Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:58 am

Lejlaaaaaa meni dadoshe pristup u dijelu za sestre . Bash mi s lakotom prodje, a pomislih:" Bice sad masiranja" . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:59 am

I kažu nema diskriminacije!!!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:02 am

AAminAA (citat):
Lejlaaaaaa meni dadoshe pristup u dijelu za sestre . Bash mi s lakotom prodje, a pomislih:" Bice sad masiranja" . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

Jesili vidjela sto je tamo tek sareno. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 790710
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:02 am

Posto ja vidim da ste mi vi dokoni i da ne planirate da ranite sutra Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 791541 .Ja vas moram rastuziti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 890753 jer ja ranim i odoh na spavanje pa se pisemo inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 18927


Esselamu alejkum!


Dina: komentar modifikovan dana: Fri Jul 04, 2008 1:03 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:02 am

Haris (citat):
I kažu nema diskriminacije!!!

Ma ima samo je to pozitivna diskriminacija. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:04 am

Dinooo ljepo spavaj!
ja sam ''slobodna'' sestra me uhvatila da idem s njom da kupuje cipele!
a ja usput kupim vise nego ona Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

selam alejkuuuuuuum
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:04 am

Eh odoh i ja klanjati jaciju ,pa na spavanje inshAllah.

Ostaj te mi u Allahovoj milosti!

Esselamu alejkum ve rahmtullahi ve berekatuhu!


Lejla: komentar modifikovan dana: Fri Jul 04, 2008 1:05 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:04 am

@ Dina i Mahnoor: We alejkumus-Selam we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:05 am

Lejla (citat):
Eh odoh i ja klanati jaciju ,pa na spavanje inshAllah.

Ostaj te mi u Allahovoj milosti!

Esselamu alejkum ve rahmtullahi ve berekatuhu!

We alejkumus-Selam we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:06 am

Mahnoor je jos tu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
moram malo da se odmorim ba!
cini mi se da jedina ja u 12h jos usisavam
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:07 am

Ahaaaa... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin Highirly to usisavanje! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:10 am

Mahnoor (citat):
Mahnoor je jos tu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
moram malo da se odmorim ba!
cini mi se da jedina ja u 12h jos usisavam
kome to priču prodaješ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:11 am

Patuljcima! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:19 am

Ovim patuljcima:

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Smurfs-village
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:20 am

to su strunfovi!!!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

ovo su patuljci

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 7_dwergen


Mahnoor: komentar modifikovan dana: Fri Jul 04, 2008 1:21 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:20 am

Isto vala. D:
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:21 am

Mahnoor i 7 patuljaka. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:23 am

Ja samo sto su se ti gore najeli tinte..
odoh vala!! ceka me jastuk!

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu.
harise sanjaj baklavu.
eko ti knjigu pod glavu, kazu da se bolje zapamti.
da bude s hajrom sutra!!! javi kako je proslo!












Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Aladin
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_lol Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:24 am

Ne smijem sanjati, može me zub u snu zaboljeti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin We 'alejkumus-Selamu we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 1:31 am

Lejla (citat):
AAminAA (citat):
Lejlaaaaaa meni dadoshe pristup u dijelu za sestre . Bash mi s lakotom prodje, a pomislih:" Bice sad masiranja" . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

Jesili vidjela sto je tamo tek sareno. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 790710

Hajrom bilo... nisam nishta pregledala, sem 2 teme o slikama i ono za chlanove...
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 6:40 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Foto-midden-index

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 666 ima za sviju
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 6:49 pm

Uht Mahnoor, ti kao da si diplomirala, koliko častiš. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 6:55 pm

Sevap je! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:19 pm

h@re ti vazda prvi u redu za slatkiše,jesil to stavio da ti se na mail pošalje poruka čim neko servira? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:21 pm

Izgleda da si upravu eko.. on na neki nacin pomiri kad se jede Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:22 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

Naravno, ima opcija: Notification on candy. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:23 pm

Mahnoor (citat):
Izgleda da si upravu eko.. on na neki nacin pomiri kad se jede Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

Nemojte, Allah vam se smilovao, pomisliće narod stvarno da puno jedem. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:27 pm

Pomisliti il saznati?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:29 pm

Ama ne može ni jedno ni drugo! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:35 pm

al ja mislim da hare ne može pojesti koliko seke mogu častiti?jesam li u pravu?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:38 pm

Mogu ja Right click deleate koliko god one postave slika. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:40 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 546447
prijatno onda

bujrum
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Lokum
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:41 pm

Auuu, još mi samo reci da su sa orasima!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:41 pm

a jel ovdje lokum rahat? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:42 pm

Elhamdulillah jeste!!

to ti kao nena ''ovdje ni lokum nije rahat'' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:45 pm

Eh, onda pošto su sa orasima, žalim, nema više tanjira! Pa paaa!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:46 pm

Haris (citat):
Eh, onda pošto su sa orasima, žalim, nema više tanjira! Pa paaa!

halali ahi, ali molila bi vas da mi vratite tanjir, on nije za jesti!
ode mi garentura Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:47 pm

Ma vratiću ja tanjir, inša'Allah, ali bez lokuma. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199 A dotad, ide na skreniranje kod mene. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:50 pm

Esselamu alejkum!

St je ovo mene nema samo par sati ono ovdje vec poceli i tanjiri da se jedu.ccccc Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:51 pm

Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi te'ala ve berekatuh!

Moderni tokovi. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:56 pm

Ja onda hocu i dalje da budem staromodna kao i do sada ,vidim ja da ta moda nije za mene. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 546447
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:08 pm

Selam alejkum radni narode,pa kako ste mi danas jel bilo umora danas?
Ili ste se umorili gledajuci ove net djakonije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:13 pm

Ve alejkumus-Selam...

Vala da znaš da se nekad sa interneta vratim k'o sažvakan.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:20 pm

Dina (citat):
Selam alejkum radni narode,pa kako ste mi danas jel bilo umora danas?
Ili ste se umorili gledajuci ove net djakonije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199

we alejkumu selam we rahmetullah,

Bila sma danas na tvome kraju i kupila sebi nestoo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:28 pm

Gdje u moj kraj da nije na Bos Lomer hehe?

I ja sam bila poslije posla Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 18927
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:35 pm

ESELAMU ALEJKUM SVIMA KAKO STE MI Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 666
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:51 pm

Ve alejkumu Selam seko!

Ja sam elhamdullilah dobro kako si mi ti,nije te bilo dugo u nasu mahalu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 666
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 11:54 pm

we alejkumu selam we rahmetullah..

ma ne seko nego do centra, sestra kupoala cipele pa i ja usput,. da se meni Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_lol

evo vam nesto fino sto se nejede!

https://www.youtube.com/watch?v=KfTJzEGZoTc&feature=related
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 1:10 am

ma meni je Sami Yusuf glavni
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 1:11 am

Zasto bas on?

Ja njega neslusam
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 10 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 10/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: