Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Go down 
+24
beranac
Ebu Ahmed
Hanisa
IzbegljicA_1984_NP_DE
Sultanija
GAZIJA
shadowless
virus
svjetlost duse
fatih
BULAA
Haris
Hurejza
mostary
MINAA
_Mersy_
rose
takvaran
I am a Muslim
Mahnoor
Amatullah
Lejla
eko87
Dina
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorPoruka
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 9:13 am

A dje mogu naci taj cist vazduh ???? :-D
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 2:34 am

shadowless (citat):
A dje mogu naci taj cist vazduh ???? :-D



Ma ti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 790710 moja bar nebi trebala da brines za cist vazduh.MashAllah kod vas bar planina(prelijepi Alpi) i cistog vazduha ima za izvoz. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_lol Znas da ti zavidim u prelijepoj zemlji zivis. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Apr 15, 2010 1:33 pm

Hehe i to sto kazes. Ponekad zaboravim, kako mi je dobro ovdje Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 119833.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeMon May 03, 2010 11:57 pm

Esselamu alejkum.

Ja samo da vas poselamim. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeMon May 17, 2010 3:16 pm

Alejkum selam Lelush Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541

Pa gdje si ti? Jesi dobro? Sta ima?

Gdje mi je rose.. Amatullah ... ??

I ostali :-/ ???
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed May 19, 2010 12:00 am

shadowless (citat):
Alejkum selam Lelush Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541

Pa gdje si ti? Jesi dobro? Sta ima?

Gdje mi je rose.. Amatullah ... ??

I ostali :-/ ???



Selam alejkum seki Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666


MashAllah cestitam ti od srca za.... vec znas sta Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 919467 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 160531
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed May 19, 2010 11:23 am

Alejkum selam mila moja!

Hvala puno, da i ti isto docekas Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541

Kako si mi? St aima?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 08, 2010 1:33 pm

shadowless (citat):
Alejkum selam mila moja!

Hvala puno, da i ti isto docekas Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541

Kako si mi? St aima?


Hvala lutko moja na lijepim zeljama. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 57026
Evo ja sam U Nl kod seke,postala sam tetka mashAllah.
Ostalo sve po starom heheheh nista novo nista staro,sto bi rekli ovi iz Bosne devera se heheheh. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 76805

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 919467 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeMon Jul 12, 2010 10:28 am

Postala si tetka???? Lela postala mama???? MashaAllah, koja radosna vijest!!!
Hajrli joj prinova!! Uhh, sto si me obradovala!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 2:13 am

shadowless (citat):
Postala si tetka???? Lela postala mama???? MashaAllah, koja radosna vijest!!!
Hajrli joj prinova!! Uhh, sto si me obradovala!


Znam lutko i hvala ti puno na lijepim zeljama, zato sam i podijelila ovu radosnu vijest sa tobom i ostalim mojim prijateljima.Rodio se nas mudzahid Ahmed mashAllah. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666



A mashAllah vidim i ti mi se blizis tom radosnom danu,jos malo i ti ces mi inshAllah postati mama. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 160531

Zelim ti da sve prodje inshAllah kako treba i da ti mene obradujes radosnom vijescu inshAllah. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 919467 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774




Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 10:00 am

mashaAllah jako lijepo ime! Nek je mali ziv i zdrav, poslusan roditeljima i neka ga Allah uputi na pravi put!

Vala jes, blizi se sve vise i vise.. a ko da sam tek juce saznala. Leleeee mene.. a jos nemamo ni ime ni nista Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_biggrin. Bice inshaAllah sve.. samo polako.
Amin, inshaAllah ce sve proci kako treba i da beba bude samo ziva i zdrava, to nam je najvaznije, pa cu vas inshaAllah obradovati i ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541.

Mogu li da vidim sliku od malog princa Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541?

Poselami Lejlu i poljubi je i cestitaj joj u moje ime! Jako sam se obradovala...
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Jul 14, 2010 5:01 am

MashaAllah na hajr inshaAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Jul 15, 2010 4:12 pm

Hvala vam puno na lijepim zeljama.Da i vas Allah obraduje inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 919467


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260
Na vrh Go down
salko
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSun Aug 01, 2010 8:16 pm

Cekaj ko je ovdje dobijo dijete Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 19455 .Dina je postala tetka a ona je u Ni a u Ni je i Lela znaci Lela je Dinina sestra a Dina je postala tetka a Lela je postala mati, a Lela je Admin kao i Dina kao i Amatullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_rolleyes Njih tri su drugarice hmmmmm Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 890753 sad mi je sve jasno Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 175450


Usput bih htio da pitam jeli se Zuhdova krava otelila znam bila je noseca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 19455
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:38 pm

Dina cestitam! (Bio sam na odmoru i to je razlog zakasnjenja ove cestitke) Naravno cestitam i srecnim roditeljima i kako se kaze u mome kraju "da Bog da da od njega pleme nastane"
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 12:52 am

salko (citat):
Cekaj ko je ovdje dobijo dijete Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 19455 .Dina je postala tetka a ona je u Ni a u Ni je i Lela znaci Lela je Dinina sestra a Dina je postala tetka a Lela je postala mati, a Lela je Admin kao i Dina kao i Amatullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_rolleyes Njih tri su drugarice hmmmmm Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 890753 sad mi je sve jasno Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 175450


Usput bih htio da pitam jeli se Zuhdova krava otelila znam bila je noseca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 19455



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 175450 salko na lijepim zeljama Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Lol


Za Zuhdovu kravu ces morati licno pitati ili Zuhda ili kravu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 76805 Posto mi nismo uopste informisani sto se toga slucaja tice Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 624117
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Aug 18, 2010 12:54 am

beranac (citat):
Dina cestitam! (Bio sam na odmoru i to je razlog zakasnjenja ove cestitke) Naravno cestitam i srecnim roditeljima i kako se kaze u mome kraju "da Bog da da od njega pleme nastane"


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 175450 ti puno beranac na lijepim zeljama Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586 InshAllah pa i tebe Allah da obradeuje kao sto je nas obradovao Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 364406



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:44 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 175450 ti puno beranac na lijepim zeljama Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586 InshAllah pa i tebe Allah da obradeuje kao sto je nas obradovao Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 364406



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774 [/quote]
Hvala hvala! Obradovao je mene Bog (hvala mu) poodavno. Jos neka godina (samo zdravlja da je) pa da me obraduje unucima
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeFri Aug 20, 2010 9:33 pm

Dina (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 175450 ti puno beranac na lijepim zeljama Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586 InshAllah pa i tebe Allah da obradeuje kao sto je nas obradovao Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 364406



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774
beranac (citat):
Hvala hvala! Obradovao je mene Bog (hvala mu) poodavno. Jos neka godina (samo zdravlja da je) pa da me obraduje unucima





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 925999 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 364406
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeMon Aug 30, 2010 11:58 pm

Eselamu Alejkum

Kako ste svi?? Kako vam prolazi ovaj Ramazan, mozetel postiti??
Eto ja malo nasla vremena da se javim..Nadam se da ste svi dobro : )

Na vrh Go down
Zuhra
novi dzematlija
novi dzematlija
Zuhra



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeTue Aug 31, 2010 2:46 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260 svim clanovima foruma, ja nikako da se odlijepim od ovih slika i recepata,volim kuhati i samo skupljam recepte pa sam tako lutajuci po internetu naisla na vasu stranicu tj.sad nasu jer sam i ja vas clan. Sretna sam zbog toga jer ovo je samo nase. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 364406 Nasla sam i tortu od Mine koja me je zanimala jer je neobicna a mora biti dobra kad je s jabukam i jos pekmez koja kombinacija. ako je neko jos od vas isprobao voljela bih da mi potvrdi da sam u pravu. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 456
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774 od vase Zuhre
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:15 am

svjetlost duse (citat):
Eselamu Alejkum

Kako ste svi?? Kako vam prolazi ovaj Ramazan, mozetel postiti??
Eto ja malo nasla vremena da se javim..Nadam se da ste svi dobro : )



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260

Pa gdje si ti lutko moja,kako si mi,kako ti je tamo.Ima li sta novo kod tebe???
Ja imam milion pitanja pa ne znam odakle da pocnem heheheh.Ja sam Ramazanom sad elhamdulillah odlicno a ti???Da znas da si mi nedostajala Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613 Javi se seko da znamo da si nam dobro i zdravo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Ljubim te i bas sam srecna sto si se javila. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Sep 01, 2010 2:15 am

Zuhra (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260 svim clanovima foruma, ja nikako da se odlijepim od ovih slika i recepata,volim kuhati i samo skupljam recepte pa sam tako lutajuci po internetu naisla na vasu stranicu tj.sad nasu jer sam i ja vas clan. Sretna sam zbog toga jer ovo je samo nase. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 364406 Nasla sam i tortu od Mine koja me je zanimala jer je neobicna a mora biti dobra kad je s jabukam i jos pekmez koja kombinacija. ako je neko jos od vas isprobao voljela bih da mi potvrdi da sam u pravu. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 456
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774 od vase Zuhre


Ve alejkumu Selam i dobro nam dosla Zuhra Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666

Samo se ti posluzi ima dosta i linkova na toj strani za kulinare, inshAllah da se okoristis i podijelis neki dobar recept.Ja inace volim lijepa a jednostavna jela.Hehehe ne volim bas puno da se zadrzavam u kuhinji hehehee.Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613

Jos jednom dobro nam dosla i osjecaj se kao u svojoj kuci.Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586







Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 2:30 pm

Dina (citat):
svjetlost duse (citat):
Eselamu Alejkum

Kako ste svi?? Kako vam prolazi ovaj Ramazan, mozetel postiti??
Eto ja malo nasla vremena da se javim..Nadam se da ste svi dobro : )



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 389260

Pa gdje si ti lutko moja,kako si mi,kako ti je tamo.Ima li sta novo kod tebe???
Ja imam milion pitanja pa ne znam odakle da pocnem heheheh.Ja sam Ramazanom sad elhamdulillah odlicno a ti???Da znas da si mi nedostajala Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613 Javi se seko da znamo da si nam dobro i zdravo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Ljubim te i bas sam srecna sto si se javila. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 913774



Eto ja sam dobro hvala Allahu...Novo pa ima svasta nesto : )...Eto pitaj sta god hoces hehehe

Ma htela sam se sto puta javiti, al eto sve ima prece od preceg...drugo je kad si devojka a drugo kad si udata : )

zamalo zaboravih nas jezik da pricam : D
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 11:25 pm

Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541)


Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSun Oct 10, 2010 10:27 pm

shadowless (citat):
Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541)

Cestitam!!! Moj narod kaze "da bude bolji od oca..."
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Oct 14, 2010 12:42 am

Hvala beranac!!! Ma i ja kazem da bude bolji od oca hfhehe....Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSat Oct 30, 2010 8:33 pm

shadowless (citat):
Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541)




MashAllah nek je ziv i zdrav i Allahu pokoran. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Hvala ti seko sto si sa nama podijelila tu tako lijepu vijest Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 790710 MashAllah skoro sve seke dobile sinove ove godine,bice da je godina sinova Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Kako se zove dusa mala ???? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 919467
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Nov 10, 2010 2:43 am

Hvala Dino!! Amiiiin.

Bome u pravu si. I u mojoj familiji svi dobili sina. Ma nek su samo zivi i zdravi.

Pa pise dole kako se zove Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_biggrin.. Salim se. Ime mu he Shahin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541.
Na vrh Go down
buco
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 11:56 pm

shadowless (citat):
Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541)


Iskrene čestitke, neka je živ i zdrav i da nam se za koju godinu pridruži na ovome forumu!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSun Nov 21, 2010 5:51 am

shadowless (citat):
Selam svima, kako ste sta ima? Ja sam bome super! Postala sam mama! Allah nam podario zdravog sina, presretni smo! Rekoh da vam javim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 791541)



MashAllah lijepe vjesti... Na hajr inshaAllah
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeWed Nov 24, 2010 11:32 am

selam alejkum, ljudiiii : ))

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 160531 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 160531

Bekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613

subhanaallah, prelijepa vijest : ))))))

provjeri privatne poruke, pleaseeee

Na vrh Go down
Truba
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeThu Jan 27, 2011 2:36 am

selam alejkum
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSun Mar 06, 2011 11:53 am

Esselamu alejkum

pa ovde nema niko da pise.. svratim ponekad vidim da niko nije piso nista i odem..

Kako sta sta ima kod vas?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 70586
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeTue Mar 29, 2011 9:59 am

Hurejza (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 790710 ko će na ljulju? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 546447
i meni ovaj Fatih-beg poznat, ako je to taj nece biti dosadno sekunde

evo mi prilike da preko vas upoznam samog sebe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 160531
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeTue Mar 29, 2011 10:14 am

takvaran (citat):
Es selamu alejkum zox (fatih)
Ti me podsecas na jednog brata na jednom forumu, moze biti da si i on...
Cini mi se po nacinu pisanja i karakteristicnom filozofskom govoru.

u svakom slucaju dobro dosao u nasu mahalu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Lol


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 459

https://www.youtube.com/user/kame394#p/u/5/jPv9r2l2LJk

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 470613
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 10:10 pm

Selam alejkum!

Dobro dosli svi novi clanovi i osjecajte se kao kod kuce Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 76805
Na vrh Go down
beranac
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitimeTue Dec 27, 2011 1:28 am

Selam alejkum bivsa braco! Kako ste mi Vi?
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 16 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Na vrh 
Stranica 16/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: