Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Slike nashih kuharskih umjeca :)

Go down 
+5
MINAA
Lejla
Dina
elTewhid
Amatullah
9 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:20 pm

Es selamu alejkum,

Ovdje cemo stavljati slike nashih jela. Mozhete dodati i starije one odavnooooo radjene Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin

Slike nashih kuharskih umjeca :) 3yqxnd2

Slike nashih kuharskih umjeca :) 6693fh5

Slike nashih kuharskih umjeca :) 2952zhg

Slike nashih kuharskih umjeca :) 2r76hoi
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:23 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) 4u9u1hc

Slike nashih kuharskih umjeca :) 5yhh6v5

Slike nashih kuharskih umjeca :) 4kwn1g7

Slike nashih kuharskih umjeca :) 4yor6aa
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 10:37 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) 67gc3fr

Slike nashih kuharskih umjeca :) 4ygv5zm

Slike nashih kuharskih umjeca :) 2egfc78

Slike nashih kuharskih umjeca :) 61lprmo
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 11:09 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Jedlo_gulas

Ma nema jela bez gulasa Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin

Slike nashih kuharskih umjeca :) 61lprmo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 9:05 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Mantijenepecenelw3


Slike nashih kuharskih umjeca :) Mantijegotoveutepsijicy9


Slike nashih kuharskih umjeca :) Mantijenatanjiruvl5
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 11:07 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Povrcern4
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 11:08 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Makaroneak3
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 11:10 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Rucajjenastolu2mt7
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 11:11 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Sokodpaprikalw3
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 12:15 am

Eh kako bih ja sada voljela ovoga soka da ima u frizideru Slike nashih kuharskih umjeca :) 344402
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 11:55 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Nrt-DSC009
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 11:56 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Ytz-DSC006
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 11:59 pm

Dina (citat):
Eh kako bih ja sada voljela ovoga soka da ima u frizideru Slike nashih kuharskih umjeca :) 344402

Es selamu alejkum

Mina slike su ti strava Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 prelijepo

Dina, kakvog soka draga ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:26 am

AAminAA (citat):
Dina (citat):
Eh kako bih ja sada voljela ovoga soka da ima u frizideru Slike nashih kuharskih umjeca :) 344402

Es selamu alejkum

Mina slike su ti strava Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 prelijepo

Dina, kakvog soka draga ?

Ovoga soka seki,ovo je sok od paprika
. Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199

Slike nashih kuharskih umjeca :) Sokodpaprikalw3
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:31 am

Pa to je veoma lako napraviti Lejla. Ja pravim, samo malo je gušće. Sigurno si probala Travničke paprike. Ispadaju mi potpuno iste .

Nego Dina, uposli ti Lejlu pa nam slikaj taaaze sok Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:35 am

Ma lako je skroz ja ih punim sirom i pavlakom samo treba da stoji bar par dana da bi papike pustila sok i da bi bilo spremno i ukusno za jelo. A to inace jeste i gusto samo kad bude gotov i kad se pocne trositi dodaje se mlijeko pa se ono ponovo zgusne tako traje dugo. Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin

Nisam probala te travnicke jos.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 4:29 pm

Lejlo, te paprike se pune kiselom pavlakom, slatkom pavlakom to je ona koja se muti kao šlag za torte, i mehkim sirom za mazanje koji se koristi za torte . Sva ta smjesa se fino ujedini i njom se pune paprike koje se naravno prethodno otvore na vrhu i posole. Nakon par dana paprike puste sok, taj je obično providan i treba ga procijediti. Onda se ona smjesa u paprikama se tako zgusne, nalik na namaz neki, i jaaako je ukusno, pogotovo kad su paprike malo ljute Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin Probaj, nećeš se pokajati.
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 4:31 pm

lol: Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Sellam10
Selam Slike nashih kuharskih umjeca :) Wi36yp

<Selam svima koliko VAS ima, izgleda mi da pravo odmarate masAllah, neka tako i treba, dok su lijepi dani masAllah da insan provede sto vise napolju u prirodi.
Slike nashih kuharskih umjeca :) Bravot10


A evo i od mene nekih slicica i danasnjeg rucka:

Filovani sampinjoni, ma cure probajte da prste polizete Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol
Slike nashih kuharskih umjeca :) 3c-DSC009

Moja pita od jabuka Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol
Slike nashih kuharskih umjeca :) Pfg-dsc004
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 10:29 pm

MashAllah seko Mina ovo bas fino izgleda .

Nego kako da probamo ,gdje je recept? Slike nashih kuharskih umjeca :) 175450

Slike nashih kuharskih umjeca :) 57026
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 10:38 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Lelo mila od cega hoces recept reci jel od pite sa jabukama il od sampinjona Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Jul 27, 2008 10:43 pm

Hehe ja bih oboje seki samo ako ti nije tesko? Slike nashih kuharskih umjeca :) 470613
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 10:43 pm

lol: Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Sellam10
Selam Slike nashih kuharskih umjeca :) Wi36yp

Stase radi kod vas cure moje, kako vam je vrijeme, kod mene evo od juce kisa pada, sjedi se u kuci i smislja sta da se pravi za rucak, pa evo vam od mog danasnjeg rucka par slicica.

Zapecena pasta sa purelekom i curecom-sunkom
Slike nashih kuharskih umjeca :) Kdn-DSC009

Piskote sa kokosom
Slike nashih kuharskih umjeca :) Uj-DSC009
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 06, 2008 9:04 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Fotos0201cs0

Slike nashih kuharskih umjeca :) Fotos0207ao9

Slike nashih kuharskih umjeca :) Fotos0227cg0

Slike nashih kuharskih umjeca :) Fotos0224gc1

Slike nashih kuharskih umjeca :) Fotos0215ia3
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 11:33 am

MINAA (citat):
Slike nashih kuharskih umjeca :) Nrt-DSC009

Dje si kupila ove pecurke? Tu ima svinjska zelatina :-/ ....
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:51 pm

Ima, osim ako nisu oni "Košer". Mada, ja lično djeci ne dajem nikakve gumene bombone mogu se nekad prevariti u društvu i uzeti, pa bolje uopšte. Znaju da je haram pa i ne traže.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 9:17 pm

Ima ih koji su sa svinjskim zelentinom a onih koji nisu ili se bar kao takvi prodaju a Allah najbolje zna.

Mada ih je svakako sigurnije potpuno izbjegavati.
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 6:11 pm

lol: Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Sellam10
Selam Slike nashih kuharskih umjeca :) Wi36yp

<Selam mojim curama, stase radi kod vas, imal vrucine, eh kod mene vec nekoliko dana pada kisa, al hajr nekaje treba bogami i kise. Evo vam malo slika od mog danasnjeg rucka, posto mi moj sin se vraca u kasarnu posle vec mjesec dana odsustva, pa eto malo sam se ptrudila oko rucka, inace ja vam jos nesmijem da spremam puno, jer ode mast upropast sa mojom silnom dijetom, koju jedva da nekako natjera sebe da smrsam, al insAllah nadam se da vise nece biti toliko kila viska, ide insAllah nam i ramazan, fakat ja obicno se uz ramazan udebljam, al hajr samnom necu valjda pretjerati heh, pa da neduzim ja vas od srca sve i jednu selamim i saljem vam topao zagrljaj i veliku cmoku, :wink:

Pecena jagnjetina
Slike nashih kuharskih umjeca :) Zed-DSC006


Salata od krastavaca i paradajza
Slike nashih kuharskih umjeca :) Cyi-DSC006

Wok-povrce i riza
Slike nashih kuharskih umjeca :) Gjy-DSC006

Pohovani pileci-file
Slike nashih kuharskih umjeca :) F9i-DSC007

Pita od lisnatog-tijesta sa sampinjonima i sudzukom
Slike nashih kuharskih umjeca :) Zv-DSC009

Pita sa pekmezom {starinski recept moje nane}
Slike nashih kuharskih umjeca :) Tdq-DSC009
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeSun Aug 10, 2008 10:34 pm

Sad bi i ja ko agin sin. Umjesto Arapskog ata i sablje sjajne, pečenja janjećeg ( poshto nema jareceg ) Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 3:37 pm

Vi ste meni mashAllah prave kuharice..
imam jos mnogo mnogo toga da se naucim.
Vec me hvata nervoza kad skontam da cu jednoga dana ja morati da spremam iftar i docekam ljude

Slike nashih kuharskih umjeca :) 856152 Slike nashih kuharskih umjeca :) 856152


Moracu skuziti da zivim blizu jedne od vas
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 6:40 pm

Ehhhh u mene imash opciju da se ja vratim "dolje" u Bosnu, a ti mi se udaj u komshiluk Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 .

Ili tu gdje si, ali poblizhe Lejli Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin

Minka nam je u Swe a samim tim i treca zemlja koja "ne" dolazi u opciju Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 6:52 pm

posto mi je Amerika stvarno daleko.. ima ta opcija da obadvije idemo za Bosnu a ja cu u taj tvoj komsiluk pa mi ti samo prebaci pitu preko ograde..

Ako odem Lejli ona mi stavi jelo u lift, il posalje po Dini

A Mina... nisam nikad razmisljala o Swe. niti poznajem ikoga tamo.
mada me ona njezina jela i jorgovani plaho privlace.

Razmislicu,samo da vidim odakle su Sultanija, svjetlost duse, shodowless i ostale sestre.. i one sigurno fino kuhaju Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 7:31 pm

Sultanija mi je kona ( chini mi se ) SD je u Germany, a shadow.... u Shvici.... tako da ti je BiH ipak daleko a blizu Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 a Lejla, najblizha Slike nashih kuharskih umjeca :) 19455

Chuj ti nje pitu preko ograde?! Umjesto da dodje da gleda, da se malo nauchi, ona bi nagotovo ... eee, nema toga.... Ako se hoces udat', morash savladati bar pitu i baklavu... za ostalo, vremenom Slike nashih kuharskih umjeca :) Lol
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 7:54 pm

Hej ba cure bas pravo ste razvezle sa muhabetmo, nego kakostemi stase radi vidim da muhabetite nadugo i nasiroko, deder djevojko kahvu dodaj pa da nastavimo, a i to valja ti bogme se ucit i naucit, insAllah svaki hairlija bosnjak voli pitu a ti sada zavrni rukave i zasuci nogavice pa uci trebaceti bezbeli, Amina je to davno savladala a ija ostarila pa nam netreba da ucimo nego deder nauci moglabih i meni biti snaha ija imam sina heh.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 9:27 pm

Mina odmah pa u prosidbu Slike nashih kuharskih umjeca :) 221433 ovdje si mashAllah na pravom mjestu ,jer ovdje ima navijese sestara i to sve ovih mladih i neudatih. Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199

Nego sestre evo nam se priblizava mubarek mjesec Ramazan elhamdulillah da Allah podari da ga docekamo zive i zdrave i u cvrstom imanu. Slike nashih kuharskih umjeca :) 666

Sad ce i iftari pa bismo mogle postavljati slike nasih iftara ja licno ne znam dali cu uspjeti da koju postavim ,jer cu biti u PG ,ali cu se eto bar potruditi a vi slobodno postavljte tako mozemo jedna drugoj davati nove ideje sta spremiti za sledeci dan. Ustvari mogli bi smo otvoriti novu temu gdje bi smo pisale o iftaru i sta smo toga dana sve spremile.

Slike nashih kuharskih umjeca :) 919467
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 10:17 pm

hhehehehe Mino Allah te nagradio! Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol

Sad ce ispasti da ja nista neznam da kuham Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_redface
Znam razvit pitu (naucila sam i mantije) znam dolme, gulas itd.
Jedino kad vidim vako vase slike , neki kus kus, i sos za tjesteninu eh to mi nece nekako od ruke.
Voljela bih da znam razne sosove da pravim.

Sto se slikanja tice Lejla ja to uvjek zaboravim. u Bosni sam pravila baklavu od visanja, jako ukusna al zaboravila sam da slikam.. al imam recept Slike nashih kuharskih umjeca :) 19455
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 20, 2008 10:31 pm

Jes ali ja nemam visnje. Ma ti sosovi seki to ti uopste nije tesko .

Vidjecemo da napisemo koji recept i za te sosove tu samo dosta raznog povrca maloo mesa i zacina i to je to.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:30 am

Slike nashih kuharskih umjeca :) E99rio
Slike nashih kuharskih umjeca :) 1z5j28j
Slike nashih kuharskih umjeca :) K4famt
Slike nashih kuharskih umjeca :) 14bm9me
Slike nashih kuharskih umjeca :) 24xdwtw
Slike nashih kuharskih umjeca :) 2cqe0e8
Slike nashih kuharskih umjeca :) 2a686px
Slike nashih kuharskih umjeca :) 2u7ai48
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 11:27 am

Lejla (citat):
Jes ali ja nemam visnje. Ma ti sosovi seki to ti uopste nije tesko .

Vidjecemo da napisemo koji recept i za te sosove tu samo dosta raznog povrca maloo mesa i zacina i to je to.

Visnje imaju se kupiti u tegli Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:35 pm

ja nisam još doručkovao,pa kad viđoh ove slike ..provreše mi crijeva Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:46 pm

Amina jesul to paprike u kajmaku il sta si stavila??

a muffini, jesil samo stavila boju u slag il je to nesto drugo kao dekoracija Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_biggrin
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 5:25 pm

ol: Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Sellam10
Selam Slike nashih kuharskih umjeca :) Wi36yp

<Selam mojim curama, masAllah al ste mi vrijedne pravo, al napari oci, sad bih zasjela za ovu sofru od Amine, iako nisam bas ljubitelj slanog moglabih ove pite il staje to Amina a zasladila sa ovim dobrim kolacem heh, nego da nepricam puno evo i od mene nekih slicica od danasnjeg rucka.

Salata od pecenih paprika i kiseli krastavcici
Slike nashih kuharskih umjeca :) Hqz-DSC006

Subara {ustipita}
Slike nashih kuharskih umjeca :) Hcn-DSC007

Krofne
Slike nashih kuharskih umjeca :) 8jp-DSC008

Kuhani pecenjci
Slike nashih kuharskih umjeca :) Zm4-DSC009
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:12 pm

Subara pita?
mi to zovemo cora Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
eno i kod mene se kuhaju pecenci Slike nashih kuharskih umjeca :) 148674 a punjene tikvice u reni
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:21 pm

Mahnoor duso kod mene u semberiji je ovo corpita pogledaj, a ono gore na slici je nesto kao Bosanska ustipnjaca, al to je na Svedski nacin heh

Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 C o r p i t a

Slike nashih kuharskih umjeca :) 763-dsc004 Slike nashih kuharskih umjeca :) 919467 Slike nashih kuharskih umjeca :) 470613


MINAA: komentar modifikovan dana: Thu Aug 21, 2008 6:25 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:23 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Mislim da se cora pita na svakom kraju drugacije zove..
znam da je u krajini kvrgusa Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Mino jesmoli mi iz istog kraja zemlje? Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:27 pm

Mahnoor duso pa valjda smo obadvije Bosanke e sad sa kojeg kraja Bosne si ti a ja sam Semberija posavina heh Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 a cuj jos nesto upravusi svak ima svoje obicaje i kako koje se jelo zove al kod mene u mom kraju se corpita pravi tako sto se jufka razvija kao i za burek il drugu pitu i onda komadi piletine sa dosta luka i bibera se smotaju ispecese i zalije zaljevom ma prste da polizes Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 Slike nashih kuharskih umjeca :) 148674


MINAA: komentar modifikovan dana: Thu Aug 21, 2008 6:31 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:30 pm

hehehe pa i ja sam posavka Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 6:32 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 hej ba iz kojeg mjesta jel Zvornik il Divic, Bijeljina il Brcko pricaj Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199 Slike nashih kuharskih umjeca :) 666

Mahnoor bjezmo na temu muhabet prebice nas Lejla i Amina Slike nashih kuharskih umjeca :) 905199
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 6:50 pm

Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Sellam10
Selam Slike nashih kuharskih umjeca :) Wi36yp

Pilav sa tikvicama i mrkvom, dodatin prilog su bili cevapcici
Slike nashih kuharskih umjeca :) Jvy-DSC009

Tiramisu sa nes-kahvom i kakaom
Slike nashih kuharskih umjeca :) K7o-DSC009

A ovo su tikvice iz moje baste Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_rolleyes Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_lol
Slike nashih kuharskih umjeca :) Dds-DSC009
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:10 pm

Prelijepo Minaa Slike nashih kuharskih umjeca :) 221433 Slike nashih kuharskih umjeca :) 470613
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:36 pm

MashAllah dobre ti te tikvice. Slike nashih kuharskih umjeca :) 666
Na vrh Go down
Sponsored content





Slike nashih kuharskih umjeca :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike nashih kuharskih umjeca :)   Slike nashih kuharskih umjeca :) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Slike nashih kuharskih umjeca :)
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Smijesne slike
» Razne slike
» Slike Islamskog karaktera

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Kuhinja i recepti-
Idi na: