Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treba mi

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 1:47 am

Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu

Trebaju mi dvije ilahije

Molitva ( ide ovako od prilike:" Velik ti si Bozhe dragi velichinu sve ti pricha...")

Ya Resulallah ( Kada tvoje ime chujem ja se srcem obradujem Ya Resulallah )

Ako neko ima ili zna gdje ih mogu skinuti, javite mi

Dzezzak Allah Khajr
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 1:53 am

Ja imam ovu prvu.
zove se "Velik li Si Boze blagi.."
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:01 am

Shta je hajr shto je ti imash kad je ne nudish ? Treba mi 905199

www.sendspace.com

Ako si voljan da zaradish sevap , klikni na link, upload ilahiju i prekopiraj link sa kojeg je mogu skinuti.

BarakAllahu Fik !
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:06 am

Halali mi...
Pa to se podrazumeva da nudim...bice odma insAllah.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:09 am

Evo je..
Jeli da sam brz Treba mi 18927
http://www.sendspace.com/file/djzzmd
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:09 am

Ma salim se akhi, Allah te nagradio Treba mi Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:10 am

takvaran (citat):
Evo je..
Jeli da sam brz Treba mi 18927
http://www.sendspace.com/file/djzzmd

Masha'Allah Treba mi 160531

Allah te nagradio Treba mi Icon_biggrin

nadam se da je "bez" muzike samo.... Treba mi Icon_biggrin
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:23 am

Amin i tebe sestro.
Bez muzike je.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 2:26 am

Hvala takvaran Treba mi Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 10:07 pm

Allah te nagradio brate.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 6:49 pm

Selam alejkum we rahmetulahi we barekatuhu
Jel ima neko predavanja od Sanina Muse...ili gde bi mogo naci???

Selam alejkum
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 9:45 pm

We alejkumu selam we rahmetulahi we barekatuhu Takvaran Treba mi Icon_biggrin

Kako si s Ramazanom ? Evo ti tona predavanja za skidanje Treba mi Icon_lol

AUDIO PREDAVANJA Sanin Musa , mada jesam cula za njega ali ga nikad nisam slushala Treba mi Icon_lol

http://dzemat-sabah.com/index.php?option=com_afm&Itemid=70&task=files.show&pid=14&cid=75&limitstart=0&limit=50
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 11:30 pm

Esselamu alejkum!! Treba mi 791541

Sad cete pomislit da se samo javljam kad mi nesto treba,ali nije tako..
nego,kad god mi nesto zatreba,ja najprije vas pitam da biste prvi sevape zaradili Treba mi Icon_biggrin

eh ovako... znate mozda onaj video kad onog coveka, invalida, pitaju o njegovim zeljama i on kaze : - da jos jednom padne Allahu na sedzdu, da zagrli majku na Bajram i da prelista sam Kur'an, tako nesto slicno ..
znate li dje mogu da nadjem taj video, ali da pise dole prevod na nasem jeziku?
i po mogucnosti da mogu da downloadujem taj video Treba mi Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 11:39 pm

We alejkumu selam,

Ja tebe ruzho potpuno razumijem. Uvjek ti neshto naum padne kad god pozhelish doci ovdje. Nije to do tebe , to je chista sluchajnost. Dogadja se to Treba mi Icon_lol

Shto se tice videa , evo

MOJE ZELJE

Shto se tice download-a , idi na ovaj link

http://keepvid.com/

najprije kopiraj link sa videa na youtube pa ga paste tamo, klikni download, i sacekaj. Pojavice ti se 2-3 opcije u kojem formatu zeli, do nje ponovo pise download, klikni i eto ga u PC. Treba mi 666
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 11:45 pm

Hej subhanallah Treba mi 572669
Allah ti pomogao kad god zatrazis od Njega, kad si tako spremna da nam stalno pomazes! Treba mi 791541 AMIIN

Treba mi 163761 Treba mi 17310
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:10 am

Amin we ijjake ukhti. Ispomazhimo se , cvrkajmo sevape ( ko sto kazhe Eko Treba mi Icon_lol )
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:18 am

AAminAA (citat):
We alejkumu selam we rahmetulahi we barekatuhu Takvaran Treba mi Icon_biggrin

Kako si s Ramazanom ? Evo ti tona predavanja za skidanje Treba mi Icon_lol

AUDIO PREDAVANJA Sanin Musa , mada jesam cula za njega ali ga nikad nisam slushala Treba mi Icon_lol

http://dzemat-sabah.com/index.php?option=com_afm&Itemid=70&task=files.show&pid=14&cid=75&limitstart=0&limit=50

Hvala Allahu Velikom sa Ramazanom nikad bolje, ali kako kaze Eko uvek moze bolje i vise....Nemogu da verujem da je vec sutra pola Ramazana Treba mi 890753 Treba mi Icon_rolleyes
Kako ti sa Ramazanom???
A sto se tice predavanja za mene su odlicna..Allah az we dzele me je jednom pocastio pa sam uzivo sluso Sanina i bas sam se okoristio....
ps:voli malo da se dere..kao Elvedin Pezic neznam da li ce se Eku svideti ako bude sluso on to voli bez deranja... Treba mi Lol
Od srca ti preporucujem mozda ti se dopadne a hoce sigurno...ima bas zanjimljiv pristup ...neke osnovne teme islama "kaze i obradi na malo poseban, ali zanimljiv nacin" bar za mene.
Allah te nagradio sto si mi pomogla...
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 1:30 pm

ma sanin musa je moj džematlija,tako da njemu mogu progledati kroz prste:P
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 3:46 pm

Treba mi 905199 Progledaj mu kroz prste Eko Treba mi Icon_lol

Hvala Takvaran na savjetu, poslusacu ga insha'Allah. Prochitala sam na brzinu par dobrih naslova, nadam se da su i predavanja takva. Treba mi 791541
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 12:32 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we barekatuhu
Da li zna neko gde bi mogo naci sure na Arapskom jeziku ali ispisane latinicom (ako razumete).. da li postoji nesto slicno???
Mislim pre svega na Al-Beqare, Al-Imran...
Sa harfovima se bas nesnalazim dobro... ali bice insAllah bolje.
Mozda bi ja mogo naci sam ....ali eto zaradite malo sevapa.
Esselamu alejkum
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 2:18 am

akhi ja bih te posavjetovao da učiš sufaru pa onda sure.ja sam tako imao problema jer kad sam naučio slova onda sam vidio da sam neispravno do tada učio,jer teže je kad moraš ispravljati pogrešno naučeno.
mada,ako gdje nađem svakako da ću ti proslijediti inšaAllah te'ala.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 2:19 am

a ako baš nemaš vremena ili ti baš ne ide sufara ja predlažem da ti svi pomalo pišemo transkripciju onih dijelova koje si želio da nađeš.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:37 am

We alejkumu selam we rahmetullah we berekatuhu

Mislish na transkripciju Kur'anskih sura sa arapskog na bosanski ?

oks

Imala sam ranije stranicu sa dzuzom Amme, mada sad je sajt promijenio adresu a na novoj vishe nema tog dzuza.

Evo za tebe ovdje imash neshta iz sure Al Bakara i josh dosta drugih, pa insha'Allah se nadam da ce ti biti shto god od pomoci. Ali moj savjet ti je da poslushash Ekov savjet Treba mi 905199


http://www.lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?t=23

Dzuz Amme

http://lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?p=1600#1600
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 12:46 pm

Allah vas nagradio.
Bilo bi i previse da pisete transkripciju.
Ovo je dovoljno za sad.
Potrudicu se za ovo vreme da malo obnovim harfofve, a treba bi biti insAllah u dzematu poceti kurs harfova, a posle toga ucenje Kur`ana pa cu sve obnoviti iz pocetka.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 21, 2008 12:22 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we barekatuhu

Opet ja... (sigurno se pitate znali on nesto sa racunarom i netom Treba mi Icon_lol )
Jel ima neko audio predavanje (neznam kako se zove i od koga je)
"Govori se o odlazak na drugi svijet-Ahiret.
To je putovanje za čiji kraj molimo Allaha da bude Džennet,a ne Džehennem. Allahov Poslanik o značaju ovog odlaska,odnosno putovanja kaže: "Kad biste znali ono što ja znam, zasigurno biste se manje smijali a mnogo plakali. "(Muttefekun'alejhi) i izasli bi ste na poljane placuci i visteci moleci Gospodara da vam oprosti. Tako mi Allaha osim kojeg drugog Boga nema, da znamo pravu stvarnost smrti i njenu teškoću, kabur i njegovu tamu, Sudnji dan i njegovu nevolju, sirat-ćupriju i njenu kliskost, a zatim da razmišljamo o Džehennemu i žestini njegove vatre, o Džennetu i njegovim blagodatima, sigurno bi se promijenilo naše stanje. " to je jedan deo iz tog predavanja!
Ako se neko setio neka postavi.. Treba mi Icon_lol Treba mi Lol


I treba mi isto sabahski ezan...uci se gotvo u svim dzamijama.. ali negde ga nemogu naci.
Da vas Allah Uzviseni nagradi.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 21, 2008 12:44 am

sabahski ezan iz harema:
https://www.youtube.com/watch?v=X6VBo2xYfeo&feature=related
a predavanja,ezane i sl. možeš naći na dosta sajtova npr:
http://www.darulkuran.org/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
http://www.studio-din.com/index.php
pa malo pročačkaj multimediju na tim linkovima,mislim da je mr.Kuduzović drzao cikljus predavanja od Džennetu i Džehennemu,pa se tu nalazi to o čemu govoriš.
brate samo pitaj,pa ko može nek ti pomogne,ne smijemo se ustručavati jer je u suprotnom šuplja o jedinstvu i slatkim riječima.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 21, 2008 12:49 am

Allah te nagradio

Znam da je to negde na studio-dinu...
Mislio sam malo preciznije...ovo predavanje koje trazim nije od mr. Kudozovica.


takvaran: komentar modifikovan dana: Sun Sep 21, 2008 12:58 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeSun Sep 21, 2008 12:56 am

amin we ijjake!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitimeTue Oct 21, 2008 12:46 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatehu

Jel ima neko ilahiju "Zbog tebe moj Allahu..." trebalo bi da se tako zove
Allah vas nagradijo!
Na vrh Go down
Sponsored content





Treba mi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treba mi   Treba mi Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Treba mi
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Treba mi program za snimanje videa sa kompa na dvd !
» STA TREBA DA ZNAJU ONI KOJI ZELE SKLOPITI BRAK PO ISLAMSKIM PROPISIMA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: