Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:22 pm

Udaju se i druze sa njima i dobri prijatelji i braca e ti takvi nisu ni "M" od muslimana za mene sram ih svija bilo kako brzo zaboravljaju ti takvi ljudi da ih nazovem...eto ja nisam iz Bosne i niko mi od familije nije tamo ubijen i to al stvarno me je ovo pogodilo pravo ...


svjetlost duse: komentar modifikovan dana: Fri Jul 11, 2008 6:02 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:44 pm

gledam ovaj post od svjetlost duše a nisam predzadnjih par postova čitao,zadnje što je bila tema o nekim kolačima,kad pročitah ovaj prvi na stranici zijanih se sav,rekoh gdje sam ovo kiksao sad?
veoma mi je teško što danas nisam bio u Srebrenici al me spriječi fax,morao na upis ocjena-ako ništa eto bilo je hajra u tom segmentu.
Molim Allaha swt da olakša svima onima koji su izgubili svoje bližnje u ovom ratu,moram da kažem da sam i ja jedan od tih i da znam kako je teško odrasti bez oca,al mi kao vjernici to moramo prihvatiti kao kader Gospodara svih svijetova.Apsolutna pravda na dunjaluku ne postoji tako da nas to ne smije uznemiriti preko mjere.Meleki pisari su sve zabilježili šta se desilo u Srebrenici i šta se dešava danas svim muslimanima.
Da nas Allah učvrsti i kazni nevjernike i neprijatelje Njegove vjere islama,našim rukama,a da mi umremo samo kao vjernici,sljedbenici posljednjeg Poslanika Muhammeda saws!!!
amin;
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
Sultanija



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 7:23 pm

Braco i sestre ne samo da se udaju vec i zene .
Imam prijateljicu koja je radila do skora u velikoj trgovini za prehranu na kasi.
I kaze kako joj se nasi ljudi zgadili. Dodu na kasu sa svinjskim mesom ,a ona
hvala Bogu nema dlake na jeziku vec odmah pita .."znas li ti da je ovo svinjetina.."
Neki se postide i prave kao da nisu vidjeli sta je ,a ima i onih pa kaze .."ne ide
grijeh na usta vec iz usta"..A sta ih ima pa ozene nevjernice pa pocnu i da piju
i jedu svinjetinu ,napuste sve od svoje vjere.Cak sam za jednog cula momka
ozenio srpkinju i pozvao dosta prijatelja svojih na svadbu.Ovi se dugo mislili
ali ipak otisli zbog njega.Ali se svi vratili sa svadbe kad su vidjeli da je vjencanje
u crkvi. Boze sacuvaj nekima ni sto ratova,klanja ,silovanaj ...nece pomoci da
se opamete i vjeri okrenu.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 7:32 pm

Esselamu alejkum braco i sestre!

Kako ste mi danas,sta radite ima li sta novo?Citam ove vase postove i ne mogu dase ne slozim sa svima vama.I samo ovo mogu reci Allah kaznio najvecom kaznom vlahe a nasim Bosnjacima lijep Dzenet podario inshAllah.
Na vrh Go down
Sultanija
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
Sultanija



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 7:46 pm

Alejkumu Selam Dina .

Ja sam hvala Bogu dobro sto zelim i tebi i svim ostalim clanovima.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:41 pm

Amin na vasim dovama!

Allah nece promjeniti stanje jednog naroda dok narod nepromjeni sam sebe.
A mi ''bosanci'' se nikad necemo promjeniti. i opet nas ceka isto kao sto smo vec i dozivjeli.
Kao sto Elvedin Pezic u jednom od svojih predavanja kaze ''kad mi ih nismo ubijali kako treba, oni ce opet nauciti svoju unucad kako da ubijaju nas'' i to je totalno upravu.
Samo kad vidim, kad dojdem u bosnu da ljudi idu kod srba da kupuju hljeb jer je jeftiniji ja bih ih onim hljebom u glavu (da mi Allah orosti)
Kako se nasa raja nemoze opametiti i jendom reci NE za svakog pjevaca i pjevacicu, same su Goce, Cece Gorani itd. Allah ih unistio. u nas bio vaser u gradu, dosao neki krmak da pjeva Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 105925

Isto tako u jednom predavanju sam slusala, kako je Ceca (Allah je unistio) pjevala na nekom programu, i javi se jedan covjek i pita je odakle joj ogrlica oko vrata, kaze ona ''dobila kao poklon od Arkana''
Pita nju taj covjek na telefonu da skine ogrlicu, kad na njoj pise ''Saneli za rodjendan''
Kaze covjek.. to je tvoj Arkan tebi poklinio kad je moju kcer zaklao i skinuo joj s vrata.
Ya Rabb!!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 890753 a opet Bosnjo kupice njihov cd, i njihov hljeb!!

Molim Allaha da nam se smiluje, da nas uputi na pravi put i ucvrsti nas na istni.
Gospodaru, olaksaj svakoj majci koja je izgubila svoga sina, svakoj suprugi koja je izgubila svoga muza, i svakoj kcerki koja je ostala bez oca. Podari im sabura, i dovoljno snage na ovom dunjaluku.
Gospodaru nas podari svima koji su poginuli ljepi Dzennet, a unisti zlocine i podari im propasti i na ovom i na onom svjetu. Amin!!!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:45 pm

a sad od mene jedan caj i kolac..

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Drinken_istanbul

ja volim vocne Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Strawb10
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:52 pm

MashAllah seko jes taj kolac izgleda mnogo lijepo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 18927

Sreca nema Harisa da ga prvi smaze Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199 tako da cu ja na tenane pariti oci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:13 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu

Samo da se javim i selam ko ostaje , odoh dalje.....
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:30 am

we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu amina..
samo polahko! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin



hocel ko banane?
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:55 am

Esselamu Alejkum Seko i svima drugima
Ja hocu sve sto ima da se jede Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 18927 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 57026 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 175450
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:59 am

we alejkmu selam we rahmetullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 470613

evo mila.. bujrum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Banaan2
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:02 am

Mahnoor (citat):
we alejkmu selam we rahmetullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 470613

evo mila.. bujrum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Banaan2

Heheee ova ti dugo stojala nije imao ko da je pojede pa prezrela. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 18927
Neka ti ovog daj nesto sto se moze najes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:10 am

ja volim kad su zrelije,, cak i da pocnu da truhnu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199

evo tebi jedno jaje muc Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Spiegelei_neu
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:30 am

Sekic Mahnnor idem ja sad zelim ti ugodnu noc ako jos neces spavat a i posle lijepo spavanje pa se pisemo sledeci put i svima Esselamu Allejkum i Allahimant.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:13 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,

Dragi moji.. hajde uputite jednu dovu. Allah zna cija ce se primiti.
Svi koferi spakovani, trebamo kreniti, nema mog pasosa nigdje.

Molim Allaha ako je hajr da krenem na put da mi otvori oci, i da ga najdem.
jer vise ni sama neznam gdje da trazim! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 890753
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:30 am

We alejkum selam we rahmetullahi we berekatuhu
Nek ti je sa hajrom sestro put da vam Allah dz.s. olaksa po ovo vrucini...(neznam gde ides, nisam bas pratio kom.)
Bice sve u redu insAllah..naces pasos samo sabura.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:40 am

Pa izgleda da necu nigdje ni otici..

ovo se moze samo da desi meni!!!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:46 am

Naces pasos kad se budes najmanje nadala.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:58 am

Mahnoor (citat):
Pa izgleda da necu nigdje ni otici..

ovo se moze samo da desi meni!!!


Hair inshAllah naci ces.Ali mislim da se prvo sve pripremi sta treba za put pa se krece a ne zadnji momenat. Pogledaj negde po ormarima ako treba i sve izbaci pa opet stavi mozda je negde zapao.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 11:59 am

elTewhid (citat):
Mahnoor (citat):
Pa izgleda da necu nigdje ni otici..

ovo se moze samo da desi meni!!!


Hair inshAllah naci ces.Ali mislim da se prvo sve pripremi sta treba za put pa se krece a ne zadnji momenat. Pogledaj negde po ormarima ako treba i sve izbaci pa opet stavi mozda je negde zapao.

Eh nisam ovo jos znala..
ipak hvala na savjetu
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:10 pm

Mahnoor (citat):





Eh nisam ovo jos znala..
ipak hvala na savjetu

Savjet sluzi vjernicima... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 175450
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 12:58 pm

mahnoor,nađe li pasoš?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:03 pm

Ne.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 890753
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:16 pm

Mahnoor (citat):
Ne.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 890753
ja bih ti dao svoj,ako može šta pomoći Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 666
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:19 pm

Pa pomoglo bi kad bi se zvala Eldin, i izgledala kao neki brat!
sto jeste, da porasten 10 centi i udebljam se 20kg. pustim bradu itd. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199

la hawle we la kuwwete illah billah!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:37 pm

traži i u koferima, može biti da je sa odjećom. Sjećaš li kad si ga zadnji put koristila? I nemoj samo po ormarima, na tim mjestim čovjek prvo gleda, ali može biti da je "zapao" negdje.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:50 pm

da te Allah nagradi. ja i otac smo od tavana do garaze sve pregledali.
sad vadi kofere.
Najgore je da se nesjecam kada sam ga i imala zandji puta, inace su uvjek svi kod mame.
Sad imaju samo 2 mog nigdje.
Ma samnom su uvjek neke drame. il se razbolim il kao sad nesto izgubim.
ljetos taman da krenemo nigdje ocove sim kartice. Naumpadne meni da je ostala u tasnici mojoj.
A tasnica u cosku gepeka. vadi sve!!
Jendom nisam imala licne karte (bosanske) covjek na granici trazi i pita ''stacemo s njom''
kaze otac... pa kad nema ostavicu je sta cu!
nekako sam se izvukla Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199

odoh da kofere pregledam (zamisli haus.. sve u vakumskim kesama pa u koferima.
ko ce to vaditi!!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:51 pm

Mahnoor (citat):
Pa pomoglo bi kad bi se zvala Eldin, i izgledala kao neki brat!
sto jeste, da porasten 10 centi i udebljam se 20kg. pustim bradu itd. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199

la hawle we la kuwwete illah billah!
da znaš koji bi laf bila eej Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_lol (mašaAllah)
malo šale nije na odmet,da ti razbijemo eventualnu nostalgiju.
ja da sam na tvom mjestu sve bih prevrnuo,ako si sigurna da je negdje u kući.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:52 pm

Ako nađeš, častiš kolače. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin Ako ne častiš ionako jer ostaješ. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 1:55 pm

Vec smo sve prevrnili!!!

Sad mislim da sam ga bacila sa papirima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 105925
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 2:00 pm

Mahnoor (citat):
Vec smo sve prevrnili!!!

Sad mislim da sam ga bacila sa papirima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 105925

Recycle bin, je l'?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 2:04 pm

neko ce sebi naci pasos novi i obradovat se Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 2:06 pm

Mahnoor (citat):
neko ce sebi naci pasos novi i obradovat se Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_lol

Samo što će taj neko ili imati toje lične podatke ili će imati žestoku plastičnu operaciju. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 18927
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 4:54 pm

Es selamu alejkum ve rahmetullahi te'ala we berekatuhu cijenjena braco i sestre !

Sva zahvala pripada Allahu, Gospodaru svjetova i neka je selam i salavat na nasheg Poslanika Muhammeda s.a.w.s., chiji smo mi ummet .

Kako ste danas ?
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 4:58 pm

Elhamdulillah na svakom stanju koje nas zadesi.Kako si ti nema te cijelo jutro?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:01 pm

Ja nocu do kasno ostajem, ali zato ujutro nadoknadim spavanje Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199

Jeli ko za bosansku kahvu ?

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 5877kahva6ut

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 5877kahva6ut

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 5877kahva6ut
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:11 pm

kad vidim ovu kahvu,subhanaAllah odmah mi iman poraste.
da te Allah nagradi.
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:11 pm

Moze sa mlijekom?
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:13 pm

Odoh ja imam posla doci cu kasnije inshAllah .Esselamu alejkum
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:13 pm

Joj Eko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 624117

Evo i mlijeka

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Svjeze-mlijeko

Selam ko ostaje insha'Allah se chitamo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:21 pm

AAminAA (citat):
Joj Eko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 624117

Evo i mlijeka

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Svjeze-mlijeko

Selam ko ostaje insha'Allah se chitamo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_biggrin
reci Amina Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 5:41 pm

Jeste i vi neki.. popili kad mene nema!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 344402
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 6:21 pm

eko87 (citat):

reci Amina Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_lol

A tek kad Mahnoor servira kolache ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 6:22 pm

Mahnoor (citat):
Jeste i vi neki.. popili kad mene nema!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 344402

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 63494ec8f011eddfc1699a679ebb2e09_content_large

Evo Mahnoor za tebe i ako josh ko zatrazhi da ne bude diskriminacija Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 7:33 pm

DzezakAllahu khajren Amina..
Moram malo da se odmorim. Putovanje se odgodilo.
Allah zna u cemu je hajr za nas a mi neznamo.
Gore mi je sto sam sve bila poradila, i dok smo trazili pasos sve izrovili kao da je neki lopov bio u kuci.
Sad moram ponovo da trijebim i cistim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 890753

evo nosim ja kolacica


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Valentine_cookies_websm
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 7:55 pm

Esselamu alejkum!

Kako ste svi ovako dzematile,ima li dosade ili zime?


Seko Mahnoor sta bi sa pasosom?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 8:01 pm

we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu Dino,

Pasos dobio noge
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 8:07 pm

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Seko jel ima gdje tog pasosa na vidiku?

Da Allah olaksa i podari ti ono u cemu je najveci hajr za tebe inshAllah.Amin!


Nemoj puno da se nerviras . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 470613
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitimeSat Jul 12, 2008 8:13 pm

Dina (citat):
Esselamu alejkum!

Kako ste svi ovako dzematile,ima li dosade ili zime?

We alejkum selam
Zime najvise ima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 905199
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 19 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 19/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: