Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta sve kvari post?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
yussuf
novi dzematlija
novi dzematlija




Sta sve kvari post? Empty
KomentarNaslov komentara: Sta sve kvari post?   Sta sve kvari post? Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 10:54 am

Es selamu alejkum!

Nisam bas najbolje upucen u detalje sta sve kvari post pa bih zamolio bilo koga da mi kaze sta mi je ciniti po sledecem pitanju:

Obicno, spavam od Taravije do suhura pa posle suhura ostanem da cekam sabahski vakat uceci Kur'an a onda, nakon Sabaha, legnem i nastavim sa spavanjem.
Sad, desilo mi se da sam u tom vaktu posle sabaha u snu ejakulirao (bez kontakta sa suprugom). Kakav je status ovog mog ramazanskog dana?

We sellem!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Sta sve kvari post? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta sve kvari post?   Sta sve kvari post? Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 6:10 am

we alejkum sellam we rahmetullahi we berekatuhu

Ako se dogodi da postač polucira u snu, njegov post je ispravan po konsenzusu
islamskih učenjaka. Na to ukazuju riječi Allahovog Poslanika: ''Trojici se ne pišu
(loša) djela: onome ko spava dok se ne probudi, maloljetniku dok ne dostigne
punoljetstvo, ludom dok ne ozdravi.''

Pezić Elvedin, prof.
Na vrh Go down
yussuf
novi dzematlija
novi dzematlija




Sta sve kvari post? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta sve kvari post?   Sta sve kvari post? Icon_minitimeSat Aug 13, 2011 5:45 pm

Es selamu alejkum,
Neka te Allah ti nagradi i prosiri ti znanje.
Na vrh Go down
Sponsored content





Sta sve kvari post? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta sve kvari post?   Sta sve kvari post? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sta sve kvari post?
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Islam-
Idi na: