Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin
Lejla



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 9:22 pm



Da Allah sacuva i zakloni.
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
Sultanija



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 4:23 am

Nezna sta znaci financiski a zna sta je sex....Boze sacuvaj.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 11:58 pm

Jeste i onda oni nadju da sole pamet nama muslimanima .
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
Sultanija



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 12:06 am

Ma nije ni cudo sto nista neznaju kad ih roditelji ne uce nicem.
Puste ih da gledaju svasta na tv ,novinama i internetu ,nema nikakve kontrole i brige o djetetu.
A znamo svi da nam medije u 98% slucajeva samo sex serviraju ,te zena polu gola a reklama za pepsi.....nigdje veze ,ali kazu sex sve prodaje.Ovakvo djete to vidi i misli to je nesto cool i na kraju eto sta se desi ,sad nek mamica i tatica hrane unuce,a mali je vec osuden na propast.Nit ce kad zavrsiti skolu nit ce sta uspijeti u zivotu jedino ako ne postana opet otac do 14-te godine.Daleko im kuca bila od moje sto bi moja nana rekla.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 11:21 pm

Britanija u šoku, a roditelji malog oca svađaju se tko će više zaraditi na priči


Dennis i Nicola, otac i majka 13-godišnjeg Alfija Pattena, posvađali su se oko zarade na priči o dječaku koji je s 13 godina postao otac. Vjeruje se da je Dennis priču prodao medijima, a majci, koja se spremala učiniti isto, ništa nije rekao.

Kada je saznala da je njezin bivši suprug, 45-godišnji Dennis prodao priču o 13-godišnjem ocu, svom vlastitom sinu, The Sunu, Nicola se razljutila i izbila je velika svađa. Dok cijela Britanija raspravlja o ovom slučaju kao nedostatku morala u njihovoj zemlji, majka i otac dječaka svađaju se oko zarade na nezavidnoj situaciji u kojoj se našao njihov sin.

Ljutita Nicola optužila je Dennisa da je prodao priču njihova sina bez njezina znanja. Ali uskoro se saznalo da je i ona pregovarala oko iste priče. Daily Mail je objavio kako je i majka osigurala peteroznamenkastu svotu za informacije o svome sinu.

TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC 60192872

Alfie je imao 12 godina kada je njegova djevojka Chantelle ostala trudna. Njihova kćer Maise Roxane, rođena je prije pet dana. ‘Volio bih da se dijete nije rodilo, ali jest. Alfie je premlad, ali moram iz toga izvući najviše što mogu. Zaradit ću što više novca mogu’, rekao je Dennis, prenosi Daily Mail.

'Odvest ću Alfija u London. Želim prodati njegovu priču jer sam čuo da možemo zaraditi mnogo novca. To je privlačna priča, Alfie je otac, a izgleda kao da ima osam godina. Uzrujan je, ali sam mu obećao da ću i njemu dati nešto novca’, navodno je rekao Dennis prije nego je dječaka odveo u London. Dennis se od supruge Nicole razveo prije dvije godine, nakon što je saznao da ga vara s 19-godišnjakinjom.

Kada su novinari jučer došli posjetiti Alfije njegova majka nije dala da s njim itko razgovara. ‘To ćemo učiniti za 100.000 funti, to je cijena, 100.000 funti’, vikao je netko iz njihovog dvorišta, misleći najvjerojatnije na prodaju informacija vezanih za ovu priču.

‘Ne mogu vjerovati da je Dennis prodao Alfijevu priču, a da mi nije ništa rekao. Kada sam pogledala The Sun i vidjela Alfijevo lice na naslovnici gotovo sam se onesvjestila. Dennis mi je rekao da je za njegovu priču dobio tisuće funti, ali ja ne znam je li to istina’, rekla je uzrujana Nicola.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 11:22 pm

S više njih u isto vrijeme: 'Nije Alfie otac, nego ja, tražim DNK testiranje!'


Još jedan britanski tinejdžer tvrdi da je otac djeteta koje je rodila 15-godišnja Chantelle Steadman. Iako je 13-godišnji Alfie Patten za 'The Sun' rekao kako je on otac djevojčice Maisie rođene prije nekoliko dana, 'News of the World' objavio je da i 16-godišnji Richard Goodsell tvrdi da je otac.

TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC 60193315


‘Znam da bih ja mogao biti otac. Svi misle da jesam. Moji prijatelji mi govore da dijete ima moje oči, čak i moja majka to misli. Samo će DNK test pokazati što je istina. Ako sam ja otac, imam to pravo znati’, rekao je Richard. Tinejdžer je ispričao kako je sa Chantell često spavao tijekom tri mjeseca, upravo u razdoblju kada je ostala trudna. On sada zahtijeva DNK test kako bi se nedvojbeno utvrdilo tko je zapravo otac, piše News of The World. Prema pisanju tabloida The Sun, Alfie je već pristao na to.

‘Kada smo prekinuli, saznao sam da se Chantelle :cenzo: s mnogim drugim dječacima koje poznajem, a kada je saznala da je trudna čak me i njezina majka pitala jesam li ja otac. Iako Alfie tvrdi da je on otac, baš i nismo sigurni u to', ispričao je Richard.

U redakciju 'News of The Worlda' javio se još jedan dječak koji tvrdi da bi otac mogao biti on, a kaže da ih ima još. Treći mogući otac je 14-godišnji Tyler Barker koji kaže da je 15-godišnja Chantelle seks prakticirala s osam tinejdžera u vrijeme kada je začeto dijete.

‘Spavao sam sa Chantelle u njezinom krevetu. Seks s njom je najveća pogreška koju sam učinio. Da je bar nikada nisam upoznao. Sada se bojim da bih i ja mogao biti otac, a ja nisam jedini koji se toga boji. Dječaci su često ostajali spavati kod nje u njezinom krevetu’, ispričao je Tyler.

Podsjetimo, 'The Sun' je ovaj tjedan objavio priču o 13-godišnjem Alfieju Pattenu koji je dobio dijete prije nekoliko dana. Dječak je rekao kako će se sada truditi više učiti te vjeruje da će biti dobar otac. 15-godišnja Chantelle rodila je djevojčicu za koju je rekla da ju je s Alfiem začela nakon njihovog prvog spolnog odnosa.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 11:27 pm

Po svemu sudeći, 12-godišnja Lj.S. iz dobojskog sela Ostružnja postat će najmlađa majka na svijetu. Naime, ona će za nekoliko mjeseci roditi.



Djevojčica živi u izvanbračnoj vezi sa 24-godišnjim Daliborom Marinkovićem iz Karavlaha kod Doboja, a slučaj je policiji prijavila njena 30-godišnja majka Mira Stanković koja ima još sedmoro djece, prenosi bosnaski 24sata.info.

Policajci su odmah obavili razgovor sa maloljetnicom i Daliborom, no nisu ih uspjeli nagovoriti da prekinu vezu. Rekli su im su da zajedno žive uz odobrenje roditelja, da su sretni i da mogu živjeti bez ičije pomoći.

Saznavši da ih je njena majka prijavila, njih dvoje su se jedno vrijeme krili u šumi kod sela Karavlasi. Kasnije je Mira Stanković ponovo došla u policiju i povukla prijavu.

U dobojskoj policiji izjavili su kako je Dalibor Marinković počinio krivično djelo jer živi sa maloljetnicom, ali da nema nikakvih osnova da ga uhapse.
Na vrh Go down
Sponsored content





TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC   TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO  OTAC Icon_minitime

Na vrh Go down
 
TRINAESTO GODISNJI DJECAK POSTAO OTAC
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Drustvo-
Idi na: