Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Empty
KomentarNaslov komentara: Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova   Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 10:30 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu

Vidim da je obrisana jedna tema , po prvi put da se to desi ovdje iako sam pomislila da nikad to nece biti potrebno . Hajr insha'Allah, bolje shto je tako nego da ochi sad povadimo ovdje oko nechega shto se nebi smjeli usuditi ni pomisliti .

Da bi izbjegli svadje, tekfirenje i sve ono shto kvari ugled Islama i muslimana , molim vas da svi pazimo kakve teme otvaramo, kojim nijjetom to radimo. Uprotivnom, svaka tema koja vodi tekfiru ce biti izbrisana ....

Nek nas Allah azze we dzelle sve uputi na pravi put i sachuva iskushenja koja bi nas odvela u pogreshan pravac ! Amin !
Na vrh Go down
Emetullah
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
Emetullah



Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...   Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 3:14 am

Esselamu alejkum , procitala sam obavjestenje koje je napisala sestra Amina a takodje sam videla da je moj odgovor obrisan. Ja ne vidim da je u mom odgovoru bilo nesto sto poziva ka tekfiru cak naprotiv.
A ako vec mislite da je bilo nesto pomena o tekfiru onda je to bilo prvi deo komentara koji sam se obratila @El-Tewhidu dok je drugi dio mog odgovora SIGURNO nije imao nikakve veze sa temom tekfira. Nadam se da ste i to sami uvideli ukoliko ste pazljivo procitali moj komentar.

@ Amina potom mislim da si trebala izbrisati 4.tacku tvoga posta o dzihadu jer nisi u pravu po idzmau ashaba i svih ucenjaka. Sto si, nadam se i sama uvjerila citajuci odgovore jer misljenje da nema dzihad napada iziskuje da se ostaje po strani mnogobrojni ajeti koji govore o tome od kojih sam ja neke navela a koji su obrisani. Toliko od mene esselamu alejkum.

P.S. drugi dio mog komentara je bio odgovor na tvoj komentar. Tako da razlog brisana nije mi nimalo jasan.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...   Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 5:12 am

we alejkumu selam we rahmetullah

Emetullah, brisala nisam nista, tako da se nemam sta ti reci povodom toga.

P.S. mislim da se ne razumijemo sestro u vezi onoga shto spominjes. Napadaj kad si u ratu apsolutno, a dali to vazi i napadati nekoga kad si u miru ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...   Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 8:46 pm

Esselamu alejkum!

Vase sam postove prebacila ovdje i otvorila temu i za ostale clanove a ne samo za administraciju.

Ja sam obrisala sve komentare na toj temi koji su na bilo koji nacin bili vezani ili su bili odgovor na postove koji su u sebi sadrzali tekfir muslimana .

Da se ne bi desilo da se bilo ko nadovezuje na tu nepotrebnu diskusiju svi su postovi obrisani kao moji tako i vasi prema tome mislim da nema mjesta ljutnji.

Ovaj forum nije mjesto gdje ce se tolerisati tekfir muslimana i takvim komentarima ovdje nije mjesto .Prema tome ko zeli tekfiriti muslimane nek zaobidje ovaj forum ,jer ce svi postovi koji budu sadrzali tekfir muslimana biti automatski brisani bez ikakvog upozorenja.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...   Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 9:05 pm

Podržavam;
Na vrh Go down
Sponsored content





Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...   Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Obavjestenje u vezi brisanja tema i postova...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Topic za diskusiju
» Pitanja u vezi stranice
» PITANJA I ODGOVORI U VEZI ISLAMA
» Obavjeshtenje u vezi tekstova na stranici
» Islamski seminar u Holaniji na bosanskom jeziku. Tema odgoj djece u islamu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Pravila,pitanja,problemi i obavjestenja-
Idi na: