Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KO VAM NEDOSTAJE?

Go down 
+23
fatih
BULAA
I am a Muslim
Hurejza
MINAA
Mahnoor
shadowless
Marija92Sk
Hanisa
Sultanija
eko87
Hanuma
elTewhid
svjetlost duse
Emetullah
Haris
_Mersy_
Amatullah
rose
Lejla
Muslimah
takvaran
Dina
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 2:08 pm

Ziva ziva i te kako!!!

kako si mi ti? djecurlija!

nedostajala si mi vala i tvoje price.. te ljepi recepti.
ehh KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 666
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 5:15 pm

Nedostaje mi Lejla KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402

Moram skociti do KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 76805 da je vidim KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Affraid
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 7:37 pm

Es selamu alejkum Dinoooo

Ramadan mubarek draga moja ... ehh Lejla... tako je seko zhensko. Svaka sestra jedna strana svijeta subhan'Allah ....
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeMon Aug 31, 2009 11:02 pm

Esselamu alejkum!

Jel me to ko trazio, evo mene KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 470613 Kod mene radno ,ramazan pa se slabo ima vakta za online akticnosti,ali tu sam ja i volim vas sve u ime Allaha.

Ramadan mubarek svima ! Da nam se Allah smiluje oprosti nam nase grijehe te nam primi post i ostale ibadete.Amin!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 6:11 am

AAminAA (citat):
Es selamu alejkum Dinoooo

Ramadan mubarek draga moja ... ehh Lejla... tako je seko zhensko. Svaka sestra jedna strana svijeta subhan'Allah ....


Ve Selam sekic moj KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 470613 kako si mi,jesi li mi dobro???Meni nedostajes ti i svi koje nisam vec odavno citala KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 890753 ,a posebno neko ko je daleko KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 890753
Nadam se da ce se ona uskoro javiti inshAllah. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 919467

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 913774
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeWed Sep 22, 2010 9:09 pm

Selam alejkum dragi prijatelji,nadam se da ste svi dobro i zdravo.
Jesam li ja kome nedostajao? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 791541
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeFri Oct 08, 2010 12:25 am

Ismail (citat):
Selam alejkum dragi prijatelji,nadam se da ste svi dobro i zdravo.
Jesam li ja kome nedostajao? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 791541




KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 389260

Kao sto sam i napisala meni nedostaju svi,pa i ti heheheh.Pa kako si ti Ismaile kako je zena i kcerkica jel porasla mashAllah???


Primite svi KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 913774 od mene KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 168933
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeSat Oct 09, 2010 11:23 pm

Ohhhh vidi smajo KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 791541))))!

Pa vala jesi, ksko je, sta ima???
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeThu Oct 14, 2010 3:07 pm

Zena i ja smo dobro, fala na pitanju.Cerkica raste masAllah,vec joj je tri i po godine,krenula je u obdaniste sto znaci da pocinju problemcici KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 791541
Jel ja ovo dobro procitah ili je Beki mama postala?I jel znamo muza?
Selam svima vama od nas troje.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeMon Oct 18, 2010 4:58 pm

Cuj tri ipo god, mashaAllah... Zar je tako brzo proslo?? Meni se cini ko da je juce bilo...

Jes, jes, dobro si procitao.. Postala sam mama..(ponekad ni sama ne mogu da vjerujem hehehe)... Ne, muza ne znate : )))). Uzela sam "kravu iz svog sela" hehe
Na vrh Go down
Ismail
novi dzematlija
novi dzematlija
Ismail



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeThu Oct 21, 2010 4:12 pm

Pametno nase KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_biggrin Nek je bebica ziva i zdrava,naravno i vi uz nju i da kako kod nas kazu bolja od baba i mame KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 791541 (Mada od mame sumnjam KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_biggrin )
Jes jes,Sara vec u kindergarten ide.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeSat Oct 30, 2010 8:22 pm

shadowless (citat):
Cuj tri ipo god, mashaAllah... Zar je tako brzo proslo?? Meni se cini ko da je juce bilo...

Jes, jes, dobro si procitao.. Postala sam mama..(ponekad ni sama ne mogu da vjerujem hehehe)... Ne, muza ne znate : )))). Uzela sam "kravu iz svog sela" hehe



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 624117 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 624117 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 624117 Sto me nasmija lutko sa tom kravom, Allah ti svako dobro dao. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 790710

Pa nek je sa srecom prinova da bude beba ljepsa od mame a pametnija od baba inshAllah, kako se zove bebica???? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 57026


Selam za tebe i tvoju familiju shadowless, a i tebi Ismaile veliki Selam i tvojim princezama (kako vrijeme prolazi a kao da je juce bilo kad se rodila mala Sara mashAllah)KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 364406

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 389260
Na vrh Go down
Truba
novi dzematlija
novi dzematlija




KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeSun Feb 06, 2011 12:40 am

Nedostaje mi Bosna.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeSat Jun 11, 2011 10:13 pm

Truba (citat):
Nedostaje mi Bosna.


KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 76805
Na vrh Go down
buco
novi dzematlija
novi dzematlija




KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeSat Jul 09, 2011 11:02 pm

Truba (citat):
Nedostaje mi Bosna.
Hajd se malo mijenjamo, ti amo a ja ću tamo! Ipak za stalno, nikako.
Na vrh Go down
buco
novi dzematlija
novi dzematlija




KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeSat Jun 01, 2013 1:57 pm

NEDOSTAJU MI BIHORCI I CAMIL SIJARIĆ.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeMon Jun 03, 2013 11:54 pm

ona stara ekipa, sto je bila ovde prije nekoliko godina KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 344402
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitimeTue Jun 04, 2013 12:04 am

javite se,,,, gdje pisete sad ??? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_lol
Na vrh Go down
Sponsored content





KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 8 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
KO VAM NEDOSTAJE?
Na vrh 
Stranica 8/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: