Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
AutorPoruka
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 8:29 pm

@Dina ne pitaj Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 344402 ... i jos mi onda neki dole kazu "ma uzivate vi tamo" ... uzivamo malo morgen Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 344402

@Lelo pssssssssssssst, procitace babo .. pa gdje ce mi onda dusa "eto vidis, ni pola neces obuc... " itd itd Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 8:33 pm

shadowless (citat):
@Dina ne pitaj Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 344402 ... i jos mi onda neki dole kazu "ma uzivate vi tamo" ... uzivamo malo morgen Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 344402

@Lelo pssssssssssssst, procitace babo .. pa gdje ce mi onda dusa "eto vidis, ni pola neces obuc... " itd itd Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin

Vallahi si u pravu sekic,svi mi uzivamo a oni jadni na veliku muku dole Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin

Heheh zamisli bas da ti babo babo procita lejlin post hehe sto bi bilo veselo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 8:56 pm

E mile, odoh ja... jedvah ga naterja da idemo kod amidze Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin

Selam pa se citamo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 9:49 pm

shadowless (citat):
E mile, odoh ja... jedvah ga naterja da idemo kod amidze Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin

Selam pa se citamo

Ve Selam sekic pa se citamo inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 666
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 10:57 pm

Es selamu alejkum ,

Samo da se javim na brzaka Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199

Moram obaviti jednu generalnu "chistku" po kuci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 11:08 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullah...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 11:24 pm

Ve alejkumu Selam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 790710

Kakvu cistku obavljas seko po kuci,jel praznis muzu dzepove ili nesto slicno tome ??? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:10 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Neko me pozelio? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Eh vala Amina i ja sam danas pocela.. jutros mi sve bilo preko glave, nisam znala odakle da zapocnem,
dali da udjem u kuhinju il da perem prozore da ribam tepihe. Sjela neznam sta cu.
Tek kad sam klanjala dosla sebi i izbacim tebihe vani dosla mi sestra pomoci i tako sam nesto uspjela do ikindije da pocistim.
Sutra nastavljam inshAllah!
a moja soba.. kako sam sve ubacivala u nju nemam gdje leci.

Jestel mi i vi vrijedni il uzivate jer imate raspust Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 18927
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:25 am

Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Ja niti uzivam niti sam na raspustu,radim kao crnac i nemam vremena ama bas za nista Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 344402
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:26 am

ooooo Dino!! hajr inshAllah doce i tvoje vrijeme.
Kada mi opet svi na posao i nos u knjige ti ides na odmor! :ruzza:
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:27 am

ja sam napravio mami kahvu i razmutio joj sok.Jesam li dobar bio danas?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:28 am

oo mashAllah da te Allah nagradi!
pogotovo sto je mami imas extra sevapa! tako i treba Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:30 am

MashAllah samo tako nastavi,veliki je hajr u tome.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:33 am

Amin,Amin...
Baš mi neki dan mama govori ''kako će mi bit žao kad se oženiš,jer ću ti tad biti gošća u kući'', ma legenda živa,samo da je Allah uputi da malo više vjeru praktikuje.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:35 am

Hehe reci joj ne mama bicemo ja i moja hanuma gosti kod tebe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:35 am

Amin.. i svacije roditelje inshAllah!

Za mamu trebaju vrata uvjek biti otvorena a ne da se osjeca gost.

treba covjek da je dobar prema roditeljima. Pogotovo muskarci prema majkama jer vas Dzennet je pod njihovim nogama.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:37 am

... samo steta sto se muskarci mijenjaju za 180% kad se ozene i ne mare vise za roditelje : ((((
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:38 am

Nemora znaciti sestro. ima mnogo brace koji brinu za svoje roditelje.
Al zavisi to mnogo i od zene
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:42 am

Mislim da kada bi me žena sa pola riječi okretala protiv majke bezrazložno,da bih joj odmah talak dao.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:43 am

naravno da ima, al premalo kad pogledam oko sebe.....Svakako da zavisi od zene - cudno je kako su majke mile i dobre sve dok se covjek ne ozeni ... a onda nevaljaju.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:44 am

Molim Allaha da te sacuva toga.
al polahko ahi nikad neznas sta te ceka.. a nije ni zenu lahko naci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
no nekazem da trebas dati da ti nego govori protiv mame, nikako.

Za sve one koji jos neznaju obavezno neka poslusaju predavanje od Hajrudina Ahmetovica ''moji roditelji moji najbolji prijatleji''


Mahnoor: komentar modifikovan dana: Sun Jul 06, 2008 12:45 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:44 am

Mahnoor (citat):
Nemora znaciti sestro. ima mnogo brace koji brinu za svoje roditelje.
Al zavisi to mnogo i od zene


Puno i od muskarca sekic,ako je on ponesen za svojim roditeljima nema te sile da ga moze odvratiti od toga.Ali na zalos postoje i oni kojima je zena i njena familija preci od svoje pa vise gleda njih nego one sto su ga rodili,podigli i izveli na pravi put Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 344402


Nemam nista protiv treba i zeninu familiju gledati i pomagati ako si u mogucnosti,ali ipak ne zaboravi svoje.

Ima ovdje jedan bosnjo on je slabo isao na odmor(to jest u posjetu svojima) mozda u 5 godina jednom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 791541 sve dok mu zena nije dobila papire a sada masAllah ni jednu godinu da promasi i to po mjesec ipo.I sada cemo rec zena kriva,nije zena nego on kad je takav hajvan(oprostite na izrazu) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 791541
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:47 am

Ja jos nisam vidjela to da zet vise voli punca i punicu nego svoje roditelje.
Zna se koga treba postovati a koga voljeti..

Ja napr. ocekujem od svog muza inshAllah, da postuje moje da ima ljep odnos sa njima kao sto bih ja voljela da budem dobro sa njegovim!
Uvjek molim samo da imam finu svekrvu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:48 am

Mahnoor (citat):
Ja jos nisam vidjela to da zet vise voli punca i punicu nego svoje roditelje.
Zna se koga treba postovati a koga voljeti..

Ja napr. ocekujem od svog muza inshAllah, da postuje moje da ima ljep odnos sa njima kao sto bih ja voljela da budem dobro sa njegovim!
Uvjek molim samo da imam finu svekrvu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199



InshAllah sekic imati ces je Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 790710
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:50 am

Hej moje drage dzematlije ja vas moram poselamiti idem spavati,ja sutra moram raniti i raditi inshAllah.Pa se pisemo inshAllah,ostanite mi takvi kakvi jeste lijepi,pametni i zanimljivi inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 666


Esselamu alejkum!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:51 am

Alejkum selam draga moja..

Lijepe snove!!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:03 am

alejkumu selam,ako sam i ja među ovima ''lijepi,pametni i zanimljivi inshAllah '' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol
svako dobro!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:03 am

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh...

Neću dugo, samo da pitam: časti li ko? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:05 am

to za ljepe i zanimljive.. to je Dina meni ba.. ccc kako da neznate!!

harisu..
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Eurocrem-blok
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:10 am

eko87 (citat):
uzmi ruže,mada su hedija,al neće se Dina ljutiti.
Šta fali i da muškarac stavi surmu,sunnet je.
Stavio jedan moj brat surmu i ušao u market,a radnice šapuću između sebe ''vidi onoga što je maskaru stavio?'' kaže ova druga''ma nije ba,to ti je ono što sa hadždža donose(surma)'' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol

halali ja prebaci na ovu temu da tamo se ne zapricamo! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol
Citav buket a meni jedna ruza.. a ti tamo napravio listu sta sve hoces!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:17 am

pa ako ti poklonim čitav buket moglo bi se na razne načine protumačiti.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:20 am

na nacin da sam ja dobila buket zato sto se tebi nije svijdela boja! i da ga se rijesis Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:30 am

dobro ajd,mada crvene ruže,zna se kome idu,al eto kad baš inzistiraš-Bujrum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:32 am

da te Allah nagradi
al prosho me cejf.. nije to to vise Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:34 am

jesam vala proceduru napravio,al uzmi od srca je-halalolsun!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:35 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin
DzezakAllahu khajren!

ma da ja vise volim suncokrete Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:39 am

amin we ijjaki!!!
uh kako volim nekoga razveseliti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:41 am

sevap tebi!

A ja idem da spavam.. da nebude sutra vidi samo Mahnoor i eko budni bili pola noci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol

esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:43 am

de,de rodila majka Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol
we alejkumu selam!!!!!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:49 am

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh...

Šta ovo Eko i Mahnoor do pola noći budni? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:51 am

mah...ta omladina današnja.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 7:16 am

sellam svima kako ste mi:) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 790710
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:29 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Svi se naspavalai?
Molim Allaha da vam podari bereket u ovom ljepom danu. amin

za one koji jos nisu doruckovali..

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Breakfast_pantheon

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Dorucak
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:43 pm

wea lejkumu selam,sestre.Dobro sam,mersy i mahnoor.Spavao sam malo više nego što sam trebao.
Nego šta će to biti da sam ja prije h@reta za sofrom?Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 791541
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:07 pm

Haman je haris prespavao..

Nije ni cudo sto insan nekad malo i odspava. Ja primjetim da mi je potrebno.
Jacija kasno, sabah rano. makar vikendom da se malo odspava
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:08 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi te'ala ve berekatuh!

@ Mahnoor: Amin na dovu! Elhamdulillahi, naspavali se...

@ Eko: Kad se liježe u ono doba, onda mi obroci dožive jedan circular right shift. :zz:
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:08 pm

Mahnoor (citat):
Haman je haris prespavao..

Nije ni cudo sto insan nekad malo i odspava. Ja primjetim da mi je potrebno.
Jacija kasno, sabah rano. makar vikendom da se malo odspava

A još raspust...
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:09 pm

Esselamu Alejkum
Sta radite ...Kako ste?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:09 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 905199

Lezi na vrijeme staces u ona doba jos budan... ccc Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 1:12 pm

@ svjetlost duše: Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh, uhti! Evo, elhamdulillahi, dobro smo, ti?

@ Mahnoor: Raspravljamo o važnim problemima. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 12 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 12/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: