Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Go down 
+24
beranac
Ebu Ahmed
Hanisa
IzbegljicA_1984_NP_DE
Sultanija
GAZIJA
shadowless
virus
svjetlost duse
fatih
BULAA
Haris
Hurejza
mostary
MINAA
_Mersy_
rose
takvaran
I am a Muslim
Mahnoor
Amatullah
Lejla
eko87
Dina
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorPoruka
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:39 am

Hvala Dino al nisam nesto za Smoki.

cunga lunga moze.. samo sto desne zabole kad nestane ukusa Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:44 am

Selam ko ostaje ! Chitamo se insha'Allah !
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 6:10 pm

Čunga lunga je dobra čitavih 10sec. onda je tegoba žvakati.
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:36 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Ako bi mogo neko pomoci... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Lol
Kako da porucim ove knjige na????
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:50 am

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Nisam ni ja bas neka prijateljica sa tim engleskim meni je Amina dala ovu poruku koju je ona slala .Pa sam ja tu njima poslala .Eto mozes je i ti isto poslati.



As salamu alaykum,

I'm Bosnian and i need you to send me all books on bosnian language, please send them to me insha'Allah. Also, you can send me other books so that i can give them away to my friends in local masdjid insha'Allah. Let's do a good deed together and get equal reward from Allah s.w.t..

May Allah s.w.t., reward you for your effort, and grant you with Jannat-ul-Firdaws. Ameen !




To posaljes na ovu mail adresu:

mohamedtaha2004@yahoo.com


Naravno ne zaboravi da nadnu tog pisma napise svoje ime i prezime i adresu na koju ti trebaju poslati knjige.Onda ces od njih dobiti drugi mail kao i ja da te pitaju hoces li da ucestvujes u timu za dawu da bi ti oni redovno slali knjige koje mozes dijeliti poznanicima a i nepoznatima kao i u mesdzidu ostavljati pa nek uzme kome treba inshAllah.Ali prvo posalji ovaj mail ,pa cemo ti onda objasniti sta dalje da saljes .
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 1:18 am

Poslao sam i ja sad evo,imam jednu policu praznu da popunim haha,šalim se
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:00 pm

Znamo mi da se ti salis. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199


Znate li za ona slucaj? Kad su se dijelli besplatni Kur'ani ,pa je jedan nas bosnjo trazio da mu daju crveni umjesto plavog,jer mu se slaze sa vitrinom .
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 4:59 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 546447
a šta da odg na ovaj mail što mi oni pošalju?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:16 pm

Eko, poslace ti mail kao shto su i Lejli. Lejla ga je ovdje objavila. Ja sam ga prevela ( gore pogledaj ) I nadovezala shta treba vi da poshaljete nazad. Inache, shta god da ti treba, rachunaj na mene , pa da popunish tu praznu policu insha'Allah, samo ne obracaj pazhnju na boju police ko ovaj gore za Kur'an Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 546447
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:19 pm

AAminAA (citat):
Selam alejkum Lejlooo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 470613

Sad fino poshalji im mejl nazad

Kopiraj ovo u mejl :

Citat :
Would you like to be one of C.I.M.S Dawa team

and joining us in our Dawa programs ?

Onda dodaj

Yes, i would like to be one of C.I.M.S. Dawa team and i would like to join you in your Dawa programs. Please, send me the books on various languages and various topics, together with copies of Qur'an translated on other languages, and insha'Allah i will give it away to everyone i know. Please, make sure i get enough books in bosnian and duch(nederlands) language.

May Allah reward you for all your effort . Ameen

Jazzak Allah Khajr !


----------------------

Da, zhelim biti jedna od C.I.M.S. dawa tima i zhelim da vam se prikljuchim u dawa programima. Molim vas, poshaljite mi knjiga na razlichitim jezicima sa razlichitim naslovima ( o raznim poljima u Islamu ), zajedno sa kopijama Kur'ana preveden na drugim jezicima, i insha'Allah ja cu ih proslijediti svima onima koje poznajem. Molim vas, obratite paznju na to da dobijem dosta knjiga na Bosanskom i Engleskom jeziku.

Neka vas Allah nagradi za vash trud. Amiin !

Evo Amina je meni ovdje vec bila napisala sta dalje i ja sam to gore kopirala i poslala.Da Allah nagradi nasu seku Aminu a i bracu koja nam salju ove knjige i koja rade na ovom projektu da'we.

Eto Eko mozes kopirati ovo sto Amina kaze i onda to poslati a to vazi i za brata Tavarana i sve ostale koji budu narucivali ove knjige inshAllah.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:20 pm

eko87 (citat):
Čunga lunga je dobra čitavih 10sec. onda je tegoba žvakati.

Ti fino kupish paklo pa svake 10 sec., mijenjaj zhvaku Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199

@ Lejla, amin we ijjaki seko Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 666 , Shto bi Eko rekao :" Da cvrknem koji sevap " Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 546447 A ovaj sevap kruzhi, i vi cete nekome dobrodoci s tim knjigama pa nagrada sljeduje i vas, bez da se umanji onome kome dajesh a i njemu pripada nagrada insha'Allah !


AAminAA: komentar modifikovan dana: Thu Nov 20, 2008 6:23 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:23 pm

AAminAA (citat):
Eko, poslace ti mail kao shto su i Lejli. Lejla ga je ovdje objavila. Ja sam ga prevela ( gore pogledaj ) I nadovezala shta treba vi da poshaljete nazad. Inache, shta god da ti treba, rachunaj na mene , pa da popunish tu praznu policu insha'Allah, samo ne obracaj pazhnju na boju police ko ovaj gore za Kur'an Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 546447

Ti me pretece sa komentarom ja se evo sad ulogovah na net pa nisam ni gledala ima li koga na forumu.

A znas ta boja police i ne mora biti tako vazna, ako se vec ne moze ukombinovati. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:24 pm

Allahu hvala, ima raznih farbi, pa kakva boja knjige, tako ofarbati i policu. I ima da se shareniii Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199

A sad ozbiljno, insha'Allah da te knjige posluzhe nama, a ne da nam samo popune prostor na polici. Molim Allaha dragoga da nam proshiri znanje o Njegovoj jedinoj vjeri kako bi ga na ispravan nachin obozhavali, kako bi bili dobri ambasadori Islama , i kako bi drugi vidjeli istinu i kroz nas voljom Allaha Svemocnog. Amiin ! Jako je vazhno u Islamu na ispravan nachin predstavjati i demonstrirati vjeru kroz nashe ponashanje jer zapazicete, mnogo hadisa pochinje sa :" Vidjeli smo Poslanika a.s..w.s, da je ovako radio..." To je sluchaj u kojima je najvishe Aisha r.a. prenosila .


AAminAA: komentar modifikovan dana: Thu Nov 20, 2008 6:31 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:29 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 364406 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 925999
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 6:32 pm

Nego ima li ko da napravi kahvu ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199

Zaboravila sam gdje sam ostavila bluetooth za PC, htjela sam ovo

https://www.youtube.com/watch?v=7FhN9Y-neQ0

staviti za ringtone. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 19455
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 10:59 pm

Citat :
Onda dodaj

Yes, i would like to be one of C.I.M.S. Dawa team and i would like to join you in your Dawa programs. Please, send me the books on various languages and various topics, together with copies of Qur'an translated on other languages, and insha'Allah i will give it away to everyone i know. Please, make sure i get enough books in bosnian and duch(nederlands) language
ZEZNUH SE amINA,TI OVDJE NAPISALA HOLANDSKI A JA KOPIRAH I POSLAH,AL PREPRAVIO SAM POSLIJE PA SAM REKAO DA MI DAJU NA ENG.VALJDA ĆE SKONTATI:d
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:01 pm

To je Lejla prepravila Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199 a i ona izostavila "t" u du(t)ch i "h" u ned(h)erlands Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199 a mozhda sam ja ,,, neshto sam zaboravila Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 678875

Nishta, poshalji im ponovo mejl. No šikiriki
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:30 pm

Jeste preskakala mi je tastatura valjda su baterije bile oslabile ali ima u zagradi ipak nederlands .Eno Eko ja sam na onoj temi ispravila to pa posalji samo drugi mail bez toga. U protivnom naucis holandski da bi mogao citati te knjige. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 11:34 pm

Cuti bona, ja sebe vec ubijedila da sam ja pogrijeshila. Nebi chudno a ni upadljivo bilo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199

Nego, bacite oko na zadnji video koji sam postavila i tekst koji sam napisala .
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:06 am

Sta je ovo citavo vrijeme se samo ja i ti razgovaramo a ostali cute?

Kako je ova seste vesela vidi joj se nur na licu sva sija mashAllah.

Da je Allah nagradi najboljom nagradom inshAllah.Amin!
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:09 am

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Allah vas nagradio sad sam poslao email za ove knjige..
A necemo mi vas da prekidamo Allah vam se smilovao bas ste veceras raspolozene Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:17 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199 We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu Takvaran, bujrum akhi, nema frke . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_biggrin

Nego, ja vas sad ostavljam, odoh pa se chujemo drugi put insha'Allah .

Es selamu alejkum !
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:23 am

eto a ja se tek ukljucio... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 791541
cujemo se inshAllah
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:26 am

We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu !

Evo na ovoj temi imas i odgovor to jest drugi mail koji trebas poslati njima .Mozda vec sjutra kad ti stigne potvrda narudzbe od njih.

https://bosnjacki.bosnianforum.com/umjetnostkulturaknjizevnost-f14/besplatne-knjige-t272.htm#8915
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:30 am

video sam.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 160531
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 12:56 am

Takvaran brate jesi li se oženio haman?
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 1:03 am

pazi ti njega
gde mene nadje od ovoliko brace...
nisam brate insAllah jednog dana
TI????
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 1:06 am

opet me ostavise
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 4:47 pm

Nisam akhi ni ja još,privodim ovaj prvi dio školovanja kraju pa ako Allah dadne nafake dogodine,imam jaku želju,trudim se al rezultat je od Allaha.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 9:38 pm

Esselamu alejkum!

Jeli ko kuhao nocas kahvu i planira li u skorije vrijeme? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 11:51 pm

ko još po noći pije kahvu?Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:47 pm

evo ja pijem bas sad,jer po danu nemam vakta .
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 10:51 pm

Evo ja pijem po noci kahvu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_lol

Bujrum ako je ko horan za nocnu kahvu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Bosanskakahvayu5
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 11:46 pm

Jeli ovo mljeko u sherpi ?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 456 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 926708

pa posle

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 76427

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 265487






Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 96483
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 11:54 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 546447 nema nista sad Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 68976 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 265487 nego Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 5336 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 76427
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:14 am

Ada kakav strajk pijte kahvu i za sudje ne brinite,doci ce kakva nevesta da ih opere inshAllah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:16 am

eselamu alejkum svima kako ste
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:21 am

kako po drugi put meni je prvi put da se udajme Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 119833 hahah a jeste neki haha
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:49 am

_Mersy_ (citat):
kako po drugi put meni je prvi put da se udajme Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 119833 hahah a jeste neki haha

Selam alejkum Mersy i dobro nam dosla nazad Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 666

Evo stigla buduca nevesta inshAllah,tako da ne morate brinuti za neoprano sudje Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 148674
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:58 am

ne perem nikom sudze samo sebi hehe i muzu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 791541 a vi imate rukice i vama neka malo ispucaju hehe ko meni
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 5:25 pm

Esselamu alejkum,

Cekaj draga Mersy dok ti dojdu zaove sa dijecom, svekrva, svekar..
a tebi ostane haos po kuci i tona sudja!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199
Muz nemoze da pere jer je nesto umoran (od sjedenja i pricanja)
sve tebe ceka Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 76427 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 65695
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 7:10 pm

Pa ces i te kako prati sudje, i to sa osmjehom na licu a olujom u srcu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_lol ,jedino ako neces da ti se muz muci oko sudja i pola ga polomi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 791541
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: hhehehe   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 7:44 pm

Mahnoor (citat):
Esselamu alejkum,

Cekaj draga Mersy dok ti dojdu zaove sa dijecom, svekrva, svekar..
a tebi ostane haos po kuci i tona sudja!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 905199
Muz nemoze da pere jer je nesto umoran (od sjedenja i pricanja)
sve tebe ceka Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 76427 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 65695
Hehehe ma pracu ja ali ima i on da pere sa mnom a djecica kad dodzu kazacu him da samo dosadzuju ocu hhahah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 119833 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 148674
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 10:00 pm

Drade moje postoji nesto kao masina za sudje! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 10:11 pm

Mahnoor (citat):
Drade moje postoji nesto kao masina za sudje! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_biggrin

A sta je to? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 148674
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 10:52 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Huisvrouwfel

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 1-91

u ruke vim i spuzvu i ima da se tave sjaje Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 148674

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 VimEsselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 229_schuurspons_rood_wit_bewerkt
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 11:11 pm

vi uzeli mene zezati cekaj doce te i vi na red Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 791541 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 148674
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 11:18 pm

Niko nezeza.
Ziva istina!!
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 11:30 pm

Es selamu alejkum

Vidi, Mersa nam se javila Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_biggrin A nisi se udala jeli ?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 11:57 pm

Ada nije jos,sta ste navalili.Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Lol Nece Mersa dok ne otopli malo. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 221433
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Na vrh 
Stranica 3/16Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: