Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
AutorPoruka
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:00 am

nemoj Dino filozofije...
znas da sam nju pala Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 344402
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:00 am

Mahnoor (citat):
nemoj Dino filozofije...
znas da sam nju pala Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 344402
a ti šta studiraš,ne mogu sad da tražim?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:04 am

slicno toj logiji. sociologija mi je isla, al filozofija nikako! eh kad pocnu o etikama meni muka dojde

pedagogiju btw

Dinooo... poslala sam mail na an-nisa! odlucila da hocu onu haljinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin samo cekam jos odgovor.
trebali tebi sta! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 905199


Mahnoor: komentar modifikovan dana: Thu Jul 03, 2008 1:05 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:05 am

Ja odoh na spavanje pa se citamo jos sutra inshaAllah,
esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:06 am

ja sam imao nijet ako Allah dadne da poslije ovoga upišem pedagogiju na fakul.islamskih nauka.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:09 am

mashAllah samo naprijed..
jel u Bosni ili negdje drugo?

ja neznam u mojoj skoli je malo cudno, tako da nemogu da se odlucim koji cu pravac. posto se ide i za ''pedagoga'' a i da dobijes teacher degree.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:11 am

-Dzulejbib- (citat):
Ja odoh na spavanje pa se citamo jos sutra inshaAllah,
esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu


We alejkumu Selam we rahmetullahi we berekatuhu!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:12 am

Mahnoor (citat):
slicno toj logiji. sociologija mi je isla, al filozofija nikako! eh kad pocnu o etikama meni muka dojde

pedagogiju btw

Dinooo... poslala sam mail na an-nisa! odlucila da hocu onu haljinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin samo cekam jos odgovor.
trebali tebi sta! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 905199

Heheh seko ti znas gdje ja zivim i da imam sve elhamdulillah na dohvat ruke Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:13 am

Blago tebi..
ma ima se svugdje samo sto ''neko'' ima malo tezi ukus! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 76805
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:14 am

Mahnoor (citat):
Blago tebi..
ma ima se svugdje samo sto ''neko'' ima malo tezi ukus! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 76805

A osoba sa malooooooooo tezim ukusom je Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 790710
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:15 am

Neznaaaaaam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Lol cik pogodi
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:16 am

Hej ja odoh spavati sutra ranim inshAllah,pa se pisemo inshAllah kad dodjem sa posla.Mahnoor saljem ti jedan veliki Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 470613 a tebi eko zelim da sve ispite polozis Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 464196 sa najboljom mogucom ocjenom. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 364406


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 481672
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:16 am

Citat :
mashAllah samo naprijed..
jel u Bosni ili negdje drugo?

ja neznam u mojoj skoli je malo cudno, tako da nemogu da se odlucim koji cu pravac. posto se ide i za ''pedagoga'' a i da dobijes teacher degree.
ma da,ovdje u SArajevu,sada sam na filozofskom,odsjek za sociol. a pedagogiju bih volio na FIN-u da upišem,jer tu ima arapski kojeg bih volio učiti.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:18 am

Dino da te Allah nagradi.Amin
idem i ja.es selamu alejkum sekice!
pa se pišemo inšaAllah uskoro.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:18 am

Ljepo spavaj Dino.. sanjaces mene jer si me vidjela Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 905199

eko, Polahko, prvo zavrsi to sto sada ides pa onda kako Allah odredi. ja sve planiram godinu po godinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_lol

Idem i ja na spavanje.. umorna sam puno subhanAllah!!

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 2:57 pm

Hairse bujrum! nigdje nikog nema Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 15_gulloglu_lg
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 3:45 pm

Ko je Hairs???

Ko god da je, zakasnio je. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 3:53 pm

Neko iz mase Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 3:59 pm

Es selamu alejkum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 666

Ima li shta za mene ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

Uff baklava sa pistacima .... Daj Bozhe da Haris nije sve pojeo.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 905199
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:02 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu, ja za koji sahat idem pa reko da vam se javim i uputim neki nasihat i nadam se da ce te se inshaAllah okoristiti,
Bojte se Allaha gde god da ste i samo njemu ibadet cinite, i nastojte da mu uvijek u pokornosti budete, put do uspeha je pun trnja i nelagodnosti, pa drzite se nemojte popustati a iskusenja koja vas zadese na tom putu znajte da vas to Allah za dzennet priprema, i taj put je tezak ali sladak,i gde god da ste na zemlji budite Allahovi robovi, i nastojte da sa samo Njega udovoljite, kaze Allahov Miljenik sallallahu alejhui ve sellem, 'Ko trazi zadovoljstvo Allaha u srdjbi ljudi, Allah ce njime biti zadovoljan pa ce dati da i ljudi budu zadovoljni, a ko trazi zadovoljstvo ljudi u srdjbi Allaha, Allah ce se na njega rasrditi pa ce dati da se i ljudi srde.'
I budite sretni sto je vas Allah odabrao za uputu jer je ne daje svakome Allah, kaze poslanik sallallhu alejhi we sellem, 'Allah daje dunjaluk i koga i voli i koga ne voli, a uputu daje samo onome koga voli.'
Pa nadajmo se da nas Allah voli, ali pazite se dobro da ovaj emanet ne izneverite, da vas Allah opskrbi imanom i bogobojaznoscu,
Ja trazim halal ako se neko naso uvredjen do sada iz mog pisanja,
volio bih da ove moje rijeci nadju mjesta u nasa srca, i uzmete kao savjet a i meni da budu opomena, tako pa se inshaAllah cujemo
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:08 pm

@ Amina: We 'alejkumus-Selam we rahmetullah. Baklave? Ostalo? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

@ Dzulejbib:

We alejkumus-Selam we rahmetullahi we berekatuh, ahiii!

Jedan od najljepših savjeta koje sam dobio, Allah te nagradio! Ja i nemam šta da ti halalim, ahi! Da ti Allah da hajirli prođeš u putu, da te nagradi i uvede i nas i tebe u Svoju Milost! Dovi za nas puno ahi!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:11 pm

Dzulejbib, Allah te obilato nagradio akhi !

@ Harise, pa jeste ili nije ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:17 pm

Jeste, vala taman da se kaže da nisam sestrama po islamu ništa ostavio.

A Dzulejbib me je pravo pozitivno 200% iznenadio ovim postom.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:20 pm

Amina.. bice za vas bureka! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_lol

Dzulejbib, da te Allah nagradi na nasihatu. i podari ti svaki hajr. amin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:28 pm

Burek? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 4:42 pm

Džulejbib da te Allah nagradi svakim dobrom i olakšati putovanje.Dirnuo si nas sviju ovim postom,mašaAllah,
we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuh!!!
da ti ALlah pomogne i primi te dove što ćeš kao musafir učiti za nas Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 5:28 pm

Haris (citat):
Burek? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

burek se hladi.. sirnice se pecu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 5:53 pm

Burek smije da se hladi samo u stomaku, nikako drugačije. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 905199
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 6:36 pm

Es selamu aleykum narode..
Kako ste mi svi..bas ste mi nedostajali ovih mesec dana...
Vidim da dosta pisete.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 6:45 pm

We alejkumus-Selma we rahmetullahi we berekatuh!

Šta ima brate, kako si? Kako ide vojskovanje? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

A mi smo ti za pisanja vazda vrijedni. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 7:55 pm

Selam alejkum!

Evo i mene putnicima zelim hairli put a ovim koji su dosli ehlen we sehlen i gdje ste vi do sad? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 8:04 pm

Esselamu alejkum ve rhmetullahi ve berekatuhu!

Brate Dzulejbibe, da te Allah nagradi i podari ti svaki hajr. Amin! Zaista si ovo tako lijepo i tako dirljivo napisao mi ti nemo sta halaliti brate,nego ti nama halali ako smo sta prema tebi pogrijesili.


MashAllah i vojnik nam je tu .Kako proticu vojnicki dani jos koliko brojos do kraja ?
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:24 pm

Esselamu Alejkum
Kako ste svi ?
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:25 pm

Alejkum selam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 791541

Hvala Allahu dobro.. .kako si ti?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:27 pm

Ve alejkumu Selam!

Kako ste mi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 790710 moje lijepe? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 666
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:28 pm

Hvala Allahu i ja sam dobro malo se spremam za odmor i tako.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:29 pm

Dobro draga moja.. Kako si mi ti?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:32 pm

Seki a odakle ti ono bjese sa Balkana jeli NP ?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:33 pm

Es-Selamu 'alejkum.. Ja čisto da rutinski vidim ima l' šta slatko, vidim nema, Allahimanet. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:35 pm

Haris (citat):
Es-Selamu 'alejkum.. Ja čisto da rutinski vidim ima l' šta slatko, vidim nema, Allahimanet. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

ja dobila na kladionici pa rekoh da te castim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 905199


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Www.tasteofaustria.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:36 pm

Ccc... To od harama kupljeno, hem će mi zubi popadati, hem ću čir želuca dobiti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:38 pm

Haris (citat):
Ccc... To od harama kupljeno, hem će mi zubi popadati, hem ću čir želuca dobiti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

Einem geschenkten Gaul schaut man nicht ins Maul Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:38 pm

@Lejla: Ako mislis na mene jeste iz Novog Pazara sam.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:41 pm

Haris (citat):
Ccc... To od harama kupljeno, hem će mi zubi popadati, hem ću čir želuca dobiti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

Mahandzija ostaje








mahandzija
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:48 pm

shadowless (citat):
Haris (citat):
Ccc... To od harama kupljeno, hem će mi zubi popadati, hem ću čir želuca dobiti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

Einem geschenkten Gaul schaut man nicht ins Maul Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

Jednoj poklonjenoj čokoladi se ne cijepa folija. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin

@ Dina: Ma kaaaakvi, ja mahandžija?! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:51 pm

anyone?

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Jus
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 10:53 pm

Evo prva ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 175450
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:01 pm

Jupi ja druga!

Seko Amina kad ides dole inshAllah?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:05 pm

Ja vidim jedan bokal, jednu čašu. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin A ja treći. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:06 pm

@Dina veruj ni sama neznam kad cu da podjem .... brat mi se zeni pa samo zbog toga idem Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 18927


@Haris: Ma casa vise nema kao sto vidis Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 8 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 8/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: