Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Pitanja u vezi stranice

Go down 
+12
Lejla
Sultanija
virus
Hamajlija
Mahnoor
_Mersy_
Haris
Dina
elTewhid
shadowless
Admin
Amatullah
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih

Pitanja u vezi stranice - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:03 am

Pitanja u vezi stranice - Page 2 790710

fatih: komentar modifikovan dana: Fri Jun 12, 2009 12:19 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:07 am

fatih (citat):
Lejla (citat):
.Nego mislim da bas nisi potpuno neuhvatljiv a ti sam zakljuc zasto... Pitanja u vezi stranice - Page 2 70586

Hočel' to neko reči da težim biti neuhvatljiv ili pogrešno skontah Pitanja u vezi stranice - Page 2 905199

A vezano za Design , sta fali recimo ovom forumu http://bihor.forumotion.net/ a na istom je serveru ??

To je najmanji problem promijeniti izgled foruma.Recimo da smo imali bas takav design(dizajn) foruma,ali se nasim clanovima nije svidjeo Pitanja u vezi stranice - Page 2 76805 .Tako da su se svi slozili da im ovaj dizajn najvise odgovara,a mi smo tu da se dogovaramo sa nasim forumasima. Pitanja u vezi stranice - Page 2 79560

Ako se forumasima svidja dizajn Pitanja u vezi stranice - Page 2 866386 ja samo mogu aminovati i nista drugo Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_lol

Pitanja u vezi stranice - Page 2 Hx3v5l
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:11 am

Pitanja u vezi stranice - Page 2 905199

fatih: komentar modifikovan dana: Fri Jun 12, 2009 12:19 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:12 am

et fatih napravi svoj forum i neka ti bude plav!! Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:22 am

fatih (citat):

Mozes ako nista ukinuti ovaj Logo i bez aminovanja jer ne sluzi bas nicemu i staviti nesto bolje ili ??

Pitanja u vezi stranice - Page 2 Logo

Pitanja u vezi stranice - Page 2 666

Tu je nekad bila jedna lijepa slika umjeto tog loga,neznam sta se je sa njom desilo ali mi smo zaboravili da je ponovo stavimo kad se forum nesto preuredjivao.

Pitanja u vezi stranice - Page 2 Bojkot2jw0

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:31 am

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:33 am

fatih (citat):
Mahnoor (citat):
et fatih napravi svoj forum i neka ti bude plav!! Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_biggrin

Evo nije vise "plav" a usput sam odnekuda "pozajmio" i jedan ljep Logo Pitanja u vezi stranice - Page 2 791541

http://bihor.forumotion.net/forum.htm

Vidim da nas kopiras Pitanja u vezi stranice - Page 2 Lol

Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:36 am

Pitanja u vezi stranice - Page 2 905199

fatih: komentar modifikovan dana: Fri Jun 12, 2009 12:20 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:36 am

fatih (citat):
Mahnoor (citat):

Evo nije vise "plav" a usput sam odnekuda "pozajmio" i jedan ljep Logo Pitanja u vezi stranice - Page 2 791541

http://bihor.forumotion.net/forum.htm

Mislis otudjio ,ma neka si nek ti je s hajrom inshAllah. Pitanja u vezi stranice - Page 2 76805

Allahu moj ako je ovo sto zelim uraditi lose po mene, po moju vjeru, Dunjaluk i Ahiret , onda to otkloni od mene i odredi mi da se desi bolje od toga, bez obzira sta to bilo, i ucini da time budem zadovoljna.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 05, 2009 2:41 am

fatih (citat):
Dina (citat):

Vidim da nas kopiras Pitanja u vezi stranice - Page 2 Lol

''Nemoj da places na mom pragu,da mi vrata ne povuku vlagu .... Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_biggrin

Pitanja u vezi stranice - Page 2 148674

Necu nisam meka na suzama Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_lol ipak mi se vise dopada i dizajn i boje moga foruma,a i potral je bolji od portala na tvom forumu Pitanja u vezi stranice - Page 2 148674

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 11:30 pm

Selam alejkum. Možete li ovaj pdf ''istorija i sve vezano za istoriju'' promijeniti u ''historija i vezano za historiju'' jer je tako pravilno po naškom jeziku Pitanja u vezi stranice - Page 2 175450
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 1:19 am

eko87 (citat):
Selam alejkum. Možete li ovaj pdf ''istorija i sve vezano za istoriju'' promijeniti u ''historija i vezano za historiju'' jer je tako pravilno po naškom jeziku :hvalo:

Alejkumus-Selam.

Zavisi kojem naškom jeziku. ;D
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:46 pm

Ve alejkumu Selam ,

Eh to ti je bas problem sto Haris vec rece kojem nasem jeziku ja isto navijala da bude (na nasem) historija Dina kaze ne nego neka bude (na nasem)istorija .

Nazalost ostade tako da bude istorija na nekom (nasem)jeziku. Pitanja u vezi stranice - Page 2 905199

Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 12:58 pm

Samo da se ogradim. Istorija nije na mom jeziku niti tastaturi Pitanja u vezi stranice - Page 2 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:12 pm

Bilo kako bilo ipak nek smo realni. Mi smo se u Bosni dosta hrvatima prepisali. Kosa mi se na glavi dizhe kad gledam dnevnik na hayatu . Ko da je hrvatski s obzirom na rijechi koje se koriste..... Doshlo vrijeme da se chudim:" Blagi Bozhe, jeli moguce da je ovo Bosanski jezik koji sam ja nauchila govoriti"? Izgubim se i na tren pomislim dali sam kupovala kruh ili hljeb , hlache ili pantalone i dali je vani naoblaka ili je oblachno. Onda se vratim u stvarnost i zakljuchim da sa ovom pamecu koju posjedujemo moRe svako da nas prisvoji bez pola muke. Imamo svoju (h)istoriju, svoj jezik , kulturu, ali ko da se stidimo....
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:13 pm

Ja koliko poznajem jezik, na srpskom se kaže Istorija, na Hrvatskom- Povijest a na Bosanskom- Historija.
Kompleks manje vrijednosti je drugi par cipela, o tome se može pisati danima, al ovo je tema vezana za pitanja o stranici, pa da ne skrećem sa tog kursa.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 4:17 pm

eko87 (citat):
Ja koliko poznajem jezik, na srpskom se kaže Istorija, na Hrvatskom- Povijest a na Bosanskom- Historija.
Kompleks manje vrijednosti je drugi par cipela, o tome se može pisati danima, al ovo je tema vezana za pitanja o stranici, pa da ne skrećem sa tog kursa.

A kako se kaze na engleskom Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_lol

Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 8:18 pm

AAminAA (citat):
Bilo kako bilo ipak nek smo realni. Mi smo se u Bosni dosta hrvatima prepisali. Kosa mi se na glavi dizhe kad gledam dnevnik na hayatu . Ko da je hrvatski s obzirom na rijechi koje se koriste..... Doshlo vrijeme da se chudim:" Blagi Bozhe, jeli moguce da je ovo Bosanski jezik koji sam ja nauchila govoriti"? Izgubim se i na tren pomislim dali sam kupovala kruh ili hljeb , hlache ili pantalone i dali je vani naoblaka ili je oblachno. Onda se vratim u stvarnost i zakljuchim da sa ovom pamecu koju posjedujemo moRe svako da nas prisvoji bez pola muke. Imamo svoju (h)istoriju, svoj jezik , kulturu, ali ko da se stidimo....
Nema to seko veze sa stidom,ali BiH je drzava tri naroda,zato..
I meni smeta jer eto recimo i moja zena koristi neke hrvatske rijeci,ali to je vise navika,ali Saru ucimo NAS bosanski Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
crnaleptirica
novi dzematlija
novi dzematlija

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 30, 2013 11:23 pm

Moze li meni iko pomoci , gdje i kako da postavim svoje pitanje? Pitanja u vezi stranice - Page 2 791541
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pitanja u vezi stranice   Pitanja u vezi stranice - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down

Pitanja u vezi stranice
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2