Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
AutorPoruka
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:35 pm

Ahaaaa. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

Moram ići sad, valja nešto raditi. :p Prijatan mu'abet, nemojte kakav šer da pravite, i tako. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927

Es-Selamu 'alejkum we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:39 pm

Haris (citat):
Ahaaaa. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

Moram ići sad, valja nešto raditi. :p Prijatan mu'abet, nemojte kakav šer da pravite, i tako. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927

Es-Selamu 'alejkum we rahmetullahi we berekatuh!

We alejkum Selam we rahmetullahi we berekatuh!

I lijepo sa narodom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:43 pm

we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu,

a ja taman napravila caj sa friskom mentom ima i torte Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 10:48 pm

Mahnoor (citat):
we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu,

a ja taman napravila caj sa friskom mentom ima i torte Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin


Nek si ti njega ponudila,a za mene nema veze,koni ama bas nista Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:03 pm

ama to sam svima napravila.. ne samo Harisu!

cekaj ti dok mi budemo jelo djelile eto njega odmah! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:10 pm

Mahnoor (citat):
ama to sam svima napravila.. ne samo Harisu!

cekaj ti dok mi budemo jelo djelile eto njega odmah! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199


Hehehe on ko da radi za CIA pa se pojavi tada kada ga spomenemo.Bice da nas on spijunira :zz:tako da je uvjek u toku sta se dogadja na forumu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:27 pm

on je sada na zimbabwe forum. jede rizu!

bujrum Dino..
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:37 pm

[quote="Mahnoor"]on je sada na zimbabwe forum. jede rizu!

bujrum Dino..



Jel to tufahija seko?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:38 pm

jes jes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

evo i ostaloj ekipi
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Slika_od_tufahije

al posto ih nema mi cemo da pojedemo
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:47 pm

Mahnoor (citat):
jes jes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

evo i ostaloj ekipi
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Slika_od_tufahije

al posto ih nema mi cemo da pojedemo


Bas tako koga nema bez njega se moze.Inace ja nikad nisam jela te tufahije, niti znam kako se prave Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 11:56 pm

Es-Selamu 'alejkum we rahmetullah.

Ja nađoh dobar vakat za pauzu! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:01 am

Haris (citat):
Es-Selamu 'alejkum we rahmetullah.

Ja nađoh dobar vakat za pauzu! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

We alejkumu Selam we rahmetullah.

A sta to pauziras? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199


P.S. Seko Mahnoor bile smo mi u pravu, cim se nesto jede eto ga on ne pozvan Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:02 am

Imam sjutra zadnji ispit, u stvari popravni pa da pokušam nešto bolje izvući, in ša Allah.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:04 am

Haris (citat):
Imam sjutra zadnji ispit, u stvari popravni pa da pokušam nešto bolje izvući, in ša Allah.

InshAllah da sutra dobijes desetku,pa i ti da castis red bi bio Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 175450
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:06 am

Eh, okinuo sam na kolokvijumima, pa mi je 9 plafon.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:06 am

Vidi vidi sto dolazi na vrijeme heheh..
mah on to nadgleda, nesto mi je sumljiv.

Meni popravni tek u augustu
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:09 am

A ti je li studiraš ili ?

Meni su popravni poršli, no gledam prolaznost 11/54, pa ima drugi popravni, i ja rekoh da ja to malo pročačkam i iskoristim in ša Allah.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:10 am

Mahnoor (citat):
Vidi vidi sto dolazi na vrijeme heheh..
mah on to nadgleda, nesto mi je sumljiv.

Meni popravni tek u augustu


Hehe meni ispiti tad Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 666
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:12 am

Haris (citat):
A ti je li studiraš ili ?

Meni su popravni poršli, no gledam prolaznost 11/54, pa ima drugi popravni, i ja rekoh da ja to malo pročačkam i iskoristim in ša Allah.

Ja ili Dina?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:16 am

Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:16 am

Ako pitas za mene,ma ne ja to cisto nesto rekreativno Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199 da ne zaboravim da crtam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199


Dina: komentar modifikovan dana: Mon Jun 30, 2008 12:18 am; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:17 am

Ti, Mahnoor... No se sjetih da si jednom spominjala filozofiju i psihologiju, pa sad pretpostavljam da si srednja, 4 vjerovatno... A Dina studira, vidiš na svaku stranu spominje ispite. Odlazak u PG odložila zbog exama. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:19 am

srednja 4 -ta?

Haman haris misli ja mala seka. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_lol
Ja studiram pedagogiju (sad za sad) a ti?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:20 am

Hehehe sto me slatko nasmija.Ja ne studiram Harise Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 546447 ja tek planiram da studiram Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 546447 a ovo su mi samo pripremni radovi u avgustu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 624117
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:25 am

@ Mahnoor: Aha, pa nešto čudno imati filozofiju i psihologiju, a znam to imaju svi u gimnaziji. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927 Pedagogija mi zadnja na pamet. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Ja računarske nauke, sretzno razveden od prve godine. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927

@ Dina: pa šta če ti pripreme za fakuktet, ovdje nema priprema (niti prijemnih btw). Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:28 am

mashAllah da s hajrom projdes u ostale 3 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

evo kad si nam tako pametan!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:30 am

Auuuuu!!! :O :O Razmazićete me ovdje.:lol: :lol!: Allah te nagradio, uhti!

U stvari će biti još 4 inša'Allah, jer se sa 5g. stiče M. Sc., pa inša'Allah ta godina razlike nije puno, a razlika nije mala. A 3 godine (još 2 inša'Allah) su za B. Sc. ali nije to nešto jako.


Haris: komentar modifikovan dana: Mon Jun 30, 2008 12:31 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:30 am

Haris (citat):
@ Mahnoor: Aha, pa nešto čudno imati filozofiju i psihologiju, a znam to imaju svi u gimnaziji. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927 Pedagogija mi zadnja na pamet. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Ja računarske nauke, sretzno razveden od prve godine. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927

@ Dina: pa šta če ti pripreme za fakuktet, ovdje nema priprema (niti prijemnih btw). Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927

Ma salim se polazem V stepen to jest imam diplomski u avgustu,ne pitaj te me sta necu vam reci da mi se ne smijete Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 791541 .Inace za fax trenutno i velike ispite nemam vremena inshAllah to mi je zelja ali mozda neostvarena Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 890753


Inace sad znam kome da se obratim za probleme sa pc-om.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:32 am

@ Dina: Hajd' nam reci šta? Ja se neću smijati. Pa izbriši odmah poslije, neću moći spavati od radoznalosti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:35 am

Dino, uz Allahovu pomoc sve se moze postici..
Necu ni ja ovdje da pisem, neke stvari su privatne (halalte)
Ali insan nekad dojde ispred zida i ima osjecaj da nema izlaza. Al nesmijemo gubiti nadu u Allaha swt.
On nas nece iskusati sa onim sto nemozemo podnjeti, i samo On zna u cemu je hajr za nas.

Svi mi imamo neke zelje, snove.. Mi mislimo da je dobro za nas, a mozda i nije. Sve je kadr Allah, i moramo biti zahvalani na svakom stanju. Prolazan je ovaj dunjaluk.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:38 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 163761


Ma covjek kad je mlad i ne razmislja previse o nekim stvarima,i sta bi dobro bilo za njega.Tek kasnije kada osjeti teret zivota na svojim ledjima shvati (po nekada na zalost kasno) sta je sve mogao uraditi ali nije.

Ali kao sto kazes Allah pomaze svoje robove,tako i ja se uzdam u Njegovu pomoc i neka mi da sta je dobro za mene a ne ono sto ja mislim da je dobro za mene.


Dina: komentar modifikovan dana: Mon Jun 30, 2008 12:39 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:38 am

@ Dina: Građevina je ekstra profesija. U samoj PG zgrade niču kao pečurke. A bitim, recimo, inžinjer građevine je inša'Allah garant posao.

@ Mahnoor: Nema šta da halalimo... Bez sumnje, musliman treba da traži nauku. Samo poslušajte Elvedina Pezića, predavanje "Šta smo žrtvovali za islam". Samo insan treba da dovi Allahu Uzvišenom, i da klanja istiharu, pa će inša'Allah sve proći OK. I da se kloni grijeha, jer nas svi belaji zatiču zbog grijeha.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:41 am

Znam to predavanje, dobro je mashAllah.
Upravu si. cvrsto vjerovanje, i kloniti se haram stvari i grijeha je najbolje pomagalo.
Al nekad se previse brinemo sta cemo ''postati'' na dunjaluku!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:45 am

Ja sam to na sebi osjetio... A plus kada samo razmisliš: čovjek ako nema podstreka za učenje u islamu, gdje onda? Učiš, završiš, radiš, i preseliš Allahu, i ono svo znanje hokus-pokus nema ga. Ako ga čovjek ne uradi sa nijjetom da to radi samo zbog Allaha, onda je sebi skratio život za svo to vrijeme. A ovako će inša'Allah imati bereketa u poslu, i imaće hajra i na Ahiretu.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:45 am

Jete brate znam samo kad je volis,ali ja na zalost ne volim bas gradjevinu vise sam ovako za teoriju,tako bas i nisam neki ljubimac crtanja jedino kad moram.Ali eto to radim da nesto radim,eto da se covjek zanima necim.Inace bavila sam se i bavim se sa stvarima koji nemaju ama bas nikakvih dodirnih tacaka sa tom granom.Ali hvala Allahu uvjek se moze polagati razlika(jes da to kosta).Inace ja ne zivim dole,niti planiram trenutno da zivim dole tako da ce te moje zgrade malo pricekati Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199 inace odsjek niskogradnja je namijenjen za puteve,mostove i tunele tako da bi te hehe nove zgrade opet morale cekati da polozim jos neku razliku hehe.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:47 am

Ima puteva i u CG jesi i ti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:48 am

Haris (citat):
Ima puteva i u CG jesi i ti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin


Heheh skupa sam im ja da me uvezu,kada im je i tako biro rada pun nezaposlenoga naroda Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 18927
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:49 am

Nemoj tako, mi smo perspektvina zajednica, na putu ka evro-atlantskiom integracijama, nama su eskerpti neopohodni. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:51 am

Hej sto me nasmija,kakvi eksperti? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:52 am

Moramo znati sta nam je najvaznije.. a to je Allahovo zadovoljstvo!
bez toga necemo nista postici
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:54 am

Esselamu Alejkum, sta radite ?
Imal sta slatko ovde ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin neki kolac il torta? Da ne trazim puno? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 12:57 am

@ Dina: Pa eksperti za evropske puteve. Aman, kako mene obelajiše prije nego je turi-sezona počela: hiljadi nekih zastoja, semafora i šta ti ja znam.

@ Mahnoor: Tamam tako, uhti. Još nam hvali taj belaj da zamjenimo Allahovo zadovoljstvo za ovaj bezvrijedni dunja.

@ svjetlost duše: We alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berekatuh! Ima slatko ovdje uvijek. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:00 am

svjetlost duse (citat):
Esselamu Alejkum, sta radite ?
Imal sta slatko ovde ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin neki kolac il torta? Da ne trazim puno? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin


Ve alejkumu Selam!

Bujrum seko posluzi se


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Kolaci10ec1
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:02 am

Tesko je nama, jer dunjaluk vlada nama a ne mi dunjalukom.
Poslusaj predavanje od Safeta ''bezvrijednost ovog svijeta''
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:04 am

Haris (citat):
@ Dina: Pa eksperti za evropske puteve. Aman, kako mene obelajiše prije nego je turi-sezona počela: hiljadi nekih zastoja, semafora i šta ti ja znam.

@ Mahnoor: Tamam tako, uhti. Još nam hvali taj belaj da zamjenimo Allahovo zadovoljstvo za ovaj bezvrijedni dunja.

@ svjetlost duše: We alejkumu-s-selam we rahmetullahi we berekatuh! Ima slatko ovdje uvijek. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

Ma suti vallahi i ovdje kod nas non stop nesto rade.Nikad ne znas dali ces se istim putem vratiti kuci.Non stop nesto ruse pa rade na novo,ja sam puno to posmatrala i dosla do zakljucka(iako nisam geodet) da imaju vrlo nestabilno tlo tako da im zgrade utanjaju(i ako to covjek ne moze vidjeti golim okom) i putevi bjeze(to jest asfaltna povrsina) zato oni to toliko ruse i grade na novo.Nisu ni oni ludi da rade toliko na tome za dzabe.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:05 am

Mahnoor (citat):
jes jes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin

evo i ostaloj ekipi
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Slika_od_tufahije

al posto ih nema mi cemo da pojedemo

Vidi Allahati ovde ima i koljaca , a imali Toljunba koljac ja taj voljim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_biggrin
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:06 am

@Dina seko hvala puno
Morat cu ti odat jednu radosnu vijest heheh ja sam samo radosna kao i moji roditelji danas sam se pokrila konacno..samo mogu rec hvala Allahu sto mi je pomogao da uspem u to malo sam se bojala zbog skole kako ce bit al sve je ispalo dobro necu imat problema zbog toga Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 791541
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:08 am

svjetlost duse (citat):
@Dina seko hvala puno Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 791541
danas sam se pokrila konacno.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 791541

TEKBIIIIR!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:09 am

svjetlost duse (citat):
@Dina seko hvala puno
Morat cu ti odat jednu radosnu vijest heheh ja sam samo radosna kao i moji roditelji danas sam se pokrila konacno..samo mogu rec hvala Allahu sto mi je pomogao da uspem u to malo sam se bojala zbog skole kako ce bit al sve je ispalo dobro necu imat problema zbog toga Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 791541


MashAllah sekic bas lijepa vijest.Da te Allah,dz.s. nagradi i na ovom i na onom svijetu inshAllah.
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 666


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 57026 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 470613
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:11 am

Inshallah...Hvala ti Dina
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 2/20Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: