbalom,ali nije to bilo to...sad samo ponekad odem trcati i to rijetko...nazalost Dali se bavite sportom  i kojim ? 791541
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 1:33 am

od mog zadnjeg posta na ovoj temi sam se udebljao jedno 7-8 kg.baš se bavim sportom u zdanje vrijeme Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199
Na vrh Go down
Alem
novi dzematlija
novi dzematlija
Alem



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeWed Nov 24, 2010 1:21 am

bavim se karateom vec 14. godina, treniram za sebe, a i treniram druge. Treba nesta trenirati, sta bilo. Dali se bavite sportom  i kojim ? 389260
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Dec 03, 2010 11:46 pm

eko87 (citat):
od mog zadnjeg posta na ovoj temi sam se udebljao jedno 7-8 kg.baš se bavim sportom u zdanje vrijeme Dali se bavite sportom  i kojim ? 905199



Bice da si se pesportao Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117 Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117 Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117 Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117 Dali se bavite sportom  i kojim ? 624117
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitimeFri Dec 03, 2010 11:47 pm

Alem (citat):
bavim se karateom vec 14. godina, treniram za sebe, a i treniram druge. Treba nesta trenirati, sta bilo. Dali se bavite sportom  i kojim ? 389260



MashAllah to je za pohvale Dali se bavite sportom  i kojim ? 221433
Na vrh Go down
Sponsored content





Dali se bavite sportom  i kojim ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dali se bavite sportom i kojim ?   Dali se bavite sportom  i kojim ? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Dali se bavite sportom i kojim ?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dali ste znali ?
» DALI JE LJUBOMORA BOLEST????

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Sport-
Idi na: