Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorPoruka
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:17 pm

A i onaj bokal mi izgleda nekako manji. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:24 pm

Jesamli ja ikada nesto napravila il posluzila a da vi niste pregovorili!!!

cccc
Gdje vam je sabur!! kad bi insan pokusao da zadovolji ljude nikad nebih uspio! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
Sad vam do sutra nema nista jesti!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:28 pm

svjetlost duse (citat):
@Dina veruj ni sama neznam kad cu da podjem .... brat mi se zeni pa samo zbog toga idem Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927


@Haris: Ma casa vise nema kao sto vidis Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin

MashAllah znaci uspjela si da ides na svadbu,bas mi je milo zbog teb Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 666
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:30 pm

Mahnoor (citat):
Jesamli ja ikada nesto napravila il posluzila a da vi niste pregovorili!!!

cccc
Gdje vam je sabur!! kad bi insan pokusao da zadovolji ljude nikad nebih uspio! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
Sad vam do sutra nema nista jesti!!

Seki ja sam zadovoljna sa svim sto mi ponudis,to samo ovaj Haris uvjek ima neki komentar viska. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
Zbog njega cemo uskoro ostati i neposluzivani Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:31 pm

Uspela zato sto moj brat nece bez jedine seke da se zeni Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:31 pm

Mahnoor (citat):
Jesamli ja ikada nesto napravila il posluzila a da vi niste pregovorili!!!

cccc
Gdje vam je sabur!! kad bi insan pokusao da zadovolji ljude nikad nebih uspio! :lol:
Sad vam do sutra nema nista jesti!!

Jesi vala. Samo se sad potrefilo puno gostiju. :D
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:33 pm

svjetlost duse (citat):
Uspela zato sto moj brat nece bez jedine seke da se zeni Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927


MashAllah to je pravi brat Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 666

Hajde bas fino bices dole i vidjeces se sa bratom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin


Dina: komentar modifikovan dana: Thu Jul 03, 2008 11:36 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:34 pm

Inshallah i to posle duzeg vremena i buduca snaha mi je pokrivena Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:36 pm

cucuemo dali ces pregovarati kad hanuma posluzi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199 il ce razbiti i bokal kao sto je Aisha r.a razbila zdjelu od umm seleme

evo ima sad za sviju

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Jolly_jus_orange_raspberry_cola_pineapple_

a meni je kusur Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Cunga-lunga
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:37 pm

svjetlost duse (citat):
Inshallah i to posle duzeg vremena i buduca snaha mi je pokrivena Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin

MashAllah seko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 666
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:38 pm

Mahnoor hocu i ja cunga lunga, joj od kada nisam zvakala te zvake Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 148674
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:42 pm

ti smijes slicicu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:47 pm

Mahnoor (citat):
ti smijes slicicu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin

Samo slicicu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 344402 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 344402 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 344402
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 11:57 pm

Pa dino cunga lunga se i uzima zbog slicice!
ukus nestane nakon 2 minute Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:00 am

Mahnoor (citat):
Pa dino cunga lunga se i uzima zbog slicice!
ukus nestane nakon 2 minute Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol

Ja necu tako ja hocu zvaku Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 890753
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:04 am

Jupiiiii Dini slicica a meni zvaka,ali ne brini dacu ti ja jedan krug cim ukus nestane. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:05 am

opet mi ode iz ruku.. a ja misla eto meni zvake!!

Pa meni ni kusur nemoze da ostane Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 890753 nisam ja dzaba spomenula da mene niko nevoli
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:19 am

Mahnoor (citat):
opet mi ode iz ruku.. a ja misla eto meni zvake!!

Pa meni ni kusur nemoze da ostane Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 890753 nisam ja dzaba spomenula da mene niko nevoli

Heheh sekic voli te neko ko je dalekooooooooo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 18927
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:20 am

Ko to dijeli anti-zikr što bi rek'o Bilal Bosnić? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:21 am

Citat :
Pa meni ni kusur nemoze da ostane nisam ja dzaba spomenula da mene niko nevoli
Zamal ne rekoh nešto,dobro je pa se pregrizoh za jezik elhamdulillah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_redface
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:22 am

Dinoooo ko me volii?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin reci da i ja znam!

naumpade mi onaj topic o peglanju.. ispeglala sam citavu korpu! niko da mi pomogne a svako hoce zvaki Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:23 am

eko87 (citat):
Citat :
Pa meni ni kusur nemoze da ostane nisam ja dzaba spomenula da mene niko nevoli
Zamal ne rekoh nešto,dobro je pa se pregrizoh za jezik elhamdulillah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_redface

??

i ti dosao za zvaku? sok? burek ,sirnicu??
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:23 am

Seke moje idem ja na spavanje moram u Dzamiju sutra rano... pa pisemo drugi put...lijepo spavanje svima
Esselamu alejkum
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:24 am

we alejkuu selam ukhti..

mashAllah kad ces u dzamiju, kakva blagodat i ljepota. veliki je hajr u tome elhadulillah
a i petak je!

ljepo spavaj!
esselamu alejkum
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:25 am

Citat :
i ti dosao za zvaku? sok? burek ,sirnicu??
Bolestan se pita a ja hvala Allahu zdrav ko drijen!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:29 am

eko87 (citat):
Ko to dijeli anti-zikr što bi rek'o Bilal Bosnić? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin


Jedna mala dama,a seta uvjek sama ko je to? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 790710
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:30 am

svjetlost duse (citat):
Seke moje idem ja na spavanje moram u Dzamiju sutra rano... pa pisemo drugi put...lijepo spavanje svima
Esselamu alejkum

Ve alejkum Selam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 790710

Pisemo se inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 666
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:31 am

Elhamduilillah!

bujrum
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 2.1266871

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Limonade

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lolly
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:33 am

Registrovani članovi trenutno na forumu: AAminAA, Dina, eko87, Emetullah, Haris, Lejla, Mahnoor, svjetlost duse
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:34 am

Danke schön. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:41 am

bitte..

Hajd podjelite onda.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:41 am

Haris (citat):
Danke schön. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin

Ja bih se zabrinula da nisi sta bolesan,da se nisi sad pojavio Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:42 am

donesider mi hare da se ne protežem sa stolice Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
hvala,domačici vrijednoj...
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:42 am

@ Mahnoor: To oni svi za jednog, jedno lizalo za sve. :D

@ Dina: Bio na jaciji. :P
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:46 am

Eko da te neznam rekla bih da si malo ljen Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lol
A lizalo... kako god hocete. mozda ima i zvaku pa je poklonite Dini Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:46 am

MashAllah fino, i eto sad si stigo da ugrabis lizalo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:46 am

Mi tek cekamo jaciju kod nas tek poslije 24h. U koliko je kod vas sad jacija ?
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:48 am

Mahnoor (citat):
Eko da te neznam rekla bih da si malo ljen Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lol
A lizalo... kako god hocete. mozda ima i zvaku pa je poklonite Dini Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
šta bi tek rekla da me znaš Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:48 am

Val Eko-efendija od mene si zaslužio. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin Evo još da biraš:

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lolipop_carousel_lg
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:49 am

Lejla (citat):
Mi tek cekamo jaciju kod nas tek poslije 24h. U koliko je kod vas sad jacija ?
ma kod mene već bila,uletio neki ''divlji''hodža nabrzaka 4 opalio,tako da sam duže uzimao abdest nego što sam klanjao Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:49 am

Lejla (citat):
Mi tek cekamo jaciju kod nas tek poslije 24h. U koliko je kod vas sad jacija ?

Oko 22.40 otprilike.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:50 am

hare de mi taj crveni pošto sam ja pitar sa Koševa Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:51 am

harise to nisu lizala nego neke loptice..

ja imam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Lol
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Ijsje_raket_salland_80224a
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:52 am

a to nije lizalo nego sladoled Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 624117
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:53 am

duuuhhh!!!!!!

ja i necu lizalo. uzela sebi sladoled Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:54 am

Ovo isto kao loptice za bingo . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:54 am

E gdje li nabavi one loptice na drsku Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 546447
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:54 am

@ Mahnoor: Vala i ti vazda nađeš mahanu. :D
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:56 am

Jasta Harise.. moras dobro da doneses!!

@ Dina, drsk?? jel to klipic?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:58 am

Mahnoor (citat):
Jasta Harise.. moras dobro da doneses!!

@ Dina, drsk?? jel to klipic?

Pitaj harisa on ce to objasnit sta je drska Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 546447
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 9 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 9/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: