Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tools-problem

Go down 
4 posters
AutorPoruka
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeSat Jul 04, 2009 7:58 pm

Esselamu alejkum!

Evo moram se žaliti, jer imam tehnički problem, ja ili dobro ne vidim ili su meni neke opcije isključene?
A radi se o tome ne postoje opcije delete i edit samo postoji opcija quote, tako da ne mogu izbrisati
svoj post ili ispraviti eventualne greške, jedino mogu sam sebe citirati. Je li može reći o čemu se radi?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeSun Jul 05, 2009 9:30 pm

We alejkumu selam we rahmetullah cjenjeni brate

Te opcije smo sklonili svim chlanovima jer smo u medju vremenu dobili jednoga koji je otvarao teme i mjenjao naslov iz "zezanja" svakih sat vremena, izmjenjivao postove, brisao, oduzimao i dodavao.... shto je prevrshilo svaku mjeru.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 7:17 pm

Uredu, mogu da prihvatim to objašnje da imate problema, ali ipak ovako činite pomalo nepravdu prema drugim
članovima foruma koji ne snose nikavu odgovornost. Zar nije moguće samo sankcionisati toga člana foruma?
Ovako se otežali rad na forumu, jer zaista je teško bez tih opcija. Dobro sad, istina je da ja ne pišem puno po
ovome forumu, i nemam neki veliki broj postova, ali ipak osjetim nedostatak ovih opcija.

Ako može neko od admina da izbriše jedan moj post, pošto imaju dva ista. Ja bih rado to uradio, ali ko da su mi ruke
zavezane, pa ne mogu? Hvala unapred!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 11:09 pm

Pa dobro, djelimichno si u pravu , no ipak da bi se kaznili oni koji grijeh chine, i oni dobri ispashtaju sa njima.

Razmislicemo i razmotricemo Tools-problem 905199
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 8:25 pm

Kad će ta šura admina, ne može se ovako više? Uključite na delete opciju, a ovu quote na isključite.
Ja sam još ko djete imao olovku i gumicu, i ništa mi nije bilo draže da nešto napišem, a onda to sve pobrišem. Tools-problem 905199
Tako da vi ne znate kako meni te opcije nedostaju. Tools-problem Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 4:11 pm

Ovo je dobro, da se naviknemo na onu izreku: "Ispeci pa reci." Pazi šta pišeš, drugim riječima. Tools-problem Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeMon Jul 13, 2009 5:43 pm

I am a Muslim (citat):
Kad će ta šura admina, ne može se ovako više? Uključite na delete opciju, a ovu quote na isključite.
Ja sam još ko djete imao olovku i gumicu, i ništa mi nije bilo draže da nešto napišem, a onda to sve pobrišem. Tools-problem 905199
Tako da vi ne znate kako meni te opcije nedostaju. Tools-problem Icon_lol

Meni vallahi vishe nedostaju. I ja sam ti takva Tools-problem 905199 ...

@ Harise, ta ti je dobra. Tri puta mjeri-jednom kroj ! : )
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeTue Jul 14, 2009 11:15 am

Kod mene važi pravilo pet puta mjeri a jednom reži. Tools-problem Icon_biggrin

Delete opcija nedostaje po najviše iz razloga što nekad postavim neki duži tekst, potrudim se da uredim
taj tekst da bude predgledan i lagan za čitanje. Ali tekst nakon postavljanja opet ne ispadne baš pregledan,
pa mi je lakše izbrisati i preurediti (zbog dužine teksta) taj tekst na mome kompjuteru i ponovo postaviti ovdje na forumu.

Edit opcija treba insanu zbog toga što često desi neka pisarska ili gramatičaka grešaka, koliko
god da se potrudiš opet se desi neki mali sitni propusti, a onda u akciju stupa edit.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 8:02 pm

Ama treba ovdje jedan test iz jezika, ko prođe ide na BF, i ne treba mu Edit, ko ne prođe, šta će nam. Tools-problem Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 9:35 pm

Hehe I am a Muslim uvjek se mozes javiti nekom adminu da izbrise tekst i problem rijesen.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeFri Jul 17, 2009 2:22 am

Es selamu alejkum

Djes' Dino bona? Nema te ko Lejline kahve i mahnoor-inih kolacha Tools-problem 905199
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeFri Jul 17, 2009 12:34 pm

Haris (citat):
Ama treba ovdje jedan test iz jezika, ko prođe ide na BF, i ne treba mu Edit, ko ne prođe, šta će nam. Tools-problem Icon_biggrin
Ko radi, taj i griješi.

Dina (citat):
Hehe I am a Muslim uvjek se mozes javiti nekom adminu da izbrise tekst i problem rijesen.
Uredu je, snaći ćemo se već nekako.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitimeFri Jul 17, 2009 7:15 pm

AAminAA (citat):
Es selamu alejkum

Djes' Dino bona? Nema te ko Lejline kahve i mahnoor-inih kolacha Tools-problem 905199

Ve alejkumu Selam!!!

Hehehe gdje si mi ti sekic moj Tools-problem 666

Ma u zadnje vrijeme toliko nekih obaveza imam,da ti nemam vremena za net.Po nekad eto udjem da vidim jeli sve ok.Tako da ti ne stignem ni da se ulogujem.Ali inshAllah nadam se da ce brzo i to proci,pa cemo se vise druziti.A sto se Lejle tice izgleda nam se puno ulijenjila ili je zakacila ova kriza, pa ne cascava nista,a Mahnoor ce nas inshAllah obradovati kolacima kada se budemo najmanje nadali Tools-problem 790710
Na vrh Go down
Sponsored content





Tools-problem Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tools-problem   Tools-problem Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Tools-problem
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Pravila,pitanja,problemi i obavjestenja-
Idi na: