Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 BESPLATNE KNJIGE

Go down 
+3
shadowless
Amatullah
Lejla
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 11:25 pm

es sellamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
dobio ja sam i ja knjige u ponedeljak.
4. knjige i 2.brosure
odlicne su elhamdulillah
Da Allah dz.s. nagradi ovu bracu.
Medjutim imam mali problem.... u vezi odgovora
trebam im odgovoriti i ono sve sto ide uz to da zelim poruciti jos inshaAllah
Lejla sigurno znas o cemu govorim.
Posto ja bolje razumem Engleski nego sto pisem BESPLATNE KNJIGE - Page 2 19455
zato help bratu BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Lol
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 12:15 am

Ve alejkumu selam.Meni nije stigao nikakv mail posle nego sto su mi knjige stigle .Ja sam poslala ovo gore sto sam vec napisala to jest od Amine prepisala BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Lol i knjige su mi stigle i to bas puno njih posle toga mi jos nije nista stizalo.Amina je iskusna na tom polju knjiga pa eto nadam se da ce se ona javiti da kaze kako i sta dalje a ona nam je ujedno i pisar na engleskom . lol!:


Amina javi se.... BESPLATNE KNJIGE - Page 2 926708
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 12:18 am

nije mi stigao mail.
Vec to je napisato na papiru u paketu je doslo.
Ali sacekacemo Aminu.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 1:56 am

Es selamu alejkum

Evo me tu, shta treba ? BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_biggrin

Takvarni ,mozda ti posluzhi ovo:

AAminAA (citat):
Selam alejkum Lejlooo BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_biggrin BESPLATNE KNJIGE - Page 2 470613

Sad fino poshalji im mejl nazad

Kopiraj ovo u mejl :

Citat :
Would you like to be one of C.I.M.S Dawa team

and joining us in our Dawa programs ?

Onda dodaj

Yes, i would like to be one of C.I.M.S. Dawa team and i would like to join you in your Dawa programs. Please, send me the books on various languages and various topics, together with copies of Qur'an translated on other languages, and insha'Allah i will give it away to everyone i know. Please, make sure i get enough books in bosnian and duch(nederlands) language.

May Allah reward you for all your effort . Ameen

Jazzak Allah Khajr !


----------------------

Da, zhelim biti jedna od C.I.M.S. dawa tima i zhelim da vam se prikljuchim u dawa programima. Molim vas, poshaljite mi knjiga na razlichitim jezicima sa razlichitim naslovima ( o raznim poljima u Islamu ), zajedno sa kopijama Kur'ana preveden na drugim jezicima, i insha'Allah ja cu ih proslijediti svima onima koje poznajem. Molim vas, obratite paznju na to da dobijem dosta knjiga na Bosanskom i Engleskom jeziku.

Neka vas Allah nagradi za vash trud. Amiin !



Ali, ti meni reci na koje jezike ti knjige trebaju i da ja to malo izmijenim, onda shalji. Poslije ovoga, dobijacesh mnjige chesto insha'Allah, dosta z atebe i za druge da podijelish.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 8:22 pm

Ja nisam vidjela nikakvo pismo da su mi poslali zajedno sa knjigama .
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:34 pm

Obichno sa knjigama dobijesh mali papirchic kao javite nam kad vam knjige stignu i mail adresa od njih.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:49 pm

Mozda ja to nisam vidjela, nego sam bacila u smece greskom. BESPLATNE KNJIGE - Page 2 678875
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 11:51 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Ovo sam dobio...razumem ja sve ali malo mi teze oko odgovora


Peace be upon you, when you receive the books contact us, if you need another books tell me your name and address again, also write the names of the books which you received and I will send the other books by Allah`s if any one interesting to know islam tell me the name and address…….na onaj e-mail…

Pa ako moze neko da odgovori a ja cu uklopiti ostalo oko mog imena i imena knjiga koje sam dobijo.
Allah vas nagradio!
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 9:54 am

Stigle su knjige iz Egipta, 5 knjiga na bosanskom i jedna na engleskom jeziku.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeSat Jan 10, 2009 2:43 pm

Meni prije desetak dana stiga Kur'an sa prevodom na bosanski jezik od Korkuta.


BESPLATNE KNJIGE - Page 2 163761
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:57 pm

Esselamu alejkum!

Hajde ko ce sad od ovih nasih engleza da napise pismo za narudzbu knjiga za jednu nasu seku ona je iz Ukraine (vratila se islamu elhamdulillah) zivi ovdje u NL trebaju joj knjige na ruskom jeziku.

Ona je vec par godina muslimanka pokrivena je elhamdulillah,ali ima jako malo znanja o islamu bojim se da ni namaz nema jos . BESPLATNE KNJIGE - Page 2 890753 Udata je za jednog marokanca koji slabo praktikuje vjeru sto samim tim i njoj samo otezava. BESPLATNE KNJIGE - Page 2 791541

Hajde u ime Allaha da joj pomognemo ona ima jaku volju i zelju da uci o islamu ali nema nijednu sestru sa svog govornog podrucja od koje bi mogla uciti,nema dzemata ,nema knjiga .Pa hajde da joj bar pomognemo da naruci ove besplatne knjige da bar sta nauci a ja cu dalje vidjeti da joj trazim sestre u isamu za druzenje ,jer zaista je tesko biti u takvoj situaciji a posto sam i sama bila u slicnoj potpuno je razumijem i zaista joj zelim pomoci bar malo inshAllah .
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:21 pm

Ve alejkumus-Selam!

Evo pokušaću ja, samo recite šta treba da napišem.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:46 pm

Allah te nagradio sto si se javio .Ma da se ne mucis previse evo moze ti ovo posluziti samo da se ubace neke izmjene i bice dobro . Ona je iz Ukraine zivi u Holandiji i konvertirala je u islam pa zeli nauciti sto vise o islamu i zeli knjige na ruskom jeziku .Eto samo to da se ubaci i bice dobro ma samo da joj stignu knjige insahAllah.Eto nadam se da ne trazim previse. BESPLATNE KNJIGE - Page 2 175450

Citat :
As salamu alaykum,

I'm Bosnian and i need you to send me all books on bosnian language, please send them to me insha'Allah. Also, you can send me other books so that i can give them away to my friends in local masdjid insha'Allah. Let's do a good deed together and get equal reward from Allah s.w.t..

May Allah s.w.t., reward you for your effort, and grant you with Jannat-ul-Firdaws. Ameen !
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 5:22 pm

Amin! OK, sad sam na faksu, pa kad se vratim kući napisaću inšaAllah.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 3:52 pm

Halalite što sam odocnio sa ovim:

Bismillah!

As-Salam alaykum wa rahmatullahi wa barakatuh!

My name is __________ (ime). I'm from Ukraine and ______ (prije kolikoe godina je primila islam) years ago I accepted Islam, al hamdu lillah. I have a strong wish to learn about Allah's religion, however there are almost no people speaking Russian here where I live, and there's no jama'at. Therefore it's very difficult, almost impossible, for me to learn from someone else and from books. That is the reason I'm sending you this e-mail. I hope you can send me some books on Russian.

May Allah reward you for all your efforts, the whole money you spent is not as worth as one single human being that is guided through you.

Your sister in Islam,
________________

As-Salam alaykum wa rahmatullahi wa barakatuh!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 1:29 pm

Alllah te nagradio brate.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 6:40 pm

Amin, sestro, da Allah i tebe nagradi.
Na vrh Go down
Sponsored content





BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BESPLATNE KNJIGE   BESPLATNE KNJIGE - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
BESPLATNE KNJIGE
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Islamske knjige na engleskom
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Umjetnost,kultura,knjizevnost-
Idi na: