Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)

Go down 
+21
Hanuma
shadowless
Hanisa
ljina
rose
_Mersy_
Ismail
elTewhid
Muslimah
svjetlost duse
-Dzulejbib-
MINAA
Marwa
Sultanija
Haris
takvaran
eko87
Mahnoor
Dina
Amatullah
Lejla
25 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:06 pm

Mah, poshla bih ja Merso do granapa, ali nemogu...kishovito je a ambrele nemam.

Nego buduca mlada nam neshto pribirljiva masha'Allah. Ne godi joj kahva, baklava, tiramisu, lokum. Trazhi ono chega nema. Chiju li cesh kucu u muku zamotat' da mi je znati Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

Nego, znamo mi da si ti buduca mlada, hajirli ti bilo Merso, a vraticesh se ti nama u to shubhe nemam. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 76805
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:09 pm

ja se ne vracam vise vjeruje te mi a u ciju kucu udzem ima da budem mirna ko bubica da pomazes svekrivi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:11 pm

Insha'Allah, insha'Allah Merso ! Samo naprijed.
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:11 pm

ma ja ti polako necu da trcim pred rundu heheh Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 791541 volimo se sto je najvazanije irazumijemo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 791541 i cjeni me
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:13 pm

_Mersy_ (citat):
ma ja ti polako necu da trcim pred rundu heheh Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 791541

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447

Ruda Merso , ne runda. Runda je u boksovanju ...

Iiiii more ko da ti je Shojic otac Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447

Nego, odoh ja na namaz a tebi sretno i bericetno od srca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 666
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 11:26 pm

hvala niej mi sojic otac hehe;) hehe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 12:05 am

Merso kad ce svadba?Ko je mladozenja?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 12:07 am

Selam alejkum Lejlaaaaaaaa

Gdje si ti bona ? Nema mi te cijeli dan Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 470613
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 12:29 am

Ve alejkumu selam . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 470613

Ma ima me nego me ti ne vidis. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 148674
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:13 pm

Selam alejkum!

Ima li koga hornog za kahvu??? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:46 pm

Izgleda bice da nema. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:15 pm

We alejkumu selam we rahmetullah

Ima ima, no ste vi opet doshle rano Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 10:45 pm

Bujrum te onda drage moje dok se nije ohladila ova nasa domaca kahva :zz:a ima i domacih kolaca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_lol


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Kafajy10hc5


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Kolaci10yw7
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 11:15 pm

A gdje su baklave za Harisa?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 11:33 pm

Evo i baklave "domace" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 I1_Baklava_-_Turkish_s

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 I1_Baklava_-_Turkish_s

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 I1_Baklava_-_Turkish_s

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 I1_Baklava_-_Turkish_s
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 11:45 pm

Pa tu ima za svija nas ne samo za Haris.

A ti kako si mi ,sta ima kod tebe inace?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 11:57 pm

Pa ja mislim na sve nas, nije hajra samo za Harisa, on nam se brzo izgubi... valja mi mislit i na druge koji se ne gube Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_lol

Elhamdulillah, dobro sam Lejla. Danas bila u mesdzidu imali neki kviz, dijelile se nagrade, mene zapade nishta Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

Sjedim tu, mualima postavlja pitanja na Arapskom pa ko se prvi javi da odgovori. Do mene sestra koja prevodi, dok ona meni to prevede, dok ja njoj kazhem odgovor a ona opet mualimi, ode voz Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

Hajr insha'Allah, gluva i nijema sam sad za sad. Molim Allah dragoga da nas poduchi svemu shto ce nam koristiti, masha'Allah kakvo iskushenje, da znash o vjeri ali zbog ne razumijevanja jezika skoro ko da pojma nemam. To malo znanja koje imam ne dolazi do izrazhaja.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 890753

Shta ima kod tebe mila ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:14 am

Jezicka barijera je jedna od najvecih barijera .Ja sam dobro elhamdulillah novo nista nema ,znas vec sve standardno.Posao kuca i sve tako u krugu ,hladno uglavnom to je to.

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 57026
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:17 am

MashAllah AAminAA baklave su ti ispale odlicno Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:51 am

Lejla (citat):

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 57026

Zavolio tebe dusho moja Onaj u chije me ime volish i podario ti svaki hajr na oba svijeta ! Amiiiiiiin!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 666

@@@ Dina, ne uzmi mi baklavu na ochi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:04 am

Vidim da si se i ti aktivirala na IB mashaAllah. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 470613
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:20 am

Masha'Allah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

Registrovala sam se odavno, a tek sam se sad "aktivirala" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199 . Prije Ramazanskog kviza, nisam ni virila tamo po mjesec dana, e sad, hajd' ne izjuri majchin sine Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Lol
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:13 am

Ja ću uzeti baklavu za Harisa pa ću mu ja dati.....tacnu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Gdje gore spomenu sestra jezične barijere,stvarno i meni predstavljaju problem.Godinama učim taj engleski sad počeo i arapski pomalo,al nikako da se pomaknem sa tog nekog početnog nivoa.Sad ne znam da nisam ''spor'' ili je do toga što ga ne mogu koristiti u svakodnevnom životu?!
kad smo kod toga ima li ko kakav link engleskog riječnika ali da je sa izgovorom riječi,treba mi nešta.Šukren!
@dino meni to gore lični na čaj a ne na kafu,il je možda što se nisam još umio:)
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:15 pm

Ako shta nadjem Eko, insha'Allah, postavicu ovdje

Lejllaaaaaaaaa , ima te "tamo" a nema te ovamo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:26 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 18927 ima me i tamo i ovamo .

Sta ti radis danas,kao si?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:33 pm

eko87 (citat):
@dino meni to gore lični na čaj a ne na kafu,il je možda što se nisam još umio:)



Bice da se nisi umio Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_lol pogledaj jos jednom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Affraid ali kad se umijes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:38 pm

Nishta Dina, kahva ti nije za Ekov ukus. On voli da ima "kajmaka" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

@ Evo me Lejla,Elhamdulillah, nishta novo seko.... Isti proces svaki dan ... Djeca danas nisu u shkoli, pa da chujesh vriske Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199

Shta ima kod vas ? Ima li zime ? Ovdje malo zahladilo, a i vakat je.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:56 pm

Ovdje nije malo zahladnelo nego je pravo hladno,kisa pada vjerar puse ....
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:04 pm

E, kod nas je hladno a vedro, hvala Allahu . Korist je u svakom dobu, svakoje ima svoju char.

A jesen , moja omiljena...

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Fall_leaves
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:48 pm

es Selamu alejkum.
Imam jednog brata,veoma sam blizak sa njim.On ima jedan problem a to je da ima ženu i jedno dijete sa njom.Međutim,hanuma mu već duže vrijeme bolesna i dala mu je da izabere ili da je pusti ili da dovede još jednu.On tu hanumu ne bi pustio ali bi doveo još jednu,no ne može već nekoliko godina da nađe sestru koja bi se udala,tj. ni jedna neće da bude druga.Pa ako ko od sestara ima neku prijateljicu ovdje iz SA,ili negdje blizu da učinimo dobro djelo inšaAllah.
Bracan je mašaAllah prva liga.Za njegov ahlak i islam stojim ja sa svojim imenom i prezimenom,pa ako neko načuje nešto nek mi javi pm-om ili ovako.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 9:59 pm

Ve alejkumu selam!

A sta ti mislis da to isto sto si sad napisao napise ovdje pa mozda bude nekog rezultata inshAllah?

http://islamskibrak.super-forum.net/forum.htm
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:10 pm

We alejkumu selam we rahmetullah Eko

Masha'Allah, neka im Allah dragi podari izlaz iz te situacije i da svi zajedno steknu Allahovu milost i Dzennet. Amiiin !

@ Lejla, jednom sam neshta trazhila i izbaci mi na tu stranicu link. Ima mnogo njih koji trazhe brachnog druga, ili pak zhena trazhi muzhu drugu.... Ali, imaju nekih tema da Allah sachuva !

@@ Ima li kahve Lejla, umorih se pravo. Ochistila tepih Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 148674
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:30 pm

Nesto sam ti utanjila sa ovim jpg kahvama pravo.Ali za tebe cu se ipak potruditi.A oglasa bas ima raznovrsnih brat trazi hanumu za brata,ili sestra muza za sestru a i traze neke za svog hairliju drugu hanumu. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_biggrin

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Kahvary8
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:37 pm

Lejla (citat):
Ve alejkumu selam!

A sta ti mislis da to isto sto si sad napisao napise ovdje pa mozda bude nekog rezultata inshAllah?

http://islamskibrak.super-forum.net/forum.htm
haj vidjet ću da tu postavim,al nekako mi to kao usamljena srca djeluje,djeluje malo očajno.Ja inače nisam pristaša ovih net traženja hanuma,ovo sam vama spomenuo jer sam ovdje već duže vrijeme pa sa vama mogu na povjerenje ići.Al eto vidjeću da i tamo postavim mada vidim da tamo šatro svi drugima traže nekoga:)

ko bajagi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:43 pm

Pa staces kad su stidni . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447 Meni onaj jedan oglas bio pravo smijesan ide nesto ovako''Meni zao moga brata '' i onda ide u nastavku trazi hanumu za brata koji eto sve ima u zivotu samo mu jos hanuma fali.

Mada znas rijetke su sestre koje su spremne da budu druge,sve hoce da budu prve .
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:53 pm

Hvala Lejlaaa uff bash mi pashe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 666
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:03 pm

tako meni jedna sestra prigovarala što ne puštam bradu,a kad joj spomenuh višeženstvo k'o da sam joj šamar opalio.Odmah reakcija ''ja ću tražiti u bračnom ugovoru da budem jedina''bla bla...strah me da sestre ne budu iskušane zbog takvih stavova.Mada ja se lomim inšaAllah da jenu nađem pa kasnije k'o zna,more Allah dati Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:05 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 546447

E, nema imana dok se sve shto je dozvoljeno a desi se , ne prihvati. U djelo kufra spada i nijekati ono shto je Poslanik s.a.w.s., praktikovao ili pak, i osjecati odbojnost prema tome. Ja bih sjutra pristala da moj muzh ozheni josh jednu, ali on nece.... Eto, ima i toga iskushenja.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:19 pm

Haman sve se bojim da ne budem od onih koji kod tudjih mahana i nedostatake ne vidje svoje .Lako je nama svima prigovarati drugima,ali svako zna u kakvom je stanju i kakva sve podnosi iskusenja. Meni se recimo desilo da mi prigovaraju zbog svijetlih boja iako su boje dozvoljene. Sad sto se tice visezenstva to je kompikovana tema a svako zna za sebe koliko mu je jak iman i cvrst sabur da na danasnji vakat praktikuje taj sunet. Mnogi su pokusali pa su na kraju ostali sami ,teska su ovo vremena iskusenja vrebaju na svakom koraku lako je pricati a sasvim je nesto drugo to i dozivjeti.Danas niko nece sa svekrvom da zivim u istoj mahali a kamo li sa drugom zenom da dijeli muza. Ako neka zena nije spremna da dijeli muza sa jos jednom zenom to ne znaci da ona negira taj sunet gluho bilo nego jednostavno sestra nije spremna na to mozda joj iman nije dovoljno jak da sve to osabura pa se jednostavno boji za sebe i svoju vjeru.Uglavnom razloga moze imati vise .
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:28 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Da Allah nagradi sestru koja pita za mene.
Tu sam ja i dobro elhamdulillah. Nemam volje za i-netom.
tako da samo pregledam mail i idem dalje..

Molim Allaha da podari svaki hajr onima koji se uskoro zene/udaju.
A onima koji imaju nijet da najdu sebi harili insana, da im Uzviseni ispuni zelju. Amin!

Jedan mali savjet... lagano je se udati, odes u dzamiju i sa jednom rijeci postanes halal osobi koja ti je do skora bila haram.
Samo moramo dobro razmisliti dali smo spremni biti muz ili supruga.
Dali smo spremni biti odgovorni, pa inshAllah postati majka il babo graditi islamsku porodicu za koju cemo odgovarati na sudnjem danu?!

Zelim vam svako dobro i molim Allaha da vas cuva

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Mahnoor
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:42 pm

Ve alejkumus-selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Nek si se javila Allah te nagradio ,znas da si nam nedostajala bas. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 470613

Ja mislila ti nemas vakta od ucenja a ti uzela odmor od neta .Svi se mi nekad umorimo od sve ove silne tehnike i svima nam treba odmor .

To sto kazes za udaju skroz si u pravu,lako se udati ili ozeniti ali valja poslije sa tim zivjeti.

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://bosnjacki.bosnianforum.com/viewtopic.forum?t=488
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:46 pm

.
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 20 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
Na vrh 
Stranica 20/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: