Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:59 pm

Hajde neko ko zna nek mi javi shta da radim. Imam Nero ali s njim nema shanse. Tobozhe pochne i onda obavezno "Operation Aborted" . Shta da radim ? Video koje imam u kompu su MP4 formata ... AKo mislite da mi treba neki program za konvertiranje kao AVI converter, molim vas da ako imate , postavite free verziju ili ako imate licencu josh bolje Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 791541

Dzezzak Allah Khajr i samo ozbiljne ponude molim ( vidim da Haris shegu neku tjera Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol )


AAminAA: komentar modifikovan dana: Sat Jun 07, 2008 10:02 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:01 pm

AAminAA (citat):
Hajde neko ko zna nek mi javi shta da radim. Imam Nero ali s njim nema shanse. Tobozhe pochne i onda obavezno "Operation Aborted" . Shta da radim ? Video koje imam u kompu su MP4 formata ...

Dzezzak Allah Khajr i samo ozbiljne ponude molim ( vidim da Haris shegu neku tjera Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol )

MP4 = MP3 + MP1, osnvovni zakon šegologije.

MP3 je lako narezati, što se primjenom matematičke indukcije lako dokazuje, dok je MP1 još lakše narezati, jer je MP1 = 1/3 * MP3.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:05 pm

Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol

Marsh bolan :evil: ti i tvoje definicije Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol

Znala sam ja da cesh neki taksirat izvalit Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:08 pm

AAminAA (citat):
Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol

Marsh bolan :evil: ti i tvoje definicije Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol

Znala sam ja da cesh neki taksirat izvalit Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_lol

Da znaš da me je stid pročitati ovo što si napisala! Ama, kad sam stavio u quote nije moglo odmah!!!

Sad ozbiljno... Nije matematička indukcija, nego homomorfizam grupe viedo fajlova u grupu DVD-jeva.

Sad stvarno ozbiljno: Koja ti je poruka na Operation Aborted?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:16 pm

Halali ako sam te uvrijedila, haman to mi je uzrechica Subhan'Allah Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 344402
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:20 pm

AAminAA (citat):
Halali ako sam te uvrijedila, haman to mi je uzrechica Subhan'Allah Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 344402

Ama joooook, meni zgrada da se ruši, ja bih ostao 'ladan k'o boz. Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_biggrin šalio sam se, kao i uvijek, nemam šta halaliti, znao sam da nije bukvalno.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:28 pm

uff skinu mi kamen sa srca Allaha mi :| Allah ti svako dobro dao Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 791541

A moram je izbaciti iz upotrebe, mada lichno se nikad nebih uvrijedjena nashla kad se u shali koristi. Ali, Allah s.w.t., nas nije iste stvorio. Veoma je "kritichna" ta rijech .

Nego, kad recimo hocu da rezhem film na dvd, ono fola pochne, ali pri kraju kazhe ono gore O-A... pojma nemam shta to znachi, sigurno mi treba neki konverter, nailazila sam na netu na neke , ali trebaju da se plate, ili kao ono free trial, ali kad spremish disk, kazhe da ce na filmu biti smetnje jer nije placen program.

Meni treba neshto u "paketu" mozhda ce brat "virus" ili neko drugi naci neshta pa da zaradi sevap, kad god budem rezala dvd spomenucu ga u dovi, a i kad god budem gledala takodje Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:29 pm

Je li se to jednom desilo ili sa više diskova?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:34 pm

Sa svakim koji krenem Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:44 pm

Probaj sa VHS kasetama. Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:51 pm

Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Vgsns3

Probala sam ali nece, otvarala sam komp ali nema mjesta Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:56 pm

Highirly bilo. Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 18927

Evo da vidimo, vjerovatno brat virus ima nešto za reći, on je za to stručniji od mene.
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:59 pm

esselam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

nesto neradim sa tim converterima mnogo, i tim dvd-iom...

ali kad naidjem da mi treba nesto da convertujem, onda koristim ovaj converter:
Im Too 3GP Converter
http://dautovic.net/programi/ImToo3GPConverterV3.1.8.082_By_Mr-R-T.zip

a kad hocu DVD da rezem, onda koristim NERO... i nisam imao problema nikad sa njim.
... ali, koliko sam upoznat sa tim nerom, cini mi se da on nepodrzava taj mp4 format, ali nisam siguran!
ja inace kad rezem sa DVD sa nerom, onda snimam iz divx formata (.avi).
Pa evo i tebi bih sad predlozio, da skinesh ovaj 3GP Converter, i taj mp4 format da konvertujesh u divx format pa onda rezi na DVD.
NAPOMENA: Kada to konvertujesh, obrati paznju na dimenziju formata koju definises sa desne strane programa:
Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 43338586ge3
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:06 pm

Sa Nerom ne bi trebalo da ima problema, jer sam ja neka predavanja š. Ferida sa DVD-a konvertovao u mp4 i narezao bez problema. Možda bi bilo dobro da ga jednostavno reinstalira, ili u međuvremenu proba neki drugi program, AShampoo-ov šporet recimo...
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:09 pm

Haris (citat):
Sa Nerom ne bi trebalo da ima problema, jer sam ja neka predavanja š. Ferida sa DVD-a konvertovao u mp4 i narezao bez problema. Možda bi bilo dobro da ga jednostavno reinstalira, ili u međuvremenu proba neki drugi program, AShampoo-ov šporet recimo...

da, mislim da nebi trebalo da ima problema sa mp4 formatom... ali neznam, jer nisam nikad sa tim formatom radio... a ako si i dalje tamo na forumu srednjeg puta, onda idi tamo u podforum informatika, i tamo nedje smo pisali o tim converterima, mislim da ima jedan, zove se hmmm... AVS Video converter... tako nesto, nemogu da se setim tacnog naziva, ali sam ga koristio neko vrijeme i jako dobar se pokazao. Ujedno je i Converter i moze DVD sa njim da se snima, iz svih Video formata!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:17 pm

Bio je na SendSpace, sad više nema tamo.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:32 pm

Dzezzak Allah Khajr akhi
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:33 pm

Haris (citat):
Bio je na SendSpace, sad više nema tamo.

hmmm... sad cu potrazit, mora ga imat nedje na net...
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:42 pm

evo ja mislim da sam nashao,
evo:
AVS Video Tools v5.1
Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! W86zae

Download links:

Kod:
http://w16.easy-share.com/1700453916.html

Kod:
http://rapidshare.com/files/119890143/AVSVideoTools5.1.1.20.zip
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:19 am

Meni trazhi neku registraciju :|
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 2:35 pm

AAminAA (citat):
Meni trazhi neku registraciju :|

ovaj drugi link otvori
http://rapidshare.com/files/119890143/AVSVideoTools5.1.1.20.zip

i onda klikni na FREE i eto ti download !
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 3:59 pm

Subhan'Allah akhi, nece mi se. Evo pola sata non-stop pokushavam, ali uzalud... Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_redface

Error
You want to download the following file:
http://rapidshare.com/files/119890143/AVSVideoTools5.1.1.20.zip | 38201 KB

The download cannot be provided. Please check, if your browser supports Javascript.
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 5:23 pm

koji browser koristish ?
Internet Explorer? MOzillu? Operu ? .... ???
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 8:25 pm

Internet explorer koristim. A imam i aol, mada sam i s njega probala isto mi je ...
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 9:26 pm

AAminAA (citat):
Internet explorer koristim. A imam i aol, mada sam i s njega probala isto mi je ...

e ovako, skini Mozillu i sa njom pokusaj, evo link:
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/

prilikom instalacije mozile, postavit ce ti jedno pitanje,
oznaci ovo drugo, tj, Don't import anything
Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! 47958685mw7
i idi na next

ukoliko ni to nepomogne, onda idi na:
http://www.java.com/en/

i instaliraj javu !

trebalo bi da posle hoce!
Na vrh Go down
Sponsored content





Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !   Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd ! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Treba mi
» ARHIVA VIJESTI...
» STA TREBA DA ZNAJU ONI KOJI ZELE SKLOPITI BRAK PO ISLAMSKIM PROPISIMA
» KUR'AN NA NEKOLIKO JEZIKA----PROGRAM

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Informatika-
Idi na: