Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VAS HOBI?????

Go down 
+10
Mahnoor
Haris
eko87
Amatullah
virus
rose
Lejla
shadowless
_Mersy_
Dina
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:22 am

cuj faca.. ccc
mislis bices pravi ahi! VAS HOBI????? - Page 3 160531
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 8:25 pm

Pa evo ija da se prijavim na ovu temu za hobi, naime moj hobi je moja avlija, cvijece, al pored toga imam ja jos hobija kao golubove, pa motori plaho volim da se vozim na motoru, fakat moram priznati da nije samo to moj hobi nego i mog hairlije {muza} pa uz njega ija se sljepam, al moram priznati da stvarno je prava uzivancija. evo vam slika od motora a i golubova VAS HOBI????? - Page 3 905199 VAS HOBI????? - Page 3 905199 VAS HOBI????? - Page 3 18927 VAS HOBI????? - Page 3 790710

Ovo su dvije HONDE jedna 750 kubika a druga HONDA KUSTUM 1300 kubika ma uzivancija se vozati na njima
VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00181pl5

A ovo su moji golubovi, visoko-letaci i prevrtaci VAS HOBI????? - Page 3 Icon_lol VAS HOBI????? - Page 3 Icon_lol
VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00183nu1

A ovo vam je moj hairlija upecao stuku,koja je teska 10 kg. jer jedan od mnogih hobija je nam i pecanje {ribolov}, samo sto ja pecam one male ribice i ciktim da ih moj hairlija skine inace ja neskidam al uzivam u pecanju i sjedenju pored jezera, kojih u Svedskoj ima mnogo.
VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00221yl3

Eto tolko o mom hobiju i nestaslucima, a VI nastavte da cujem i VAS VAS HOBI????? - Page 3 905199 VAS HOBI????? - Page 3 905199

Ovo vam je moja avlija i cvijece
VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00367zo7

VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00368fn1

Moji jorgovani VAS HOBI????? - Page 3 790710
VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00393rw8

VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00394ea1

Evo vam mladog luka pa napravte satrcu VAS HOBI????? - Page 3 905199
VAS HOBI????? - Page 3 Dsc00369iz9
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 21, 2008 10:17 pm

Joj Mino sto je dobra ta HONDA od 1300cm3 VAS HOBI????? - Page 3 Affraid ,daj jedan krug ? VAS HOBI????? - Page 3 791541
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 22, 2008 12:35 am

I cannot belive it.Žene koje vole i razumiju se u motore.Ovaj forum je čudo VAS HOBI????? - Page 3 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 4:38 am

VAS HOBI????? - Page 3 546447

Svašta od žena Eko VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin

Te motori, te fudbal, te box ......... VAS HOBI????? - Page 3 546447

Nego, kad smo već kod motora....

Ja ih nikako ne volim, meni srce samo što ne stane kad čujem njegov zvuk

A ne još da se ja vozim.... ne dao Allah dragi...

Zvuk smrti ... uff sva se ježim
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 5:08 pm

Moj hobi hmm svasta nesto VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin
U slobodno vrijeme citam knjige, slikam prirodu, idem u setnju sa drugaricom, idem u biblioteci, a najvise kad imam slobodnog vremena cackam nesto na netu VAS HOBI????? - Page 3 905199
zaboravih da napisem u slobodno vrijeme pravim kolace VAS HOBI????? - Page 3 18927
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 5:28 pm

Gledam kako se mašaAllah svi hvalimo pa mi naumpade jedna anegdota:
''Klanjao neki mladić u džamiji,a pored njega sjede dede i komentarišu ''e vidi mlado momče kako lijepo klanja, e svaka mu čast,blago roditeljima njegovim....'' a mladić to čuo(a u namazu je)i kaže stidljivo ''A I POSTIM'' VAS HOBI????? - Page 3 546447 VAS HOBI????? - Page 3 546447 VAS HOBI????? - Page 3 624117
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 5:31 pm

VAS HOBI????? - Page 3 546447 hahahhaha
e sad sam se pravo ismijala VAS HOBI????? - Page 3 546447
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 1:00 am

eko87 (citat):
Gledam kako se mašaAllah svi hvalimo pa mi naumpade jedna anegdota:
''Klanjao neki mladić u džamiji,a pored njega sjede dede i komentarišu ''e vidi mlado momče kako lijepo klanja, e svaka mu čast,blago roditeljima njegovim....'' a mladić to čuo(a u namazu je)i kaže stidljivo ''A I POSTIM'' VAS HOBI????? - Page 3 546447 VAS HOBI????? - Page 3 546447 VAS HOBI????? - Page 3 624117

rekoh da otvorim ovu umrlu temu.. kad imam sta procitati

VAS HOBI????? - Page 3 546447 VAS HOBI????? - Page 3 546447 VAS HOBI????? - Page 3 546447
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeMon Oct 20, 2008 7:13 pm

Cuj umrla vidis kako je vesela . VAS HOBI????? - Page 3 546447
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 1:01 am

evo za Lejlu..

VAS HOBI????? - Page 3 Cactus

za Dinu

VAS HOBI????? - Page 3 50

za Aminu

VAS HOBI????? - Page 3 Orchidee%20in%20pot

za rose

VAS HOBI????? - Page 3 Rose_rozen

za Hurejzu

VAS HOBI????? - Page 3 Bou06_91

za Bulu

VAS HOBI????? - Page 3 2687-een_ton_tulpen

za sve ostale

VAS HOBI????? - Page 3 2141_DSCN0756

VAS HOBI????? - Page 3 546447
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 3:24 pm

Hvala seko VAS HOBI????? - Page 3 666 moj si ukus pogodila zato VAS HOBI????? - Page 3 470613 svoju seku VAS HOBI????? - Page 3 57026
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 5:56 pm

Meni će te ukus pogoditi samo ako zalijepite 100 eura VAS HOBI????? - Page 3 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 6:26 pm

VAS HOBI????? - Page 3 Moneda1_cruz_n
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 8:22 pm

oooooooooo kako lijep buket

roze ruze VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin VAS HOBI????? - Page 3 57026

VAS HOBI????? - Page 3 175450
sestro Mahnoor VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 8:28 pm

VAS HOBI????? - Page 3 BSH_BoschTassimo

evo tebi jedan tassimo da se ne mucis vise sa dzezvama, soljama itd. kad nam budes kuhala kahve sledeci put VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 08, 2009 11:40 pm

DzezakAllahu khajren.

Ali vjeruj da je meni merak da stavim tacnu, soljice i dzezvu. i fino sjednem da pijem kahvu.
Navece kad sam umorna ima ta puljka i sama se kahva napravi, al to je ono na brzake VAS HOBI????? - Page 3 Icon_biggrin

ndam se da sam vam pogodila cvijece..
Jednu vrstu nisam stavila jer je to moja VAS HOBI????? - Page 3 905199
Na vrh Go down
Truba
novi dzematlija
novi dzematlija




VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeThu Jan 27, 2011 2:41 am

Moj hobi je poker. Al to je već poznato. he he

Ako netko želi da se okuša u pokeru u prave pare, a besplatno, može da popuni kviz na ovoj stranici i dobiće $50 koje poslje nekoliko partija može da isplati na svoj račun. Ako ih ne potroši u igri prethodno, he he. [u]
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 10:57 pm

Truba (citat):
Moj hobi je poker. Al to je već poznato. he he

Ako netko želi da se okuša u pokeru u prave pare, a besplatno, može da popuni kviz na ovoj stranici i dobiće $50 koje poslje nekoliko partija može da isplati na svoj račun. Ako ih ne potroši u igri prethodno, he he. [u]


Haram VAS HOBI????? - Page 3 Lol
Na vrh Go down
Sponsored content





VAS HOBI????? - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VAS HOBI?????   VAS HOBI????? - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
VAS HOBI?????
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Hobi i zabava-
Idi na: