Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KO VAM NEDOSTAJE?

Go down 
+23
fatih
BULAA
I am a Muslim
Hurejza
MINAA
Mahnoor
shadowless
Marija92Sk
Hanisa
Sultanija
eko87
Hanuma
elTewhid
svjetlost duse
Emetullah
Haris
_Mersy_
Amatullah
rose
Lejla
Muslimah
takvaran
Dina
27 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:47 am

Ja je vidjeh tu ...ili mi se uchinilo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:02 am

eko87 (citat):
meni nedostaju kolači od mahnoor KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_lol

Pa mozes joj se obratiti na najposjecenijoj temi na forumu KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199

Mozda se uz tebe i mi ostali ogrebemo za sta slatko KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
Sultanija



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 7:05 pm

Meni nedostaje moja mama . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:19 pm

Nedostaje mi Mahnoor i ona mala shadowless KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:39 pm

I meni one obe isto nedostaju.Takodje mi nedostaje i ona druga Amina i jos mi nedostaje Rose . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 10:54 pm

Zbilja, nema nam Rose odavno, nadam se da je dobro insha'Allah KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin

Nije se valjda udala a da nas nije obavijestila ? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:01 pm

Džemat u PG meni vala. Maloprije sam se pisao sa jednim bratom odozdo, pa mi pravo nedostaje.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:01 pm

Ada pa pisali smo o tome sjecas se Rose je otisla na odmor put Balkana.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:03 pm

Pantica su udarili u glavu, ne sjeca se nichega KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 15, 2008 11:28 pm

AAminAA (citat):
Nedostaje mi Mahnoor i ona mala shadowless KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin


I meni nedostaju obe seke punooooooooooo KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 344402 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 344402
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 9:31 am

Nedostaje mi mama sto nije kuci sad....
sa foruma mi nedostaju Lejla, Dina itd.. i svi ostali : ) jednostavno mi nedostaje sto ne pisem ovde
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 8:34 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu ; )

Vidim da su me neke sestre spomenule pa nebi bilo lijepo od mene da vas ne poselamim od srca, mile moje. Dini moram da zatrazim halal sto je nisam bila obavestila, ali nismo se bile cule na MSNu. Uglavnom,ja sam u Novom Pazaru, prelijepo mi je,elhamdulillah, uzivam u svakom trenutku. InshaaAllah,prije Ramazana cu vec biti u Becu pa cemo se cuti cesce, ovo ja samo kratko od rodjaka svratila. Ostanite mi u Allahovoj milosti, nisam vas zaboravila niti cu , sestre moje. : )))))
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 8:47 pm

svjetlost duse (citat):
Nedostaje mi mama sto nije kuci sad....
sa foruma mi nedostaju Lejla, Dina itd.. i svi ostali : ) jednostavno mi nedostaje sto ne pisem ovde

Pa gdje si nam ti?Kako si,kako ruka jesi li makla gips?Kako ti je mama jeli sada bolje sa zdravljem?
Nema te da pises,znas da mi nedostajes inshAllah pisemo se uskoro KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666


KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 57026 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613


Dina: komentar modifikovan dana: Fri Jul 25, 2008 8:51 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 8:50 pm

rose (citat):
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu ; )

Vidim da su me neke sestre spomenule pa nebi bilo lijepo od mene da vas ne poselamim od srca, mile moje. Dini moram da zatrazim halal sto je nisam bila obavestila, ali nismo se bile cule na MSNu. Uglavnom,ja sam u Novom Pazaru, prelijepo mi je,elhamdulillah, uzivam u svakom trenutku. InshaaAllah,prije Ramazana cu vec biti u Becu pa cemo se cuti cesce, ovo ja samo kratko od rodjaka svratila. Ostanite mi u Allahovoj milosti, nisam vas zaboravila niti cu , sestre moje. : )))))

Halalosum seki drago mi je da si dobro elhamdulillah i da ti je mnogo lijepo u Sandzaku.Samo ti uzivaj pa nas je javi inshAllah kad mozes, tek toliko da znamo da si dobro i da uzvivas u nasem Sandzaku.Ostaj mi u Allahovoj milosti,pa se pisemo inshAllah uskoro. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 57026 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613
.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 9:49 pm

Selam alejkum!

Rose seki Allah te nagradio sto si nam se javila jako mi nedostajes.

Nedostaju mi takodje i seke Mahnoor,Amina,Beki...

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 919467 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 28, 2008 9:38 am

I vi meni nedostajete sve...Puno sellama iz Novog Pazara
@Dina sekic dobro mi je ruka a i mama hvala Bogu je dobro
KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 919467 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 10:33 pm

svjetlost duse (citat):
I vi meni nedostajete sve...Puno sellama iz Novog Pazara
@Dina sekic dobro mi je ruka a i mama hvala Bogu je dobro
KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 919467 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666
Auuu rose pa duge te nisam vidjela KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 344402 pa gdje si bona
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 31, 2008 12:54 am

mene nikad niko ne poželi KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 ja da umrem niko ne bi primjetio KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 624117
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:16 am

Kako da te pozele kad nigdje nisi otisao . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447

Sto znaci da kad bi umro od smrta odma bi se primijetilo tvoje odsustvo sa foruma. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:26 am

Lejla (citat):
Kako da te pozele kad nigdje nisi otisao . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447

Sto znaci da kad bi umro od smrta odma bi se primijetilo tvoje odsustvo sa foruma. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Lol


KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 da umre od smrta ja mislim da bi se odmah primijetilo da ga nema KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:28 am

Sa imenom Allaha, Svemilosnog, Milostivog!

_Mersy_ (citat):
Auuu rose pa duge te nisam vidjela KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 344402 pa gdje si bona

Nije svjetlost_duše = rose. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin Rose ima nadimak rose, a svjetlost duše je jedna druga sestra koja je takođe iz NP.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:36 am

Vidim hare da si dobro upučen ko je ko KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 01, 2008 12:38 am

MashAllah on kao da radi za neku obavjestajnu sluzbu KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 148674
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 02, 2008 11:46 pm

Meni moja dina . ljela i rose nedostajauuuuuuuuuuu
Na vrh Go down
Hanisa
novi dzematlija
novi dzematlija
Hanisa



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 2:16 pm

meni nedostaju sestre iz Srbije i Crne Gore KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753
Na vrh Go down
Marija92Sk
novi dzematlija
novi dzematlija




KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 2:19 pm

nedostaje mi brat iz CG KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 344402
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 3:03 pm

Šta ste ovo navalili na Crnu Goru, ne zove se Crna bzvz. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 3:06 pm

Maloprije sam bacio pogled na forum koji je podigao jedan brat iz Džemata Podgorica (http://dzematpg.do.am/forum/ registracija je na glavnoj stranici), i spomenuo recimo knjigu našeg šejha Ferida, tako da mi sad taj džemat dosta nedostaje. Jedini hajr dolje u PG.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 3:57 pm

Haris (citat):
Šta ste ovo navalili na Crnu Goru, ne zove se Crna bzvz. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin
Mogla bi se sad zvati Ocrnjena gora umjesto Crna KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 7:48 pm

Hanisa (citat):
meni nedostaju sestre iz Srbije i Crne Gore KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753
Esselamu alejkum!

Tu smo mi sestre iz CG zar nas nevidis KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613

A ima i sestara iz Srbije ,naravo i iz BiH sa Kosova a vidim mashAllah sad i iz Makedonije.

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 919467

Dobro dosla na forum seki a tu nam je i seka Marija i noj zelim takodje srdacnu dobrodoslicu na forum .

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613

Weselam!
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 7:50 pm

eko87 (citat):
Haris (citat):
Šta ste ovo navalili na Crnu Goru, ne zove se Crna bzvz. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin
Mogla bi se sad zvati Ocrnjena gora umjesto Crna KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447

Sto si ti danas pjesmican. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 7:53 pm

Haris (citat):
Maloprije sam bacio pogled na forum koji je podigao jedan brat iz Džemata Podgorica (http://dzematpg.do.am/forum/ registracija je na glavnoj stranici), i spomenuo recimo knjigu našeg šejha Ferida, tako da mi sad taj džemat dosta nedostaje. Jedini hajr dolje u PG.

Ko je Admin ciji je sajt inace ?Sto mi ti nagrdi carsiju KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 8:32 pm

Admin je Ernest Spahić, brat profesora Spahića.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 8:49 pm

Lejla (citat):
eko87 (citat):
Haris (citat):
Šta ste ovo navalili na Crnu Goru, ne zove se Crna bzvz. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin
Mogla bi se sad zvati Ocrnjena gora umjesto Crna KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447

Sto si ti danas pjesmican. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
ja sam takav inače samo još uvijek prikrivam svoje afinitete KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Lol
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 8:50 pm

Haris (citat):
Admin je Ernest Spahić, brat profesora Spahića.

Ja nikako da uspijem da se registrujem na forum .Kad se ulogujem stoji mi ovo sa desne strane Logovan kao Guest a sa lijeve ovo : Džemat Podgorica site | Forum | Moj profil | Izloguj se

Nigdje ne vidim polje za registraciju.

Vidoh tamo i foto galeriju eno mi i rodjak Omer tamo ,ja ga znam samo kad je bio skroz mali decak kad jos ni u skolu nije isao.Mada ja tamo vise i ne znam previse raje sad ostaralo se pa se pozaboravljalo . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 8:54 pm

Haris (citat):
Maloprije sam bacio pogled na forum koji je podigao jedan brat iz Džemata Podgorica (http://dzematpg.do.am/forum/ registracija je na glavnoj stranici), i spomenuo recimo knjigu našeg šejha Ferida, tako da mi sad taj džemat dosta nedostaje. Jedini hajr dolje u PG.

Imaš inšaAllah dvije opcije. Da odeš na glavu stranicu, dakle bez ovog /forum, ili da odeš na bilo koju temu, imaš negdje piše Quick Login.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 03, 2008 9:03 pm

Uspjela sam Allah te nagradio na pomoci .Jasu ga sakrili . KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 8:42 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi te ala we berekatuhu !

Znači tako ?

Nikome nisam nedostajala ? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 105925

MašaAllah .... svratim s vremena na vrijeme da vas poselamim a vi ni na selame mi ne odgovarate, dobro dobrooooo KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 34182 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 163761

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 168933
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 9:25 pm

Ve alejkumusselam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Ja te pratim po forumu i skupljam sevape. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613

Naravno da nem nedostajes ! KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753 Zar si uopste sumnjala u to ? KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 791541 Nego napravili smo propust pa niko to nije jos napisao ovdje halali. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 505527
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 9:41 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh!

Bujrum. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Aug 07, 2008 10:51 pm

alejkumu selam amina,ne sekiraj se ba,volimo te mi svi fi sebilillah KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 12:40 am

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 572669

Znam ja vas Allah dzelle dzelale vas nagradio na oba svijeta. Amin !

Malo se našalih KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 08, 2008 1:05 am

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 160531 amin!!! KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 160531
Na vrh Go down
Hanisa
novi dzematlija
novi dzematlija
Hanisa



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 09, 2008 3:59 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu.
Hvala seko.Zelim vam svima sve naljepse KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 9:36 pm

moj najbolji jaran



loptas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 4:39 pm

_Mersy_ (citat):
Meni moja dina . ljela i rose nedostajauuuuuuuuuuu


Ma nema meni bez moje Merse posla,hvala sekic i ti meni nedostajes KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 666 a normalno i svi ostali koji su me spomenuli KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 4:45 pm

De de sad... ti nam se javish bar jednom dnevno, nemamo te kad uzheliti KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 546447

Ali, to znaci da ni ti nemozhesh bez nas, pa nam se javish. KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613 A ovi shto odu pa se ne jave uopce, necu ni da spomenem ! ( od danas KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 905199 ) Ako mogu bez nas, i mi mozhemo bez njih ( silom prilika ) KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_lol

Vi ol mis ju veri mač, a za Lejlu da ne govorim.... vec se osjecam ko da je nisam mjesec dana chitala KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 2:45 pm

KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 76805 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 919467 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 70586
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 3:00 pm

Dinoo i Lejla ima da mi nedostajete ove godine na iftare, a i za bajram takoje KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 05, 2008 3:06 pm

Mahnoor (citat):
Dinoo i Lejla ima da mi nedostajete ove godine na iftare, a i za bajram takoje KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 890753

I ti meni seki KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 470613 KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 57026
Na vrh Go down
Sponsored content





KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: KO VAM NEDOSTAJE?   KO VAM NEDOSTAJE? - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
KO VAM NEDOSTAJE?
Na vrh 
Stranica 2/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: