Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)

Go down 
+21
Hanuma
shadowless
Hanisa
ljina
rose
_Mersy_
Ismail
elTewhid
Muslimah
svjetlost duse
-Dzulejbib-
MINAA
Marwa
Sultanija
Haris
takvaran
eko87
Mahnoor
Dina
Amatullah
Lejla
25 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorPoruka
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 8:42 pm

AksamHajrola ljudi : ))))
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 8:47 pm

Allah raziola,ehlen biki!!!
šta mai?Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeWed Aug 13, 2008 8:48 pm

Bome nista... radila sam, dosla kuci.. namirila sam kuhinju i rekoh da vidim sta mi vi radite....
Kako si ti?
Na vrh Go down
Hanisa
novi dzematlija
novi dzematlija
Hanisa



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 7:03 am

Hvala na gostoprimstvu,hvala seko Amina na baklavi. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 666 Pokusat cu da se posluzim,nisam neki ljubimac baklava,mogla bih nikad da je ne okusim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 168933
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 10:52 am

Znači namirila si kuhinju:D evo ja baš krenuo da je razmirim haha
Na vrh Go down
Aida_MK
novi dzematlija
novi dzematlija
Aida_MK



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:14 pm

Esselamu Alejkum braco i sestre...
kako ste mi danas?jel ovo jos rano izutra baklave..aj na fino vam ja dan poceo..prebacite meni koju.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 148674
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 1:35 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh, sestro...

Da, samo se pitam od koga li je taj običaj toliko baklava da se jede? o)
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 6:25 pm

Esselamu alejkum!

Evo i mene na kratko da se javim iz Podgorice

Ovdje je sve fino vrucine imamo i za izvoz za sada toliko pa se pisemo inshAllah

Esselamu alejkum!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 7:01 pm

Citat :
Da, samo se pitam od koga li je taj običaj toliko baklava da se jede? o)
Ma od jednog hareta novotara iz Pljevlja:D
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 7:10 pm

Dina (citat):
Esselamu alejkum!

Evo i mene na kratko da se javim iz Podgorice

Ovdje je sve fino vrucine imamo i za izvoz za sada toliko pa se pisemo inshAllah

Esselamu alejkum!

We alejkumu selam we rahmetullah DINOOOOOOOOOOO Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 666

Bash fino shto si se javila Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 470613
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 8:16 pm

@ Eko: Batice, ja ne znam tog bata. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin

@ Dina: Ve 'alejkumus-selam ve rahmetullahi ve berekatuh!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 8:48 pm

ma ne znam ga ni ja,al sam čuo da čovjek toliko voli baklavu da je u avatar stavio:D
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 10:43 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeThu Aug 14, 2008 11:14 pm

eko87 (citat):
ma ne znam ga ni ja,al sam čuo da čovjek toliko voli baklavu da je u avatar stavio:D

Sreća te ovdje nema takvih. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 11:04 am

Sta je ovo niko nista ne sluzi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 76805

Nije valjda da ste u Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 265487 ili su mozda pojedini na dijeti
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 791541

Evo samo da vam javim kod nas je jutros u 9 sati 31 stepen, pa mozete zamisliti kako se fino osjecam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 624117

Ostajte mi svi u Allahovoj milosti pa se pisemo inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 70586
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 11:39 am

Amin, sestro, ti takođe!

Znamo da od vrućine spada apetit, pa eto nismo htjeli radi tebe ništa da postavljamo. Ono kao što nene vole da kažu: "Žensko da ne gleda." :-))
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 5:19 pm

Es selamu alejkum svima po redu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin

Kako ste mi danas ?

Hariseee ima li baklave bolan ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Dina, ne sluzhimo, pripremamo se Ramazanu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_lol
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 6:07 pm

Alejkum selam Minush...

Hvala Bogu dobro - samo sto sam jos uvijek na poslu, al prezivio je Mujo i gore : ))))).
Kako si nam ti?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 7:47 pm

Esselamu alejkum!

Ja sam dobro elhamdulillah,ako se pitanje odnosi na mene. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Ovdje kod mene danas isto fino vrijeme mashAllah,ne treba debela jakna sasvim je dovoljno ona malo tanja. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 18927

Znali neko gdje se moze u Seheru kupiti ona knjiga ''Molila sam ih da me ubiju '' i knjige slicne tematike ?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 9:15 pm

@ Beki, dobro sam Elhamdulillah, ko i obichno sa djecom, oko kuce, jela... sve u prvi razred . Uspjeshno savladavam gradiva ali obavezno ponavljam svaki dan Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199 Zhenski posao, nevidljivi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 344402


@Lejla, ja pojma nemam mila .... Spremash li se za dolje ? Kad polazish insha'Allah ?
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeFri Aug 15, 2008 9:20 pm

Ja cu 2 septembra dole inshAllah ima jos vremena ali da se informisem ja na vakat bolje je. Mozda se javi neko sa terena sa tacnim informacijama . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 18927 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 18927 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 18927
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 8:07 pm

Esselamu alejkum !

Kako ste mi danas,sta radite ,kakvo je vrijeme kod vas?

Ja sam elhamdulillah dobro,novo nista ,vrijeme lijepo i suncano. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 19455
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 10:38 pm

We alejkumu selam we rahmetullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin

Hvala Allahu na svakom stanju. Ako se pozhalimo, nismo svjesni na koga se zhalimo. A svako iskushenje je chishcenje od grijeha. A Allah zna, a mi ne znamo. Hvaljen nek je On koji je jedini dostojan hvale i slave i koji zna u chemu je hajr za koga !
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSat Aug 16, 2008 10:44 pm

Ada gdje ti nestadose afrikaneri sestro Amina sta je to opet stci to slovo H? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 12:32 am

Ja sam danas hvala Allahu dobro,bio jednom bratu na svadbi malo se razrahatio,jes da je i mene čežnja uhvatila:p al na hajr.Malo braću poslije jacije namlatim u stonom tenisu i tako Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 12:40 am

Lejla (citat):
Ada gdje ti nestadose afrikaneri sestro Amina sta je to opet stci to slovo H? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447

I ova Bosanska tastatura je ubistvo. Dok se ja sjetim koji znak predstavlja koje slovo, prodje dan. Bolje meni moje H Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

@Eko , lijepo shto idesh na veselje, valja se i tebi stati na onaj "ludi kamen" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Lol . Svadbe ti dodju kao chasovi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:05 am

aha.Al bracuka je legenda.Kaže on meni poslije.Razmišljam u opštini pred matičarem ''joj nemoj se samo onesvjestiti bruka je'' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin
MA flegmatik sam ja inače mašaAllah,ja ću to hladnokrvno da odradim inšAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 1:24 am

Citat :
hladnokrvno

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 546447 dobar si Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 12:32 pm

Selam dragi moji : ))))

Sta je ovo ... jos se nisu vratili sa godisnjeg? Tz tz tz tz tz ... ja cu uskoro opet dole.. iiiihaaaaaaa =)))))
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 5:33 pm

Esselamu Alejkum evo mene
Kako ste svi ? Jestel dobro i sta ima novo kod vas?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 6:51 pm

We alejkumu selam we rahmetullah seko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_biggrin

Na zapadu nishta novo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Kako si ti ?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 7:39 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Samo da vam se javim. stigla sam danas doma Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 791541
Kako ste mi vi? sta se ovdje desava? jeli se iko ozenio, udao, porodio??

Radoh bih sve cula
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 8:32 pm

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Stigle nama seke mashAllah. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 470613

Ja koliko znam udala se nije jos nijedna sestra jes da mi je shadowless nesto sumnjiva ide ponovo na Balkan. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Brat Haris izgleda jos i ne razmislja o tome,Eko vidimo razmislja ali eto sticajem okolnosti ni on jos nije.

Brat Dzulejbib se nije javljao podugo tako da za njega bas nismo sigurni.

Tako da jos zvanicno niko se nije ozenio a ni udao ,trudan ionako niko nije ni bio pa se nije ni porodio .

Eto to ti je izvjestaj u kratko ako te jos sta zanima ti samo pitaj . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Nego ja ti za sve ostale ispricah nego ima li sta novo kod tebe ?

Kako su tvoji ,kako ti je bilo dole ?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 8:48 pm

da te Allah nagradi Lejlo.
Kod mene je sve uredu elhamdulillah, a i moji su takodje dobro.
''Odmor'' mi je bio produzen na jednu sedmicu. pa mi je sada i drago sto sam dosla nazad.
Fakat mi je bilo dovoljno 5 sedmica. Sada mi je potrebno nekoliko vremena da se oporavim. al hajr inshAllah.
Pisacu vam ubrzo malo vise o svemu. sada sam umorna, halalte mi.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 10:55 pm

Citat :
Ja koliko znam udala se nije jos nijedna sestra jes da mi je shadowless nesto sumnjiva ide ponovo na Balkan. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Brat Haris izgleda jos i ne razmislja o tome,Eko vidimo razmislja ali eto sticajem okolnosti ni on jos nije.

Brat Dzulejbib se nije javljao podugo tako da za njega bas nismo sigurni.

Tako da jos zvanicno niko se nije ozenio a ni udao ,trudan ionako niko nije ni bio pa se nije ni porodio .

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 624117

Ehlen we sehlen ukhti Mahnoor Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 666
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 11:26 pm

Evo mahnoor se vratila:) sad bi se moglo očekivati limunadica,kolača peksimeta i sl.mašaAllah,dobro došla nazad. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 666
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 11:32 pm

hvala Amina!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 470613

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Pita_ruzica

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 DSC_7056tl-sarajevo
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 11:37 pm

uh đe me nađe:)))ako je zamene ova kahva,da te Allah nagradi, i još vidim da nisi štedila otego se kajmak po njoj Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 11:40 pm

gdje ti vidis kajmak?

ja sam stavila rahat lokum u fildzan
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeSun Aug 17, 2008 11:45 pm

Mi smo ti ovdje seki bili zeljni kahve dok si nam se ti po Bosni odmarala . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Dodju sestre poselame i odu a kahve slabo da iznesu . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 919467

Nego nek si se ti nama vratila ,jel suncanje bilo uspjesno ?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:12 am

Mahnoor (citat):
gdje ti vidis kajmak?

ja sam stavila rahat lokum u fildzan

tsk tsk tsk, a kaHvu da pijemo onako "iz dzezve" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:13 am

Da vam napisem koju rijec o svom ''odmoru'' u Bosni.
Vjerovatno vecinu neinteresuje, al et makar za Lejlu i Aminu znam da ce one voljeti da procitaju.
Napisala sam ''odmor'' jer zapravo mi nebude odmor.
Dojdem tamo, u kuci nije niko bio mjesecima. Znaci mora sve da se pocisti pospremi, a od prvog dana gosti dolaze.
Famelija, komsije, majstori, jer se uvjek nesto radi. Al elhamdulillah pa je Allah dao nafaku da se i to moze.
Dakle, nije nikako vrijeme za odmor, kao sto to gledaju ''evropeanci'' da stavim tasnu na rame i idem u setnje, na more itd. (more i nako nedolazi u obzir) i samo zbog tog razloga, da sam se vise umorila nego odmorila drago mi je da sam se sada vratila ovoj kuci.

Bosna kao Bosna.. sta da napisem, kako god da zapocnem nemam rijeci.
Svaki puta kad predjem Hrvatsku granicu srce zatreperi, i svaki puta kada je napustam napuni se nekom tugom.
Kako nece biti ljepo, kada svaki grad, svako selo ima najmanje jednu dzamiju. gdje kod da krenes mozes da stignes na namaz. Naravno u vecim gradovima ima vise islama nego u manjim, al to je nama svima poznato.
Samo sto mi uvjek ostaje cudno, i zaboli me kada vidim kolika je razlika izmedju muslimana.
Hodam bascarsijom, ali me slabo koja sestra hoce poselamiti, prije me cudno pogledaju.
a da negovorim o pogledima ''odkriveni'' Meni to nesmeta, jedino mi smeta kad neko iz famelije ili poznanika me vidi pa kaze ''ti tako zamotana zar ti nije vruce'' na hajr. da nas Allah uputi.

Ljepo je biti u Sarajvu, mene taj grad nekako zagrli, odmori me. Ali ove godine sam ostala razocarana.
Mozda zato sto sam ovaj put vise posmatrala sta se oko mene desava.
Sjedim kod begove dzamije i zagleda neke turiste, covjeka i zenu. Zena sve pomalo nadgleda da udje u dzamiju a covjek je zaustavi, pa je na kraju stala sto blize vrata tako da bi slikala iznutra.
Pa se pitam, zasto nema jedne sestre koja bi takoj zeni koja vjerovatno nema veze o islamu, zasto joj nebih na ulazu ponudila jednu haljinu i maramu pa jo pokazala kako dzamija izgleda! Zar to nebih bio dobar nacin dawe?
Izgleda da je nama samo vazno kako cemo mi same izgledati a ne kako cemo nesto za islam uciniti.
Vjerovatno ljudi koji su tu svaki dan situaciju mnogo bolje poznavaju od mene. pa mi halalte ako se ja ovdje prosipam.

Jedno aktuelno pitanje je bilo ''dali bih se vatila u Bosnu?''
a ja jos uvjek nemam odgovora na to.. Izgleda da covjek voli ono sto nema, tako i ja.
Kada nisam u Bosni ja je pozelim, jedva cekam da idem.. a kada sam dole ja se pocnem da se dvoumim.
Allah najbolje zna gdje cu ja zavrstiti, jos mogu o tome da mastam. Sve dok mi nedojde melek smrti pa vise nebudem mogla razmisljati gdje cu i kako cu! tada ce mi biti 2 metra bez kiometra.

halalte sto sam ovako puno puno napisala.

Esselamu alejkum
Mahnoor




ps.. l o v e Fahdovu dzamiju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:24 am

Masha'Allah Mahnoor seko, zaista je lijepo chitati shta si pisala... Da je meni skoknut' dolje... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 344402

Sve kazhem insha'Allah sljedece godine, a ono prodje par "sljedecih" .... kad bude sudjeno insha'Allah, Allah ce put otvoriti...
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:24 am

Mahnoor (citat):
gdje ti vidis kajmak?

ja sam stavila rahat lokum u fildzan
seko,seko..za pjenu od kahve se kaže kajmak
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:26 am

A inache kajmak na kahvi je ubistvo za srce Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:27 am

Nekaze!!

za pjenju se kaze pjenja, a za kajmak se kaze kajmak!

A to moze biti kajmak kao pavlaka
il kajmak kad se skuha mljeko pa ostane ona ''kozica''
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:30 am

seko,seko:) mlada si naučit ćeš inšaALlah kad se udaš,kad ti svekrva bude ocjenjivala kajmak na kahvi:)
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:35 am

U pravu je Eko Mahnoor. Kazhe se kajmak na kahvi. Ako je dobra kahva ima ga, ako nema, bit' ce :" Ko da se cigo okupao u njoj" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199

Nego, evo skidoh paltalk, ima li ga josh ko od vas ? Isti je nick ko i ovdje ...

@ Jeli i vama pozhat ovaj nick "thunderman" ???
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 10:23 am

Citat :
Kaže se kajmak na kahvi. Ako je dobra kahva ima ga, ako nema, bit' ce :" Ko da se cigo okupao u njoj"
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 905199
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitimeMon Aug 18, 2008 12:45 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,
Procitah negde neko me je pomenuo da se odavno nisam javio, pa reko da se javim sa Allahovim izunom, al jos uvijek ne ozenjen da napomenem.
Ja sam jos uvijek na Kosovu, inshaAllah za koji dan se vracam, al sto vise se ostaje u svoj kraj sve je teze da ga napustis. Ovamo je mashaAllah lijepo, sbracom neumorno radimo na polju dawe, dijelimo cd-ove, drzimo dersove po dzamija i elhamdulillah ima beriketa, samo treba ustrajno raditi i nepopustati, a posebno daje energije i ambicioznosti iskusenaj na tom putu, a malo mi je i smesno kad neki stariji djed nas napadne i kaze vi ste ,vehabije, al hajr bez iskusenja nebi bilo interesantno, ima brace elhamdulillah i to vecina neozenjenih, sestara slabo, al radimo na tome da i njih ima vise, nadamo se inshaAllah da ce ih biti (govorim o mom kraju), tu nam je i shejh Idriz Bilibani.
Tako da vas Allah cuva.
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 9 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
Na vrh 
Stranica 9/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: