Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

HomePortalRegistracijaLogin

Pitanje

Go down 
3 posters
AutorPoruka
b3lm0
novi dzematlija
novi dzematlija

Pitanje Empty
KomentarNaslov komentara: Pitanje   Pitanje Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 11:59 pm

Prije svega, eselamu alejkum!

Da odmah pređem na stvar, znači moj tetak je na jednom vašeru pronašao u travi srebrenu narukvicu prije jedno 2 mjeseca i sada mi ju je poklonio za Bajram.
Moje pitanje je, pošto sam upoznat s tim da namaz nije valjan ukoliko ga klanjas u odjeci stecenoj na haram nacim, da li se ta narukvica smatra haramom i da li smijem klanjati ako mi je ona na ruci.
(Niko nije upitao taj dan za narukvicu, niti poslije toga.)
Na vrh Go down
Kusur
novi dzematlija
novi dzematlija

Pitanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje   Pitanje Icon_minitimeFri Feb 17, 2012 3:43 pm

eselamu alejkum

Interesuje me da li ime žensko ena može se naditi djetetu koje je islamske vjeroiposvjesti tj, musliman ? unaprijed zahvalan
Na vrh Go down
izra gunic
novi dzematlija
novi dzematlija

Pitanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje   Pitanje Icon_minitimeFri Apr 13, 2012 10:43 am

Selam. mozda neko zna znacenje tacno i porijeklo moga imena, jos nigdje nisam nasla znacenje ni porijeklo. Izra
Na vrh Go down
Sponsored content

Pitanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje   Pitanje Icon_minitime

Na vrh Go down

Pitanje
Na vrh 
Stranica 1/1