Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
AutorPoruka
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:12 am

Mila sestro, molim Allaha da te ucvrsti na istini. Da ponosno nosis svoj hidzab i da ti bude zastita od vatre.
amin

Nemoj da se plasis nista. Allah ti je nabolji pomagac!
a sve to dosaptavanje je samo od sejtana!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:14 am

Mahnoor (citat):
Mila sestro, molim Allaha da te ucvrsti na istini. Da ponosno nosis svoj hidzab i da ti bude zastita od vatre.
amin

Nemoj da se plasis nista. Allah ti je nabolji pomagac!
a sve to dosaptavanje je samo od sejtana!


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 8412 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 8412 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 8412 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 364406
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:15 am

Amin na dove!!

Allahu ekber!!! Ma ša'Allahu te'ala, sestro, i ja se pridružujem čestitkama! Ispunila si još jednu Allahovu naredbu, ma ša'Allah!

Ovo što je uht Mahnoor rekla me podsjeti na onaj ajet iz Ali Imran (parafrazirano): A kada kažu: 'Skupila su se protiv vas ljudi,' njima se iman poveća i kažu: "Oslanjamo se na Allaha, divan li je On pomagač.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:15 am

elTewhid (citat):
Mahnoor (citat):
jes jes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin

evo i ostaloj ekipi
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Slika_od_tufahije

al posto ih nema mi cemo da pojedemo

Vidi Allahati ovde ima i koljaca , a imali Toljunba koljac ja taj voljim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin


Pojelo se ostale samo tufahije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_lol
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:16 am

Dina (citat):
elTewhid (citat):
Mahnoor (citat):
jes jes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin

evo i ostaloj ekipi
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Slika_od_tufahije

al posto ih nema mi cemo da pojedemo

Vidi Allahati ovde ima i koljaca , a imali Toljunba koljac ja taj voljim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin


Pojelo se ostale samo tufahije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_lol


Sta je to Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_rolleyes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 856152
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:17 am

Vakat meni ići... Ugodan mu'abet, nemojte puno slatka jesti, nije dobro. :zz:

Es-Selamu 'alejkum we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:19 am

Zaista nam je Allah divan pomagac! i boljeg od Njega nemamo!
Kada mislimo da smo sami znamo da je On uz nas. kad smo tuzni On je uz nas!

SubhanAllah sva sam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 890753 puna neki emocija!

Neznaju braca kakav je to osjecaj kada se pokrijes, pa prvi puta sa hidzabom izadjes vani.
Kakav ponos kakva olaksica, sigurnost. nemogu da opisem
Meni je bilo najvise olaksica, a mislila sam taj dan da me svako gleda, a ono nije niko!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:19 am

Haris (citat):
Vakat meni ići... Ugodan mu'abet, nemojte puno slatka jesti, nije dobro. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199

Es-Selamu 'alejkum we rahmetullahi we berekatuh!

We alejkum Selam we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:21 am

Mahnoor (citat):
Zaista nam je Allah divan pomagac! i boljeg od Njega nemamo!
Kada mislimo da smo sami znamo da je On uz nas. kad smo tuzni On je uz nas!

SubhanAllah sva sam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 890753 puna neki emocija!

Neznaju braca kakav je to osjecaj kada se pokrijes, pa prvi puta sa hidzabom izadjes vani.
Kakav ponos kakva olaksica, sigurnost. nemogu da opisem
Meni je bilo najvise olaksica, a mislila sam taj dan da me svako gleda, a ono nije niko!


Allah da olaksa Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 666
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:22 am

@Mahnnor hvala puno ma to mi je zelja jos odavno al sve zbog skole nisam mogla Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 344402 sad vise nece bit problema zbog hidzaba hvala Allahu


@Haris takodje hvala


Idem sad jos klanjat i na spavanje

Esselamu Alejkum
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:24 am

Amin el Tewhid.

Allah daje olaksicu mila sestro.

Idem i ja, jacija je ucila. A sutra morma u skolu inshAllah!

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu.

Sutra cemo dalje da slavimo i da jedemo inshAllah! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:30 am

Idem i ja a sutra nek svi spreme kolace pa cemo nastaviti gdje smo stali.

Esselamu alejkum!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:38 am

Mahnoor (citat):
svjetlost duse (citat):
@Dina seko hvala puno Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 791541
danas sam se pokrila konacno.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 791541

TEKBIIIIR!!!!!!!!!!!

ALLAHU AKBAR !!!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 666

Masha' Allah ta'ala ukhti ! Allah s.w.t., te uchvrstio u imanu i podario ti snagu i mudrost da ustrajesh na svemu . Amin !
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:45 am

Selam iz najlepseg Pazara! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 791541
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:47 am

We alejkumu selam

Kakav Pazar bona, tamo slasticharne nishta ne valjaju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199

Nego, dobrodoshla ti nama, davno te nije bilo ? Mi se raspitivali ... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 18927
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:49 am

AAminAA (citat):
We alejkumu selam

Kakav Pazar bona, tamo slasticharne nishta ne valjaju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199

Nego, dobrodoshla ti nama, davno te nije bilo ? Mi se raspitivali ... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 18927


Mmmmmm slasticara je svugde dobra ja joj ne nalazim mahanu.jos kad je Bosnjo vlasnik odma mu napravim pazar.
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:53 am

Mooolim?!Narod iz Rozaja (npr virus) dolazi zbog sladoleda u NP a ti tako...Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 18927 ama ja sam dosla u NP,a nemam net.Sad ne mogu da spavam pa udjoh malo preko mob,sporo,katastrofa. A dobro sam,odlicno,elhamdulillah. Imal sta novo kod vas? da se nije ko ozenio,udao??
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:56 am

rose (citat):
Mooolim?!Narod iz Rozaja (npr virus) dolazi zbog sladoleda u NP a ti tako...Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 18927 ama ja sam dosla u NP,a nemam net.Sad ne mogu da spavam pa udjoh malo preko mob,sporo,katastrofa. A dobro sam,odlicno,elhamdulillah. Imal sta novo kod vas? da se nije ko ozenio,udao??

Uhhh meni preko mobilnog puno skida jos ako ti je kartica 62 ili 63 10eura mi skine za pola sata
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:58 am

Nije se niko ozhenio/udao, a izgleda ne planiraju. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199 Baklava i priglavaka se ima, pa i zhenidba/udaja ce biti jednom... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 148674

El-Tewhid, mah u pravu si. Ja se samo zezam malo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 2:00 am

Sad si me uplasila,ne smijem ukucat *100# Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin jesil ti to u NP sad?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 2:02 am

Koga pitash sestro mila ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin

Ja nisam nikad bila u NP

A Ako mislish na El-Tewhid, pazi da se ne iznenadish ko i ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 546447
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 2:14 am

Jes sestro,pitala sam ElTewhid.A sto cu se iznenadit?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 4:14 am

Eh draga moja , evo shto cesh se iznenaditi. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 546447

Poshto se El-Tewhid, obracash u "zhenskom" rodu

Pogledaj ovdje kako sam se ja ishchashila Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199

KLIKNI-->SMRT I ZIVOT POSTOJE RADI KUSNJE LJUDIMA


KLIKNI-->KAKO BITI USPJESAN MUZ

Prochitaj postove na tim temama dushice moja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 546447
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 4:44 am

rose (citat):
Sad si me uplasila,ne smijem ukucat *100# Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin jesil ti to u NP sad?


Ihhhh neces ni imat vremena da ukucas ne boj se skinuce ti on to brzo...ode sve sa racuna bankrotira ti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Bankrot
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 10:50 am

Esselamu alejukum!!!

Bujrum ruzice!! Da te i ja upozorim, preko mobitela je skupoo.. meni prosle godine dosao racun samo sto sam par puta provjerila! uzasno!!

Amina, Allah te nagradi sto me nasmija.. sa baklavom i priglavkama.
ima i paprika!! sehare se pune al nema jos udaje ni zenidbe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199
A nisi se ti izbrukala, to ti tepas novim clanovima, dojde kao dobrodoslica! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:31 pm

Selam Alejkum dragi moji Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 791541

Kako ste, jestel dobro? Sta ima, sta nema? Sikiral' vas Harry Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_lol ??
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 3:38 pm

we alejkumu selam,

ma jok on je se pridruzio u nas.. jedeli jede baklavu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199
a jos ako polozi ispit bice baklava od sljiva Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 18927
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:01 pm

Hari? Koji Hari? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:14 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu, samo da vas poselamim, citam sestra se pokkrila, Allahu ekber, Molim Allaha da ucvrsti tvoje noge na Njegovom putu, amin, a i nase inshaAllah, a sto se tice zenidbe procitah negde neko se interesuje, inshaAllah bice uskoro,a vi ostale ne pokrijene sestre imate uzor sestru pa napred,
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:18 pm

We alejkumu selam we rahmetullah,

A to nam se Dulejbib zeni? mashAllah!!
pa prava slatka ovih dana. Sestra se pokri, brat se zeni!
Elhamdulillah... dobro ovo ide.. sta je sledece? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin
Samo da bude s Allahovim zadovoljstvom i bice sve ok!
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:19 pm

brate el-Tewhid, moram uputiti komentar ai inshaAllah dobro namjeran, raspitaj se mogu li se koristiti ovakva imena posto znamo sta znaci tewhid, a jos ispred odredjeni clan, znam kad je ebu muhammed koristio na netu nick ebu tewhid pa smo pitali ucene moze lli se to ime koristiti dobili smo odgovor da nije u istoriji zapamceno da je neko takvo ime koristio, necu da te poredjam snjim, al zar nije bolje recimo muwehid ili slicno, a u ostalom pitaj shejha safeta, on inshaAllah zna ove stvari
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:21 pm

Da te Allah nagradi sestro na lijepim zeljama al ti nisi shvatila ne zenim se nego imam nijet i trazim, pa se nadam uskoro inshaAllah,
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:23 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu, braco i sestre, cijenjeni chlanovi ! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:28 pm

We 'alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:28 pm

InshAllah brate, da te Allah uskoro obraduje sa polovicom imana!

we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu Amina, reci dusice, kaj se dela? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:32 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 624117

Dobro dobrooooo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 546447

Nishta bona, evo tu sa djechicom. Shta ima kod vas ? Gdje je kahva i baklava ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:40 pm

Selam alejkum!


Kako ste mi svi,sta radite ima li sta novo?


Vidim seka Mahnoor se pogovarja po slovensko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 572669 da si nisi najdla kasnega fanta iz dezele,ali pa cis tak ves par slovenskih besed Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:41 pm

mashAllah, jesul djeca vec na odmoru?

Pa ja cekam da Haris kaze kako je ispit prosao pa da onda zasladimo malo!

Al sace biti torta za sestru sto se pokrila, to treba da se proslavi! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin

@ Dina: Ha?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:44 pm

Mahnoor (citat):
mashAllah, jesul djeca vec na odmoru?

Pa ja cekam da Haris kaze kako je ispit prosao pa da onda zasladimo malo!

Al sace biti torta za sestru sto se pokrila, to treba da se proslavi! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin

@ Dina: Ha?

Heheh sekic pa to sto si pitala seku je slovenska rijec:

kaj se dela? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:46 pm

Nego posto ste skoro svi da vas pitam,slazete li se da onaj prvi dio od muhabeta obrisem jer samo bez veze zauzima prostor, to su samo muhabeti i nista vise. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 842186

Molim vas odogovorite mi odmah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 119833
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:47 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Cake-8inch

2,5l ima dovoljno za sviju
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Partheds

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Halo-halo
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:47 pm

Ispit je položen, el hamdu lillah, no nisam zadovoljan ocjenom nimalo...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:48 pm

Ova mi se vocna kupa svidja,nego sta je to bijelo unutra jel riza ili led Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:48 pm

@ Dina: Tu se nalazi dokazi diskrimacije braće, čekaj samo da snimim na PC!!!!!!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:48 pm

Haris (citat):
Ispit je položen, el hamdu lillah, no nisam zadovoljan ocjenom nimalo...


Nije valjda toliko losa?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:49 pm

Haris (citat):
Ispit je položen, el hamdu lillah, no nisam zadovoljan ocjenom nimalo...

ELhamdulillah, Allahu Ekber!!!!

nema veze za ocjenu! a kako tako brzo sazna. kod nas traje mjesec dana. profesori imaju 2 sedmice da pregledaju a onda administracija ima 2 sedmice da sve podatke stavi na i-net.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:50 pm

Haris (citat):
@ Dina: Tu se nalazi dokazi diskrimacije braće, čekaj samo da snimim na PC!!!!!!!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 79560 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 79560

cek da ja snimim onaj dio kako zene peglaju onoliko vesha! to je tek diskriminacija! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 842186
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:56 pm

@ Dina: 7, najniža.

@ Mahnoor: Kod nas traje najviše 7 dana, hvala Allahu tako da poslije 7 dana možeš spavati. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_biggrin

Da Allah sačuva, kako ponekad čovjek ima tremu pred dunjalučki ispit, koji može i ponoviti, pa nekad ne spava insan kako treba, kako tek treba da se ponašamo prema ahiretskom...
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:58 pm

Mahnoor (citat):

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 79560 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 79560

cek da ja snimim onaj dio kako zene peglaju onoliko vesha! to je tek diskriminacija! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 842186

Ovo je već nasilje!!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 5:59 pm

Ahi, mi da imamo tremu prema ahiretskom ispitu, kada budemo stojili pred svojim Gospodarom.
Nebih spavali nebih se smijali!
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 3/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: