Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 6:53 pm

We alejkumu selam sekice Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_biggrin

Kako posao ? Spremash li se za Kosovo Republiku ? Masha'Allah, bash mi je drago...ko god da se "odmori" ...

Selam svima koji ostaju , ja moram vani pa se chitamo kasnije insha'Allah !

Budite mi dobri kao i do sad ... Allah vas nagradio . Amin !
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 6:56 pm

We alejkum selam
kako kaze sestra Mahnoor :Umorno, al ide se naprijed. Elhamdulillah!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:00 pm

Spremala bih se ja draga moja, da imam vremena. Al od posla i ne stignem ni za sta. Radim kasno, putujem dugo i kad stignem kuci onda hocu samo da spavam :- (((( ... al hajr, valjda cu se odmorit u mojoj drzavi ..
Sta ima kod tebe? Kako djeca?
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:01 pm

takvaran (citat):
We alejkum selam
kako kaze sestra Mahnoor :Umorno, al ide se naprijed. Elhamdulillah!

Pa mora se, ha : )) ?? Jesil' ti jos uvijek u vojsci, takvaran?
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:03 pm

shadowless (citat):
takvaran (citat):
We alejkum selam
kako kaze sestra Mahnoor :Umorno, al ide se naprijed. Elhamdulillah!

Pa mora se, ha : )) ?? Jesil' ti jos uvijek u vojsci, takvaran?

Vojsci... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Affraid Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Affraid Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Affraid
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:07 pm

Pa jesam li grijesila? Koliko se ja sjecam nekih starih komentara na jednom forumu, treb'o je da sluzi vojsku :-/
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:31 pm

Jeste takvaran je trenutno na odsluzenju vojnog roka . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_biggrin
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:33 pm

E pa znala sam da nisam skroz prolupala :-D ...

Selamim vas dragi moji, idem kuci ... zurim na voz... ako mi pobjegne, moracu cekati 1h !

Cujemo se kasnije ako Bog da!


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 666
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:38 pm

shadowless (citat):
takvaran (citat):
We alejkum selam
kako kaze sestra Mahnoor :Umorno, al ide se naprijed. Elhamdulillah!

Pa mora se, ha : )) ?? Jesil' ti jos uvijek u vojsci, takvaran?

Jesam ali sad imam odmor elhamdulilah...
malo da se odmori... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 18927 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 148674
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:46 pm

shadowless (citat):
Spremala bih se ja draga moja, da imam vremena. Al od posla i ne stignem ni za sta. Radim kasno, putujem dugo i kad stignem kuci onda hocu samo da spavam :- (((( ... al hajr, valjda cu se odmorit u mojoj drzavi ..
Sta ima kod tebe? Kako djeca?

Dobro su masha'Allah, ljeto pa sve mole da setaju, a ja jedva chekam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199

Selam prisutnima a posebno mojim sekama Lejli i Dini Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 919467 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 470613
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 7:50 pm

Cackam po profilu i upishem godinu rodjenja 1900, kazhe:

"Zhao nam je , na ovoj stranici ne primamo starije od 99 godina"

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 8:59 pm

AAminAA (citat):
Cackam po profilu i upishem godinu rodjenja 1900, kazhe:

"Zhao nam je , na ovoj stranici ne primamo starije od 99 godina"

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117
]

Eh sto me nasmija sa tim godinama Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 znaci prerasla si mi forum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447


I ja tebe moja seko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 57026 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 470613
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:19 pm

Selam alejkum..
Danas je moja 22 god. na ovom dunjaluku pa bi trebo da castim nesto..
Ali sad moram ici dolazim za 30 min...
Hajmo svi na Jaciju....
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:20 pm

Neslavimo mi ovdje rodjendane tako da nema veze.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 791541
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:21 pm

Nećemo mi slaviti ništa,al ti ipak koji kolač donesi.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:25 pm

Bas tako ja sam za kolace uvjek raspolozena, donesi slobodno,necemo se mi ljutiti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:26 pm

a ako mahnoor neće,meni proslijedi njen tanjir Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117













Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 919467
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:27 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:27 pm

eko87 (citat):
a ako mahnoor neće,meni proslijedi njen tanjir Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117

:

a zasto ja nebih htjela???
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:30 pm

Pa mozda Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 265487
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:33 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 406
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 09, 2008 11:41 pm

Evo necu,od sada Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 265487 i necu da koristim vise(a ni manje) smajlije od doticne dame. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 265487

I zamolila bi te da se skines sa mog imena, Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 175450 na razumu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:07 am

Mahnoor (citat):
eko87 (citat):
a ako mahnoor neće,meni proslijedi njen tanjir Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117

:

a zasto ja nebih htjela???

Ti ne slavish Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:09 am

AAminAA (citat):
Mahnoor (citat):
eko87 (citat):
a ako mahnoor neće,meni proslijedi njen tanjir Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117

:

a zasto ja nebih htjela???

Ti ne slavish Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447
taman da napiše, Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199
šalim se uzmi ti i moj....samo ja ih još ne vidim?!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:11 am

Evo za pokvarenog

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 KOLACI%201V

Nije na odmet reci ti , Allah te uputio i ucvrstio u imanu i podario ti ustrajnost i sabur u iskushenjima. Amin !

Mahnoor tita Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:13 am

Nemam me samo 40min. vi se hocete potuci.
Ko je reko da ja slavim rodjendan... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_lol
Samo imam neke tulumbe viska i neke cokoladice ali samo ako budete dobri ok Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:14 am

MashAllah sto je kod ove seke bogata trpeza,cak ce i za Mahnoor ostati koji kolac Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:15 am

Ja cu bajadere i hodzine kape ok..

mozemo i da se menjamo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 666
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:16 am

Dina (citat):
MashAllah sto je kod ove seke bogata trpeza,cak ce i za Mahnoor ostati koji kolac Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199

Ako shta i ostane Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Lol
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:16 am

ma sve neki čokoladni a ona mi zeza lice Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_lol imal kakv voćni za mene?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:17 am

takvaran (citat):
Ja cu bajadere i hodzine kape ok..

mozemo i da se menjamo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 666

Aaa ne ! To je sve za tebe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 148674
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:18 am

takvaran (citat):
Nemam me samo 40min. vi se hocete potuci.
Ko je reko da ja slavim rodjendan... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_lol
Samo imam neke tulumbe viska i neke cokoladice ali samo ako budete dobri ok Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199

Ada Mahnoor rece Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199

Ona se odma obradovala da ce biti kolaca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 ,ali je dobila sankcije zbog nekontrolisanog konzumiranja i dijeljenja kolaca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Lol a posebno radovanja tudjim rodjendanima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:19 am

Eh jeste mi gladi kao da 3 dana niste hljeba okusili..
ja vala netrebam ni torte ni kolaca, samo vi i moj dio!!
Halal vam bilo..
hajd ko ce prije

3

4

SAD!!!
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:21 am

Esselamu Alejkum
Nadam se da od tih kolaca i meni nesto ostane...
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:22 am

ko trazi sok ?

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Mg

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Mg

E sjutra kad dodje virus ima virus da ga uhvati Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447

Selam ko ostaje, od mene dosta !

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_biggrin

Chitamo se insha'Allah !
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:22 am

svjetlost kako si nam veceras..
dobro tipkas sa jednom rukom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:23 am

Mahnoor (citat):
Eh jeste mi gladi kao da 3 dana niste hljeba okusili..
ja vala netrebam ni torte ni kolaca, samo vi i moj dio!!
Halal vam bilo..
hajd ko ce prije

3

4

SAD!!!

Pa posluzhi se , servirano ti je Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 546447
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:23 am

svjetlost duse (citat):
Esselamu Alejkum
Nadam se da od tih kolaca i meni nesto ostane...

Ve alejkumu Selam!

Pitaj Mahnoor ona je zadnja sjela za sofru Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 666
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:23 am

Ako neće mahnoor neću ni ja.Uvakufit ću svoj kolač.
@mahnoor-ko da mi danas nisi nešto u elementu-da nije ko sekiLo? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 666
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:24 am

Neka samo vi.. recicu ja vas mami. a ona ce vasoj mami i onda cekajte kad babo dojde kuci!!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:24 am

Ve Selam AAminAA pa se pisemo inshAllah!


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 919467 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 470613
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:25 am

eko87 (citat):
Ako neće mahnoor neću ni ja.Uvakufit ću svoj kolač.
@mahnoor-ko da mi danas nisi nešto u elementu-da nije ko sekiLo? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 666

DzezakAllahu khajren ahi..
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:25 am

Mahnoor (citat):
Neka samo vi.. recicu ja vas mami. a ona ce vasoj mami i onda cekajte kad babo dojde kuci!!!


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 dok to stigne do baba ima da se nacekamo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 624117
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:26 am

amin we ijjaki ukhti.
Nego ne odgovori mi na pitanje?!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:28 am

Allah odredjuje svacije stanje tako da ce sve biti uredu inshAllah.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:30 am

mislim da sam shvatio.
Ma bit će inšaAllah sve OK,nego ja vas za koji min. napuštam,pa se pišemo Abd,nekada uskoro....
es selamu alejkum!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:32 am

hajd reci sta si shvatio? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_biggrin

we alejkumu selam..
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:37 am

Citat :
hajd reci sta si shvatio?
joj,zar moram? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_redface
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:37 am

@Mahnoor sestro: jes bas dobro tipkam desnom rukom ali nesto mi ovaj tvoj smesak na kraju cudan ne razumem zbog cega je smijesno?????...mozda sam pogresno tvoj post razumela..

Esselamu alejkum svima i lijepo spavanje.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:40 am

Pa i ja sam imala davno slomljenu i to desnu ruku i lijevom sam skoro sve radila heheh.


Dina: komentar modifikovan dana: Thu Jul 10, 2008 12:52 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 16 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 16/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: