Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:45 am

Registrovani članovi trenutno na forumu: AAminAA, Dina, eko87, Haris, Lejla, Mahnoor, shadowless, svjetlost duse, takvaran

Ko ce ba kaHvu za 'vol'ku raju pristavit' ? Ja imam servis fildzana samo za 6 osoba Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 791541
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:48 am

AAminAA (citat):
Registrovani članovi trenutno na forumu: AAminAA, Dina, eko87, Haris, Lejla, Mahnoor, shadowless, svjetlost duse, takvaran

Ko ce ba kaHvu za 'vol'ku raju pristavit' ? Ja imam servis fildzana samo za 6 osoba Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 791541


MashAllah hajde jos tih par uzajmi kod kone,nije nas svaki dan ovoliko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 76805
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:49 am

Ni za bajram nas nece vishe bit' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 546447
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:49 am

Copy paste 6 filjaans. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_biggrin
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:50 am

Selam alejkum.. Kako ste mi??
MasAllah bas ste se veceras skupili Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 18927
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:51 am

eko87 (citat):
meni nedostaju kolači od mahnoor Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 20_0211
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:51 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Turska_kahva
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Turska_kahva


Evo ima i vishka, ko je iz Bosne pije duplu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:52 am

@ takvaran: Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh! Bujrum, brate!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:52 am

We alejkumu selam takvaran Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_biggrin

Eto nama josh dva gosta

Registrovani članovi trenutno na forumu: AAminAA, casanova_pr, Dina, eko87, Emetullah, Haris, Lejla, Mahnoor, svjetlost duse, takvaran

Taman ima vishka kaHve Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199


AAminAA: komentar modifikovan dana: Fri Jul 11, 2008 12:54 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:53 am

mašaAllah,izgleda dok ja okom neko skokom!
poštujem i zahvaljujem mahnoor,amina
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:53 am

Ve alejkumu selam takvaran!

A kako cemo se dogovoiti oko toga lokuma da mi je samo znati ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199


Lejla: komentar modifikovan dana: Fri Jul 11, 2008 12:54 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:54 am

Ve alejkumu Selam takvaran kako si ti?

Ja nisam iz Bosne ali kad ste navalili popicu duplu kahvu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:55 am

Lejla (citat):


A kako cemo se dogovoiti oko toga lokuma da mi je samo znati ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 546447
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:56 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Image__1_3

Bujrum ima za sviju

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 1805834_93ef49eeb4

Harise ti melji kahvu

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Slike%20nove%20029


Mahnoor: komentar modifikovan dana: Fri Jul 11, 2008 12:58 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:56 am

Mahnoor (citat):
eko87 (citat):
meni nedostaju kolači od mahnoor Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 100_0211


Jesu li ovo one Bajramske hurmasice? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 18927
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:57 am

Ccc... Diskriminacija. :-D
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:57 am

Ja nesmijem tu kahvu u ovo doba pit kako cu sutra rano ustat? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol Ipak hvala onim sto sluze Prijatan muhabet onim koji ostaju ja idem moram rano U Dzamiju sutra

Esselamu Alejkum i cuvajte se stepenica nemojte kao ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199 cuvajte se


svjetlost duse: komentar modifikovan dana: Fri Jul 11, 2008 1:08 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:58 am

nemogu da vas pratim net u comp mi nesto koce veceras.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:58 am

Vidi ti Mahnoor shto bi ona udesila Harisa ...tsk tsk tsk

Haris, evo tebi ovaj da se ne muchish mnogo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Lg310700
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:00 am

Ve alejkumu selam Amina

Odoh i ja , selam za sve koji ostaju da kaHvenisu, eto Lejla, 2 lokuma vishka Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:01 am

Neka ga amina..
skuzio je kako radi rerna, pa neka sada i vidi kako se mlin okrece.
Samo ga nemoj batalit Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:03 am

@ Amina: Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh, pa nam navrati ponovo, inša'Allah!

@ AAminAA: Ništa meni od kave. :-P Ve alejkumus-Selam ve rahmetullah, i nemoj više onako da začatavaš. :D
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:03 am

Mahnoor (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Files_38_104_1_3

Bujrum ima za sviju

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 955834_93ef49eeb4

Harise ti melji kahvu

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Slike%20nove%20029

pa ja malo pre prao zubice Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:04 am

svjetlost duse (citat):
Ja nesmijem tu kahvu u ovo doba pit kako cu sutra rano ustat? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol Ipak hvala onim sto sluze Prijatan muhabet onim koji ostaju ja idem moram rano U Dzamiju sutra

Esselamu Alejkum i cuvajte se stepenica nemojte kao ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199

Ve Selam sekic,hehe ja bi trebala napisati cuvajte se Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 791541 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 105925
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:05 am

takvaran (citat):
nemogu da vas pratim net u comp mi nesto koce veceras.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199

Ma ne mi smo brzi,pa nas ne mozes stici Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 105925
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:05 am

Odoh i ja sad kasno je vec .Allah vas svija nagradio braco i sestre na ovako prijatnom muhabetu.Amin!

Ostajte u Allahovoj milosti!

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:05 am

We alejkumu selam svjetlost i Amina..

Takvaran, il nemoj jest il odluci da opet operes zube.
Al znaj da oci zabole kad ocima jedes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 546447
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:07 am

We alejkum selam svima koji nas napustaju...
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:09 am

Odoh i ja valja mi sutra rano ustati Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 105925 ostajte mi u Allahovoj milosti,pa se pisemo inshAllah! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 96483


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 389260


Dina: komentar modifikovan dana: Fri Jul 11, 2008 1:12 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:10 am

Es-Selamu 'alejkum ve rahmetullahi i od mene, vakat ohladiti od foruma. :-)
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:12 am

Mahnoor (citat):
We alejkumu selam svjetlost i Amina..

Takvaran, il nemoj jest il odluci da opet operes zube.
Al znaj da oci zabole kad ocima jedes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 546447
Jeli to iz iskustva Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 76805 salim se ja nece valjda.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:18 am

Takvaran.. drugi puta kad hanuma il mama naprave neki kolac ili tortu, stave komad pred tebe a ti samo gledaj u to nemojda jedes....
onda javi kako je bilo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_biggrin
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:26 am

Ok Mahnoor...samo neznam sta moze da bude Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 18927
Ja jako volim da jedem slatko a ne da gledam.
Mislim da bi ga ipak pojeo..ali mozda bi napravio neku sliku pa da pogledam ponekad Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:28 am

Pitam se dali braca ikad kuhaju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 19455
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:33 am

uravo pricas sa pravim kuvarom (ne bas pravim)
dok sam studiro spremo sam ja po nesto.. a i sad ponekad.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:35 am

nisi slucajno samo stavljao u mikrovalnu??

Neki i to smatraju kuhanjem Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:41 am

cu mikrovalnu???
pa to mi sluzi da podgrejem nesto na brzaka a ne da kuham...
ali i tanjire znam da perem... blago li se mojoj zeni insAllah samo neka sedi i sefuje.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:43 am

brate,ne ofiraj nas ba.Zna se ko pantalone nosi u kući Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:45 am

Zna se ko ih nosi..

A kad gledamo ko ih kupi, podkrati, opere ispegla.
mislim da sve bude jasno! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 1:49 am

eko87 (citat):
brate,ne ofiraj nas ba.Zna se ko pantalone nosi u kući Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol

edo moramo malo da se solidarisemo i olaksamo...a najlakse je nositi pantalone po kuci.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 11:08 am

Sace eko imati galabiju pa nece nositi pantole Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 3:20 pm

Citat :
edo moramo malo da se solidarisemo i olaksamo...a najlakse je nositi pantalone po kuci.
brate to je izreka u metaforičkom smislu,odnosi se na autoritet.
@mahnoor ne provoNciraj Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:27 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu !
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:30 pm

we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu!
evo nam po 30 sevapa Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:34 pm

Masha'Allah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_biggrin

A ako Mahnoor shto god pristavi za gricnuti i popiti , zaradice josh toliko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 905199
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:39 pm

Esselamu Alejkum...Kako ste vi danas svi ? ja evo bas citam po nesto na internetu o danasnjem danu u Srebrenici i citam neki tekst i same mi suze pocese stvarno kako je ovo tuzno Allahu dragi..kako ih nije strah od Allaha i kazne za sve sto su Bosnjacima uradili...samo one majcinske suze sto ih proklinju na danasnji dan.. Allah ih kaznio najgorom mogucom kaznom

Bas sam sa bratom pricala ma jedva da je mogao izgovorit od zalosti kakav mu je bio glas da je spustio slusalicu...kaze nemogu da pricam sad Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 344402

Allah dz.s. da nasim Bosnjacima podari lijepi Dzenet...
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:45 pm

Ve 'alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh.

Amin!

Ja kad sam čitao odsječke iz knjige "Molila sam ih da me ubiju", nisam do kraja išao, jer mi se sve pomješalo. Gađenje i žalost. Ma ono su paščad obična.
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 4:52 pm

Ma to nisu ljudi vec one zveri iz prasume sto ubijaju pocrkali svi do jednog ma meni su svi isti nema tu odvajanja sve ih mrzim sve do jednog!!! I kako moze neko s njima bit u prijateljstvu kad su isti kao i oni od '95 kao da su sad nesto bolji zveri to treba proterat u dzunglu.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:04 pm

Citat :
Allah dz.s. da nasim Bosnjacima podari lijepi Dzenet...

Svim muslimanima koji su u azabu, nek Allah azze we dzelle olaksha, a nastradalima nek podari Dzennet-ul-Firdews. Amin !
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 5:13 pm

svjetlost duse (citat):
Ma to nisu ljudi vec one zveri iz prasume sto ubijaju pocrkali svi do jednog ma meni su svi isti nema tu odvajanja sve ih mrzim sve do jednog!!! I kako moze neko s njima bit u prijateljstvu kad su isti kao i oni od '95 kao da su sad nesto bolji zveri to treba proterat u dzunglu.

Taman... Kad čitaš ona svjedočenja, vidjećeš masovno slučajeve da su "komšije" (komšija je kod muslimana lijep naziv, ali njime to ne treba da bude ni blizu), klale i silovale. A ja kad čujem da još uvijek ima bošnjakinja sa muslimanskim nazivima da se za njih udavaju...
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 18 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 18/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: