Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Go down 
+24
beranac
Ebu Ahmed
Hanisa
IzbegljicA_1984_NP_DE
Sultanija
GAZIJA
shadowless
virus
svjetlost duse
fatih
BULAA
Haris
Hurejza
mostary
MINAA
_Mersy_
rose
takvaran
I am a Muslim
Mahnoor
Amatullah
Lejla
eko87
Dina
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorPoruka
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:04 am

eko87 (citat):
jel to Lutvina kahva?Travnička


Ne nego Frankova Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 624117

Salim se naravno,jeste Lutvina kahva stigla direkt iz Travnika u nasu mahalu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 148674
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:07 am

eko87 (citat):
Dina (citat):
AAminAA (citat):
Ve alejkumu selam ve rahmetullah Dina

Vidi Sarajevske Drine Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447


Ja te posluzila kahvom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_lol a ti se odmah zaletjela za Drinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 624117 sto bar prvo nisi uzela lokum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Lol
znaš Dino onu izreku ''svako nađe ono što traži''Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 791541

Chuj sad ti njega ! Mah vidim shibicu, rekoh shta ce ona tu ? Pa mi odoshe ochi na drinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199 Te je babo dimio do skora.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:50 am

A sto samo jedan fildzan?
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 12:47 pm

Da li znate možda razliku između ove bosanske i Lutvine kahve?
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 1:44 pm

Ja znam samo da je razlika u tome što dobiješ cigaretu uz nju.
Na vrh Go down
I am a Muslim
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 5:00 pm

Lutvina kahva je ustvari ista ona bosanska kahva, samo što uz Lutvinu kahvu dobiješ lokum i jednu cigaru
( Sarajevsku a ne Mostarsku cigaru Drine, kažu da je Sarajevska bolja od Mostarske Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin ) i ne samo to,
bosanska kahva košta 1KM, dok Lutvina 1,5KM. Tako turizam u Travniku dugo godina cvijeta. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin

Kažu doš'o jedan po prvi put u Travnik, i pravac na Plavu Vodu da popije Lutvinu kahvu i da pojede
čuvene Travničke ćevape. Sjeo u Lutvinu kahvanu, i odmah čovjek naručio kahvu i veliku porciju ćevapa,
kad veli njemu konobar: kakva te velika poricija ćevapa spopala, to ovdje u Travniku samo Veziri jedu. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 6:06 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 8:12 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447 Dobro mu nisu jos rekli:'' a Lutvinu kahvu pije samo Lutvo, kada svrati!'' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:15 pm

Znaci kahva marku a cigara i lokum pola marke .
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 10:54 pm

Lokum pola marke a cigara dzabe. Boli njih briga, daju ti konopac da se sam objesish Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199

Nego , gdje si ti Lejla ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin Kako si ? Kako posao ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:00 pm

Elhamdulillah dobro sam evo hocu da narucim te knige inshAllah.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:05 pm

Nego kako si mi ti ,sta radis sta ima kod tebe ?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:13 pm

Elhamdulillah , dobro sam. Evo do sad sam igrala zhmire po stanu sa djecom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_lol Vishe me stomak zabolio od smijeha . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin

Naruchi jednom onako kako sam ti objasnila, onda cesh imati chesto poshtara na vratima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:25 pm

Hehe dobra si ja vec narucila ,a za koliko stignu otprilike te knjige?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 11:55 pm

za jedno 2-3 sedmice , ali vrijedno je chekati, vidjecesh. Samo da ti nagrasim

Sira Allahovog poslanika je prosjechna i jako dobra knjiga. Dobicesh prvi dio, ja drugi dio nikad nisam dobila.Dok Tevhid i Sirk, Putevi Islama su tanane knjige, ali pouchne . Takodje su mi poslali i tefsir Dzuz Amme od Ibn Kesira, jaaako dobro .
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:04 am

Cekaj pa jel ti onda stalno salju te iste knjige ili salju razlicite bar ?Ja sam trazila uz knjige na bosanskom da mi posalju i knjige koje imaju i na holandaskom jeziku.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:27 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Samo da se javim, kako ste mi svi ovde Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 70586
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 12:34 am

Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Elhamdulillah svi smo dobro ,kako si ti?.Mi evo upravo narucujemo neke besplatne knjige .Sta ti radis,sta ima u Prijepolju ?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 1:13 am

Lejla (citat):
Cekaj pa jel ti onda stalno salju te iste knjige ili salju razlicite bar ?Ja sam trazila uz knjige na bosanskom da mi posalju i knjige koje imaju i na holandaskom jeziku.

Prvi put cesh dobiti "razlichite" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199 Onda drugi put, desi se neka nova i josh po neka koju vec imash i tako u krug Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 148674

@ We alejkumu selam Takvaran Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin Shta ima akhi ?
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 1:30 am

Citat :
Evo do sad sam igrala zhmire po stanu sa djecom
i ja bih volio igrati jer sam bio prinuđen da ranije odrastem.ah taj rat....
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 3:02 am

esselamu alejkum we rahmetullah..

evo i ja da se javim, kako ste mi narode ?
sta radite ?
imal sta novo, neko ozeniio, udao??

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:05 pm

We alejkumu selam we rahmetullah we berekatuhu Ruzho Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 666

Iako je bilo pricha, josh se niko nije udao/ ozhenio. Mersa nam se sprema odaaavno, moRe bit da se i udala, chim je nema Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199 Rekla je da je nece bit na netu kad ode kod muzha Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 148674

@ Lejlaaaaaaaa gdje si ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:37 pm

We alejkumu selam we rahmetullah we berekatuhu!

Evo me tu sammmmmmmmmmmmmmmmmm Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 470613
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:44 pm

A shta ima boona ? Kako si , slusha li Dina ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 8:55 pm

Elhamdulillah,dobro sam.Kako si ti sta radis?

Stigao mi je danas mail potvrda da sam narucila knjige. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:00 pm

Masha'Allah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin super .

Ja sam oookkk znash... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 19455 Djeca u shkoli, pa razvijam pitu sa krompirom ( rendanim ) pozhelila pravo ,uufff... sad ce Eko da ogladni.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:05 pm

Imas pp pogledaj.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:19 pm

Nek te Allah uzvisheni skloni u svoj hlad onoga dana kad osim Njegovog, drugog hlada ne bude bilo. Amiiin ! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 57026
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 9:23 pm

Amin, svija nas inshAllah.

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 919467
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:09 pm

i meneeeee i meneee Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 925999
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 10:19 pm

Amin i tebe Eko !
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:16 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Elhamdulillah dobro sam.... u Prijepolju uglavnom nista novo...
O kakvim se knjigama radi??
Ja odavno nisam nista porucivo... obicno iz el-kelimeha nesto porucim, medjutim u dzamiji imamo biblioteku sa solidnim fondom pa tu uzmem ponesto..
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 8:20 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi te'ala we berekatuhu Takvaran Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin

Ima li ko da kahvenishe ?


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 KafaEsselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Kafa
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 KafaEsselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Kafa
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:02 pm

takvaran (citat):
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Elhamdulillah dobro sam.... u Prijepolju uglavnom nista novo...
O kakvim se knjigama radi??
Ja odavno nisam nista porucivo... obicno iz el-kelimeha nesto porucim, medjutim u dzamiji imamo biblioteku sa solidnim fondom pa tu uzmem ponesto..

Ve alejkumu-selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Besplatne knjige imaju neke na bosanskom i te mi narucujemo a mozes napisati da ti posalju i za tvoje prijatelje i rodbinu da zelis njima podijeliti .Meni Amina tako rekla i ja tako i trazila,eto sad celam da mi stignu .Eto mozes i sevapa steci ,jer ja znam kakav je nas narod neuk a knjiga islamskih se ima slabo gdje i kupiti izuzev u dzamijama.Tako da oni koji ne idu u dzamiju budu totalno prepusteni sami sebi.

Evo ovo je mail koji su mi oni poslali kao potvrdu da su primili narudzbu.

Assalaamualaykum wa Rahmatullah wa Barakaatuhu,

We were glad to receive your e-mail , and we would like to thank you for trusting Conveying Islamic Message Society (CIMS)


By Allah is willing, we are going to send you the books you requested within a period from 2 or 3 weeks to 2 Months (it's back to the country which we will send to), hoping that they will be a support for you in learning more about Islam and hoping that they will be a support for you in propaganda to Islam .



We would like to inform you that we started a new project only for Callers to Islam

( Brothers or Sisters , Societies , Masjids ..etc.)

We support them with books in the languages they need with no charge at all .


By this project you can get free Dawa books and pamphlets with any languages you need with no charge at all , you can give those books to your ( Non-Muslims Neighbors or New-Muslims Friends , or to your nearest Mosque or any Islamic Organizations there and many more....)


We started this project since 2005 and Masha Allah many people converted to Islam , and many change their thoughts about Islam and Muslims and our Prophet (Peace and Blessings Be Upon Him).


Would you like to be one of C.I.M.S Dawa team



and joining us in our Dawa programs ?





We have also many projects you can work with us in :


1-You can support us by any books or leaflets in your language, we can printing it and distributing it after reviewing all over the world


2-We need to translate many books and pamphlets , so if you can or if you know any translator you can tell him or let us contact with him .

3-You can help us by searching for callers to Islam (All Muslims must be callers to Islam) to be a members with us and join us at all these Dawa projects.


4-Share us at this advertising campaign to speared the message of Islam all over the world to all emails you have and groups you joined and all friends you know to speared the message of Islam all over the world .


5-you can send us address of your friends ( Muslims or New-Muslims or Non-Muslims ) and we can send them the books which you will requested to them . Also if you have address of Masjids and Islamic societies send to us and we will send them directly .

Important Notice

If you already making Dawa works inform us about your activities to support you by suitable numbers of books ( as much as we can ) We can't at this time send large numbers , we haven't ability for that but we send suitable amount regularly.
And remember after all that the Prophet (peace and blessings of Allah be upon him) said:
1-" None of you [truly] believes until he loves for his brother that which he loves for himself ". It was related by al-Bukhari and Muslim.


2-" Whoever guides someone to virtue will be rewarded equivalent to him who practices that good action " (Muslim ).
3-" If anyone calls others to follow right guidance , his reward will be equivalent to those who follow him ( in righteousness ) without their reward being diminished in any respect ....... "


Finally, we hope to hear good news from you and be sure to constantly keep in touch with us. We welcome any questions that you may have. May Allah help you and show you the true way, and reward you with the greatest merit.



Waiting for your letter with our best wishes.

Best Regards
Mohamed Taha
E mail:
mohamedtaha2004@yahoo.com
mohcims@hotmail.com
Tel : (+2) (0) 128 808 250
Ach-hadou an la ilaha illa Allah
wa ach-hadou ana Mohammad Rassoulou Allah
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:15 pm

AAminAA (citat):
We alejkumu selam we rahmetullahi te'ala we berekatuhu Takvaran Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin

Ima li ko da kahvenishe ?


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 KafaEsselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Kafa
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 KafaEsselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Kafa

Evo mene horna za kahve.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:25 pm

Citat :
By this project you can get free Dawa books and pamphlets with any languages you need with no charge at all , you can give those books to your ( Non-Muslims Neighbors or New-Muslims Friends , or to your nearest Mosque or any Islamic Organizations there and many more....)

Ovim projektom mozhete dobiti besplatne knjige i broshure za dawu na bilo kojem jeziku , potpuno oslobodjeno placanja, mozhete ih podijeliti vashim ne-muslimanima komshijama, novim muslimanima prijateljima, ili odnijeti ih u oblizhnji mesdzid ili bilo koju Islamsku organizaciju...


Citat :
We started this project since 2005 and Masha Allah many people converted to Islam , and many change their thoughts about Islam and Muslims and our Prophet (Peace and Blessings Be Upon Him).

Otpocheli smo ovaj projekat od 2005-te godine i Masha'Allah mnogo se ljudi vratilo islamu, a mnogi su promijenili mishljenje o Islamu, Muslimanima i Poslaniku s.a.w.s.



Citat :
Would you like to be one of C.I.M.S Dawa team



and joining us in our Dawa programs ?

Zhelish li biti chlan C.I.M.S. Dawa tima

i zhelish nam se pridruzhiti u nashem dawa programu ?



Citat :
We have also many projects you can work with us in :

Mi takodje imamo mnogo projekata u kojima mozhesh uchestvovati sa nama:


Citat :
1-You can support us by any books or leaflets in your language, we can printing it and distributing it after reviewing all over the world.

1-Mozhesh nas podrzhati sa bilo kojom knjigom ili broshurom na tvom jeziku printajuci i distributirajuci poslije pregleda , svud po svijetu.

Citat :
2-We need to translate many books and pamphlets , so if you can or if you know any translator you can tell him or let us contact with him .

2- Potrebno nam je prevoditi mnogo knjiga i broshura, pa ako mozhesh ti ili ti poznajesh nekoga ko mozhe prevoditi, reci mu ili recite nama da mi njega kontaktiramo.

Citat :
3-You can help us by searching for callers to Islam (All Muslims must be callers to Islam) to be a members with us and join us at all these Dawa projects.

3-mozhesh nam pomoci trazheci pozivache u Islam ( svi muslimani moraju biti pozivachi u Islam ) da budu nashi chlanovi i da nam se prikljuche u ovim dawa projektima.

Citat :
4-Share us at this advertising campaign to speared the message of Islam all over the world to all emails you have and groups you joined and all friends you know to speared the message of Islam all over the world .

4- Reklamirajte nas da bi rashirili poruku Islama svud po svijetu, po svim mejlovima koje imate na listi , u svim grupama ( forumima ) gdje ste prijavljeni , svim prijateljima koje poznajete, da proshirimo poruku Islama svud po svijetu.

Citat :
5- you can send us address of your friends ( Muslims or New-Muslims or Non-Muslims ) and we can send them the books which you will requested to them . Also if you have address of Masjids and Islamic societies send to us and we will send them directly .


5- Mozhete nama poslati adrese vashih prijatelja ( Muslimana, novih muslimana, ne-muslimana ) i mi cemo njima poslati knjige koje vi naruchite za njih. Takodje, ako imate adresu od nekog mesdzida, Islamskog centra, poshaljite nam i njima cemo direktno slati.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 9:32 pm

Selam alejkum Lejlooo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 470613

Sad fino poshalji im mejl nazad

Kopiraj ovo u mejl :

Citat :
Would you like to be one of C.I.M.S Dawa team

and joining us in our Dawa programs ?

Onda dodaj

Yes, i would like to be one of C.I.M.S. Dawa team and i would like to join you in your Dawa programs. Please, send me the books on various languages and various topics, together with copies of Qur'an translated on other languages, and insha'Allah i will give it away to everyone i know. Please, make sure i get enough books in bosnian and duch(nederlands) language.

May Allah reward you for all your effort . Ameen

Jazzak Allah Khajr !


----------------------

Da, zhelim biti jedna od C.I.M.S. dawa tima i zhelim da vam se prikljuchim u dawa programima. Molim vas, poshaljite mi knjiga na razlichitim jezicima sa razlichitim naslovima ( o raznim poljima u Islamu ), zajedno sa kopijama Kur'ana preveden na drugim jezicima, i insha'Allah ja cu ih proslijediti svima onima koje poznajem. Molim vas, obratite paznju na to da dobijem dosta knjiga na Bosanskom i Engleskom jeziku.

Neka vas Allah nagradi za vash trud. Amiin !
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:20 pm

Selam alejkum!

Ima li caja? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:54 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Dino hajde bujrum ja taman pijem..
Nasla sebi novi caj znash kako je ukusan mashAllah!!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 7007

meni najdraza chocolada..
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Kinder_Bueno
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 11:59 pm

znaš i ti šta valja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:00 am

Ve alejkumu selam ve rahmrtullah ve berekatuhu!

Koji ti je to caj seki,meni se jede ona nova Milka sa orasima i karemelom?

Amina ja bi knige samo na bosanskom i holandskom ,jer sta ce mi knjige na engleskom kad ih nemam kome dati posle.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:06 am

OD zonnature Lejla, oplos thee..
Ima ranih ukusa ja kupila 20 kruiden thee i ovaj na slici groene thee met pepermunt en kamille!
Meni pravo ukusan!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:10 am

Zeleni caj je inace zdrav bas ali nije bas nesto puno ukusan,a taj je sigurno ukusan zbog tog peperminta i kamilice.Mi pijemo neki sto smo donijeli iz C.G bas nije lijep ali je zato zdrav.

Pila sam neko vrijeme ulje od curkota sto je to tesko za piti ,nikad nista teze pila nisam kakav jak miris .
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:12 am

Lejla (citat):
Ve alejkumu selam ve rahmrtullah ve berekatuhu!

Koji ti je to caj seki,meni se jede ona nova Milka sa orasima i karemelom?

Amina ja bi knige samo na bosanskom i holandskom ,jer sta ce mi knjige na engleskom kad ih nemam kome dati posle.

Holandski, to je Dutch ?

Nista seko, umjesto Engleski, ti napishi Dutch i to je to.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:15 am

Hehe hvala Mahnoor Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 666 ,pa da podijelimo meni moze taj zeleni caj, a tebi prepustam tu cokoladu.Ja ipak ostajem vjerna mojoj Milki Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_lol koja me uvjek iznenadi sa nekim novim ukusom cokolade Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_biggrin


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Milkajagodaff5

A i ovo mozemo podijeliti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Flipsps5
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:17 am

Da nece ko

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 2475_86602583_cunga-lunga

?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:20 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 148674 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 221433 Sta ti neces naci seko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 470613 ,joj te me zvake podsjecaju na moje davno djetinjstvo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 344402
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:22 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 76805

Vidi, ja nakupila slichica Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 P1060854v.preview

E, jesu bile dobre Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 148674
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:32 am

Hehe ne znam dali sam ih vise voljela, zbog njih samih ili zbog slicica Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 546447

AAminAA ti si bila pravo vrijedna (pravi kolekcionar Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_lol ) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:35 am

Hosh' da se mijenjamo ? Ja imam par duplih ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 905199
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Na vrh 
Stranica 2/16Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: