Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 POKLANJAM

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin
Lejla



POKLANJAM Empty
KomentarNaslov komentara: POKLANJAM   POKLANJAM Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 10:54 pm

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Otvaram ovu temu sa nijetom da se na njoj mogu javiti svi oni koji imaju nesto sto zele pokloniti drugima.

Evo pa izvolite braco i sestre a ovdje se mogu javiti svi oni koji imaju nesto za pokloniti nebitno dali je rijec o novcu,odjeci,knjigama ...

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



POKLANJAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLANJAM   POKLANJAM Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 10:56 pm

Pa evo posto sam vec otvorila temu evo da se prva i javim.

Ja poklanjam hidzabe.Pa neka se slobodno jave one sestre koje imaju potrebu za hidzabima.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



POKLANJAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLANJAM   POKLANJAM Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 10:58 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi te'ala we berekatuhu seko

Allah te nagradio na nijjetu. Amin !

Imala bi ja shta pokloniti insha'Allah

Marame, kapice za ispod hidzaba, rukave, iglice pa insha'Allah dogovorcemo se kako to da organizujemo ( isporuku )

Imala bih insha'Allah i nekih prekopiranih predavanja, dova od Poslanika s.a.w.s., pa insha'Allah vidjecemo ...

Nek se javi neka seka kojoj je shta potrebno ili ako zna nekoga kome je to potrebno.
Na vrh Go down
Sponsored content





POKLANJAM Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POKLANJAM   POKLANJAM Icon_minitime

Na vrh Go down
 
POKLANJAM
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Humanitarni kutak-
Idi na: