Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KO VAM NEDOSTAJE?

Go down 
+23
fatih
BULAA
I am a Muslim
Hurejza
MINAA
Mahnoor
shadowless
Marija92Sk
Hanisa
Sultanija
eko87
Hanuma
elTewhid
svjetlost duse
Emetullah
Haris
_Mersy_
Amatullah
rose
Lejla
Muslimah
takvaran
Dina
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:36 am

Haha, paaaaaaaaaa... KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:37 am

rose (citat):
Haha, paaaaaaaaaa... KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

Sta pa???? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Lol

Jeli imas ili nemas ? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 76805
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:40 am

ne mogu, sramota me ovako javno KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:49 am

Imas dole ispod moga posta, dodje drugo po redu sa lijeve strane i salji sta imas KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

Hehe sto napisah ovo salji sta imas sjetih se jednog vica.
Pise student iz Sarajeva pismo babu u NP,u tom pismu pise:''Babo imam curu,salji pare''!
A babo mu brze bolje odgovara drugim pismom: ''Imam pare salji curu''! KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 624117
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 10:00 pm

Es selamu alejkum drage moje KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666

Kako ste ? Shta se radilo ovih dana u ovoj mahali ? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

Vidim da sam vam nedostajala Allah vas nagradio na oba svijeta, nema nego ste najbolje KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613

I vi ste meni nedostajale, samo shto ja s hladnocom se nikako ne podnosim. Vecinom sam zamotana u deku i ustajem samo po strogoj potrebi.... KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

Toliko samo da znate kud sam . Odoh sad opetr u krpe, neshta me glava boli, cerkica mi takodje bolesna od grla... : (

Mahsus selam svima po redu. Allah nek vas chuva . Amiiin !
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 11:20 pm

draga Amina.. da ti Allah pomogne i da nam se brzo oporavis..

Imali neko da ti donese caj?
hajde ti brzo pod dekicu

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 11:42 pm

Da vam Allah olaksa i podari brz oporavak.Amin!

Kod nas je gripa bila ali smo je brzo otjerali isprepadali je prirodnim antibioticima pa se nije uspjela dugo zadrzati . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:16 am

Selam alejkum seko! KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666


Da vam Allah olaksa i podari brz oporavak. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 464196
Ma ni ja bas nesto ne podnosim zimu,po ovakvom hladnom vremenu samo bih spavala kao medo,i najradije bih se probudila tamo u aprilu,maju kada malo otpli. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199
Nek si se ti nama javila KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613 pa se pisemo KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 464196 kada malo otopli KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 17310
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 12:28 pm

Drage moje!

Nisam vas zaboravila - meni zadnji mjesec bio haos! Lijepe vijesti od Bajrama pa se jos ne mogu smiriti!
One koje me znaju malo duze, znaju problem u vezi moje snahe i mog brata. Da vas obradujem drage moje:

moja snajka ocekuje blizance!!! Allahu Ekber!! Toliko godina cekanja i onda takav dar!!! Elhamdulilah! Hvala Mu na to!

Mozete misliti kako smo se svi obradovali i jos se ne mozemo smiriti!!! Da joj Allah da zdravlje ih sviju sacuva inshaAllah!

@rose nedostajes i ti meni puno puno. Nadam se da si dobro i da je sve ok kod tebe. Cesto mislim na tebe....
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 3:14 pm

Selam alejkum seki!

Allahu Ekber zaista je neizmjerna Allahova milost a na nama je samo da saburamo i da se trudimo u granicama svojih mogucnosti.Zaista si me ovim obradovala i dan mi uljepsala Allah te nagradio i svako dobro i tebi i tvojima podario inshAllah. Da nam nebi nedostajlala ti se javi ponekad inshAllah.
KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 5336 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 163761
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 7:47 pm

Ova vijest je...

jednostavno predivna KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613

Allahu ekber...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 1:26 am

MashAllah.Elhamdulillah,Allahu Ekber!!!!
Ovo je stvarno najljepsa vijest koju sam cula ovih dana seko shadowless KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666
Allah da te nagradi inshAllah, zato sto si ovu lijepu vijest podijelila sa nama i uljepsala nam dan. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 160531 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 919467 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 160531
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 10:27 am

Allah i vas obradovao inshaAllah sto sa nama dijelite radost!!!!!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 6:20 pm

Es selamu alejkum we rahmetullah we berekatuhu

Seko shadowless, masha'Allah. Zaista prelijepa vijest. Svaka noc'ca dan rodi. Poslije iskushenja dolazi veeelika milost. Njemu hvala za ovu vijest koju si podjelila sa nama. Tako On nagradjuje one koji su strpljivi. Insha'ALlah da sve bude u redu do kraja i da na svjet donese zdravu i pametnu djechicu, pokornu Stvoritelju i poslushnu roditeljima. Amiin ! Masha'Allah ! KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 5:34 pm

Es selamu alejkum

Gdje nam je Mahnoor ? Nema nje, nema kolacha i voca KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199 Hajde seko svrati ili da zovemo hitnu za infuzije bar, KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 9:32 pm

Nedostaju mi mnogi ali jednu bih odvojila. Zna ona koja je insha'Allah ce nam se javiti KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 10:50 pm

Meni vecina vas nedostaje i iako bih rado vise vremena proveo sa vama,nazalost sam zadnje vrijeme vremenski dosta ogranicen,mijenjali smo stan,malo me i ova poslovna kriza nervirala tako da nisam imao zivaca za net KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541

Selam svima..
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 11:31 pm

Ve alejkumu Selam brate!

Bas mi je drago da si se javio .Pa sta ima, kako je Sara jeli porasla?
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 8:34 pm

Sara narasla,masAllah u maju vec dvije godine,zijancer postala,nista u stanu nije od nje sigurno KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541 Trenutno su obje u BiH,evo vec dvije hefte,sutra stizu,insAllah.
Sta ima kod vas,ima li udaja,zenidbi?? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 5:09 pm

Selam dragi moji

Kako ste? Jeste li dobro? Sta ima kod vas?

Kod mene je sve okay - uskoro idem za Istanbul i bome jedva cekam!!!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 1:16 am

We alejkumu selam we rahmetullah KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541

I kod mene je sve okej, hvala shto si svratila draga nasha. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666

Hajirli ti put za Tursku insha'Allah, lijepo se provedi KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613
Na vrh Go down
IzbegljicA_1984_NP_DE
novi dzematlija
novi dzematlija
IzbegljicA_1984_NP_DE



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 10:19 pm

najvise clio i garava KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 624117
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSat Apr 04, 2009 4:35 pm

Esselamu alejkum!

Nisu te valjda banovali ,pa ti toliko nedostaju? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541

Nego dobro ti nama dosao brate igbjeglice KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 5336
Na vrh Go down
IzbegljicA_1984_NP_DE
novi dzematlija
novi dzematlija
IzbegljicA_1984_NP_DE



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:57 am

Lejla (citat):
Esselamu alejkum!

Nisu te valjda banovali ,pa ti toliko nedostaju? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541

Nego dobro ti nama dosao brate igbjeglice KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 5336


Bolje vas nasao ... Nisu me banovali ... malji su jos oni za to... networkadmin-i webmaster su na moju stranu...


nego ja nisam mogao da verujem da je to tako dok nisam poceo malo o Islamu....


Videcu ja da odkupim onaj site od njemca ,,, samo cekam da skroz propadne da bude jeftiniji KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541


Vi kako ste , koliko vas je izbeglo ovde u ovo mesto vidim lejla ti sredila papire i to pasos
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 10:44 pm

SubhanAllah meni to uopste nije jasno kod nasih bosnjaka mozes pisati pricati kojekave budalastine sve je to ok i sve se tolerise .Ali cim pocnes ozbiljno pricarti i pozivati u islam e onda sasvim druga prica odmah im ne valjas .Onda odmah postanes ''vehabija'' ekstremista,radikal,zaostao ,dosadan uglavnom kako god okrenes nevaljas im .

A slika za pasos mi nesto bas i nije najbolje ispala ovaj put ,drugi pu ce valjda biti bolje. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 546447

A ovaj narod ostali se nesto uspavao u zadnje vrijeme .Kad uzmes sandzak24 eto nas kod tebe da pisemo inshAllah.A ovaj forum besplatni smo eto sklepali kad smo otuda otisli da imamo bar neku bazu ,za tekstove ....
Na vrh Go down
IzbegljicA_1984_NP_DE
novi dzematlija
novi dzematlija
IzbegljicA_1984_NP_DE



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:04 pm

Dzaba NEZNANJE je velika stvar... ja samo kad se setim KAKO SAM JA REAGOVAO kada bih cuo istinu onda .... cebe i u cosak

No hvala Allahu dz.s. imao sam neko osnovno znanje i kucno vaspitanje, pa sam se opet do nekle klonio grijeha itd. Mora se imati sabura sa osobama koje nisu upucene u veru i treba birati najlepsi nacin da dopres do njihovog sistema za razum KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 791541

No tamam ako ste otvorili ovaj forum... Veruj mi da nista sandzak nije poseceniji,one brojke sto su tamo AllahuAlem sve se to da nastelovati ...
Za onu staru stranicu mi je muhamed trazio 5 000eur , a vec je spremio bio novu tako da bih imao odmah konkurenciju i nije mi se isplatilo. A za ovaj ce mo videt
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 11:56 am

Ma pustite njih - vidi se koliko je kvalitetan taj site i koliko se pametni postovi moze procitati.
Nisu vrijedni ovih slova.

Skinite se s njihovih imena KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:10 pm

IzbegljicA_1984_NP_DE (citat):
najvise clio i garava KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 624117

Da ih zovnemo ? Ja sam za to da im odmah damo admin funkcije. Nisu oni za obichne titule KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 546447

Dobrodoshao Husko KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 76805
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:13 pm

shadowless (citat):


Skinite se s njihovih imena KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin


Odoh ja da nakitim konja pa pravo na bajram KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 624117
Na vrh Go down
IzbegljicA_1984_NP_DE
novi dzematlija
novi dzematlija
IzbegljicA_1984_NP_DE



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 11:03 pm

Allahami ja sam ovo njima sve rekao u oci, da ne bude da ih ogovaram, izbrisali su tri teme i nekoliko desetina komentara da ne vidi muhamed, i narod da ne vidi, ja sam trpeo i trpeo onda mi puko film i iskritikovao sam hi da nisu znalji dje se okrecu posle... doveli su stranicu do prosjackog stapa nema sta da se prica...
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 07, 2009 9:44 am

kasno stize Marko na Kosovo.... : )))))

al bolje ikad nego nikad.

Uvijek sam govorila da ce istina kad tad izaci na videlo ...
Na vrh Go down
IzbegljicA_1984_NP_DE
novi dzematlija
novi dzematlija
IzbegljicA_1984_NP_DE



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 5:15 am

shadowless (citat):
kasno stize Marko na Kosovo.... : )))))

al bolje ikad nego nikad.

Uvijek sam govorila da ce istina kad tad izaci na videlo ...

halali sestro

a ko si ti ? mislim koji nik si imala tamo
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:02 am

IzbegljicA_1984_NP_DE (citat):


halali sestro

a ko si ti ? mislim koji nik si imala tamo

Nije bitno Husko ;-) .. sjetices se ti, u to sam sigurna.
Ich sage nur "ich hab' schönere Zähne" KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_lol
KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 2:08 pm

Selam,ene Husko navratio KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin Pa ti jos brani one admine tamo KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin

Beki,ja isao u Svajcarsku,doduse samo na tri dana,ali bas sam imao volje da te vidim.Ali i ja sam na MSN slabo a i kad sam tamo tebe nidje.
Selam ostalima.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 9:27 am

Ismail (citat):

Beki,ja isao u Svajcarsku,doduse samo na tri dana,ali bas sam imao volje da te vidim.Ali i ja sam na MSN slabo a i kad sam tamo tebe nidje.
Selam ostalima.

Eh, ne zezaj? Jesi bio kod sestre? Ma mene nema uopste vise na MSNu, kod kuce nemam vise interneta a i malo sam u frci. Steta. Ha ja, drugi put ako Bog da.
Kako je mala? Jel porasla?
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 6:17 pm

Bio sam konacno KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin
Sara raste masAllah,ali nikako da se popravi,nije na baba povukla KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin
Ti??Kako si?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 8:52 pm

Avatar ti je prelijep Smajko.
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 11:03 pm

shadowless... KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026

i ostalim sestrama KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666

nadam se da ste mi sve dobro KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin

esselamu alejkum we rahmetullah
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 10:28 am

Ismail (citat):
Bio sam konacno KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin
Sara raste masAllah,ali nikako da se popravi,nije na baba povukla KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin
Ti??Kako si?

Ma nek je ona ziva i zdrava - bice kila; ako je potrebno ja cu joj kasnije koje poslat :-D.

Kod mene hvala Bogu super! Otkad nisam na onom Forumu, imam vise srece u zivotu :-D hehe. Sve ide kako treba, uskoro postajem tetka (napokon je uspjelo kod brata) i tako.


@rose KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026 nedostajes mi... KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 344402
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 1:32 pm

Eselamu Alejkum svima ovde

Nisam otisla u S.A. ispalo je malo komplikacija jos u martu kad je trebalo sve da bude gotovo.

Sudbina izgleda, sve je kako Allah hoce :S

Cmokic za sestre.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 4:14 pm

Selam alejkum.

Ocigledno ovdje nisam nikom nedostajala KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 890753 ,ali da znate vi meni svi nedostajete KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 168933
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 7:48 pm

Hvala Lejla, i meni se svidja.
Dino,meni si nedostajala,ali nisam stigao da napisem KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeFri May 01, 2009 3:03 pm

Hvala Ismaile KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_redface nadam se da ce i mala Sara biti aktivna na netu kao i njen babo KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 70586
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeMon May 11, 2009 9:39 pm

Dina (citat):
Selam alejkum.

Ocigledno ovdje nisam nikom nedostajala KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 890753 ,ali da znate vi meni svi nedostajete KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 168933

We alejkumu selam we rahmetullah Dinoooooooooo

Joj, meni si vallahi nedostajala, ali rekoh:" Necu da plachem i da se zhalim" !

Drago mi je da si tu ? I ostalo itd., i tsl... KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:01 pm

AAminAA


KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 57026 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 175450 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeFri May 15, 2009 12:19 am

eko87





KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 546447
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeFri May 15, 2009 12:12 pm

Javice se eko87 kada se budes najmanje nadao KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeFri May 15, 2009 4:17 pm

A mozhda je i vec tu no Eko i ne zna KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:57 pm

AAminAA (citat):
Es selamu alejkum

Gdje nam je Mahnoor ? Nema nje, nema kolacha i voca KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199 Hajde seko svrati ili da zovemo hitnu za infuzije bar, KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

we alejkumu selaaaam...

evo meee tu sam jaa!!!! KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 148674
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:55 pm

Masha'Allah Mahnoor. Drago mi je da si zhiva KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 905199

Nek je s hajrom novina KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 666
Na vrh Go down
Sponsored content





KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 7 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
KO VAM NEDOSTAJE?
Na vrh 
Stranica 7/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: