Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Go down 
+24
beranac
Ebu Ahmed
Hanisa
IzbegljicA_1984_NP_DE
Sultanija
GAZIJA
shadowless
virus
svjetlost duse
fatih
BULAA
Haris
Hurejza
mostary
MINAA
_Mersy_
rose
takvaran
I am a Muslim
Mahnoor
Amatullah
Lejla
eko87
Dina
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorPoruka
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 2:33 pm

Hahaha takvaran keks je mislila nositi sa sobom u skloniste(da se nadje kao prva pomoc) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199

Nego hvala Allahu nije bilo potrebe za time Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 364406


Nego dje su nam ovi forumasi,nije valjda da je i njih zahvatila ova ekonomska depresija Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 96483
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 1:57 am

Es selamu 'alejkum svima odreda

Kako ste, shta se radi ovih dana ?
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 1:48 pm

we alejkumu selam.
Evo meneee,tudi sam:D
Izbocaše mi ruke na transfuziji,davao krv Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_redface (ovo govorim samo radi stimuliranja ostalih,ne radi samohvale-ne d'o Allah).
Pomalo se uči pa manje neta.
Sve najbolje želim svim članovima i članicama.
PS:Đe su knjige Amina ja ništa ne dobijam a poslao sam mail? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Lol
Na vrh Go down
Hurejza
novi dzematlija
novi dzematlija
Hurejza



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 2:00 am

Citat :
Đe su knjige Amina ja ništa ne dobijam a poslao sam mail?

garantovano stižu inshaAllah, prije će ti stići one knjige koje si naručio iz Saudije, nego one iz Egipta.
Optimalno prispjeće knjiga od datuma porudžbe je mjesec dana, a i vježbaj sabur Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 1:47 am

Es selamu 'alejkum we rahmetullah

Eko, prichekaj malo bolan. Ako vri - ne kipi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199

Nego stvarno, te knjige iz Egipta uzimaju malo vishe vremena do stizanja na mjesto destinacije. Poslushaj savjet seke Hurejze, treniraj sabur
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Lol
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 9:08 pm

we alejkumusselam ve rahmetullah.
Ma saburam ja kako me je majka rodila:)
Rekoh da me nisu zaboravili mada nij hića imam ovih knjiga što su mi prioritet al opet tanko:P
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 9:11 pm

Esselamu alejkum!

A koje su to sad knjige iz Saudije ,sto sestra spomenu ? Da ja to nisam sta propustila gluho bilo? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 546447
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:31 pm

We alejkumu selam we rahmetullah

Lejla, one knjige sa islamunveiled.com su iz Saudijske Arabije ( one shto su po 5 knjiga besplatne ). Ja sam par puta porucivala i uvjek je pechat iz KSA ( Kingdom of Saudi Arabia )
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 10:51 pm

A znam te ja sam samo jednom narucivala ,a skoro sam ih podijeliti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Lol
Na vrh Go down
BULAA
novi dzematlija
novi dzematlija
BULAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 10:12 pm

Imali ko ovdje da dočeka gosta--Allejkumu selam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 137856
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeTue Dec 30, 2008 11:39 pm

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
ehlun we sehlun
dobro nam dosla..
sad trenutno nije guzva ovde...ali docekace te svi inshAllah.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:08 am

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve bereketuhu!

Dobro nam dosla seko Midheta na forum.

Ima nas elhamdulillah ,samo smo eto trenutno malo odsutni sa foruma ali naravno iz opravdanih razloga.

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 5336


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 913774
Na vrh Go down
BULAA
novi dzematlija
novi dzematlija
BULAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:16 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 389260 i tebi sestro. Ja znam da je ovo musafirska kuća ali eto da pokucam na vrata domaćina uz komentar. Nadam se i ja da ću naći mjesta u vašim crcima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 464196
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:26 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 470613

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 163761
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:31 am

Dobro Dosli! - Predstavite Se! Pozelite dobrodoslicu novim clanovima kao naravno i clanicama jeli tako... dakako....no zakon je zakon..... i ...


valja ga postivati .... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 70586

(koji marifetluci majko draga)

Na ja , znaci drage moje... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 57026 kao i dragi moji.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 546447 buduci sugovornici, mudraci, filozofi, fotografi, knjizevnici ...itd itd - jeli tako ?!


Rekoh li - mili moji i posteni... ... kakav sam vam i ja sam.... ..i helem da ne duljim idem nabrzaka prelistati tamo neki pravilnik da se opet nebi /da me izvinete/ i potpisao kome nesto kao zirant za kredit ...estakverulah.

Usput samo da kazem da sam na kolcu kapije ove vase Bosnjacke birtije vidjeo crnu vranu sto je po nekima los znak mada ne vidim razlog jerbo nisam od onih sto upadom izbijaju direke i baglame niti Boze me sacuvaj da bih medzu vase duvare doveo kakvu kahpiju niti kap rakije cvrcnuo jer mi ni to vjera ne nalaze niti dozvoljava mada sam prozvan sinonimom intelektualnog zla sto bi rekli ne ocekujte na Forumu Majku Teresu jer kad se natakarim na Forum (bilo koji i bilo kad) ja sam ko kvocka na piladima i trujem oklinu vise od bilo kojeg tekuceh hemiskog elementa ...

Vidjeh li kroz pendzer vam odskrinut u budzaku sahan krompirove kalje i komad sira cabernjaka te aman vam cinim uzeo bih ibrik vode sa vaseg bunara i malo prezalogajio s obzirom da postoji mogucnost da ako me vec ovdje slucajno aksam uhvatio sabah ne docekam vec budem iza sedam brda protjeran. Inace ja sam isprotjerivan pocevsi od materine pa na dalje izmedju ostalog i iz zemlje mi drage i tako do sudnjeg dana mi je ciniti..kojekome musafir biti. Sila Boga ne moli mada Bog silu ne voli

Aha, nemojte ustajati sto ispred vas stoji stariji covjek to je samo privid(no) jer kako kaze ona sevdalinka--danas jedna sutra druga- ko zna sta donosi dan a sta noc..
Sad mi je ukoraciti na vlastitu odgovornost mada neznam dali je gazda svezao ili drzi preko noci pustena kera te ili tutanj i rahatluk mada znam da mi je i jedno i drugo crno da crnje biti nemoze

Kad naucim slike ubacivati dacu vam da vidite ono sto jos nikad niste ni sanjali

Znaci ; Welcome meni

Muko moja.... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 800403
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:38 am

Es selamu alejkum zox (fatih)
Ti me podsecas na jednog brata na jednom forumu, moze biti da si i on...
Cini mi se po nacinu pisanja i karakteristicnom filozofskom govoru.

u svakom slucaju dobro dosao u nasu mahalu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Lol
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:47 am

Svakako Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 5336 i tebe...

Hajde inshAllah pa da i ti naucis ubacivati te slike,pa da vidimo to sto kazes da nikad ni sanjali nismo. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 19455
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:51 am

sellam aleikum wr wb brate takvaran

Moguce, sve je moguce ...na ja eve ga Bogumi haman cjela godina kako posjecujem neke forume povremeno.


... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 70586

Lejla (citat):
Svakako Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 5336 i tebe...

Hajde inshAllah pa da i ti naucis ubacivati te slike,pa da vidimo to sto kazes da nikad ni sanjali nismo. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 19455

Ah da usput da napomenem da Vam se cjenjena sestro (iliti domacice) na hastalu nadze bokal vode i jedna secerka ono za...nedaj Boze ... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 96483
Na vrh Go down
BULAA
novi dzematlija
novi dzematlija
BULAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 12:57 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 389260 ZOX,,, dobro nam i ti došao da se uz ovu braću i sestre oraspoložimo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 364406
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 1:01 am

Esselamu alejkum

evo specijalno za moje ukhteke Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 270599
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 1:10 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Bujrumve2ef8




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Cafecapuchinopl0


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Recept16dl7

nemamo vodu veceras Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Fd23xd3

dobor raspolozenje je nase drugo ime Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 148674






toliko od mene Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Lol
Na vrh Go down
BULAA
novi dzematlija
novi dzematlija
BULAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 1:13 am

Dosta od tebe brate za sada afrijetola svima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 175450
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 2:59 am

Selam alejkum!

Samo da vas poselamim sve i jednog clana Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 919467 i pozelim dobrodoslicu novim clanovima Midheta Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 470613 I fatih. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 666

Ne moram vam pisati da se osjecate kao kod svoje kuce, jer vidim da ste se mashAllah vrlo lijepo i bez toga snasli na forumu. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 221433
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 3:19 am

Es selamu 'alejkum

Dobrodoshli novi chlanovi... nego ja prochitah i zox chini mi se ? Fatih mi jako poznat i po nicku a i po stilu pisanja...

Svratite nam cheshce da eglenishemo uz kaHvu : )
Na vrh Go down
Hurejza
novi dzematlija
novi dzematlija
Hurejza



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 6:10 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 790710 ko će na ljulju? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 546447
i meni ovaj Fatih-beg poznat, ako je to taj nece biti dosadno sekunde
Na vrh Go down
fatih
novi dzematlija
novi dzematlija
fatih



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 8:17 pm

AAminAA (citat):
Es selamu 'alejkum

Dobrodoshli novi chlanovi... nego ja prochitah i zox chini mi se jako poznat i po nicku a i po stilu pisanja...

Svratite nam cheshce da eglenishemo uz kaHvu : )


Ako se ne varam nekad si na mome forumu nosila Nick "AMATULLAH" pa kao sto vidis dodje vakat da i ti meni gazdujes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_biggrin

Hurejza (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 790710 ko će na ljulju? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 546447
i meni ovaj Fatih-beg poznat, ako je to taj nece biti dosadno sekunde

Ako mislis na onoga tersa i "momka na losem glasu" sa 13 banova onda si na pravom putu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199
Na vrh Go down
BULAA
novi dzematlija
novi dzematlija
BULAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 8:27 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 624117 e to je taj, ali bez njega nemožemo ni sekund Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 160531
Na vrh Go down
Hurejza
novi dzematlija
novi dzematlija
Hurejza



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeWed Dec 31, 2008 11:00 pm

AAMinAA
zar si ti bila na "njegovom" site-u Amatullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 546447 . Hajde dobro Fatih-beže meni i pored svih onih(nisam znala da ih ima toliko, svaka čast Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 221433 ) banova drago da te ipak vidim da si i živ i zdrav i dobrog raspoloženja, na hajr inshaAllah.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 12:55 am

Tonight ist the New Year's Eve and some of you may be having a lot of fun tonight but at the same time a lot of innocent people like this woman and her family are suffering and may be dead the very same night. If you cant deprive yourself of celebrating this night at least dont drink and bye Coca Cola, Pepsi, Marlboro and all the other products listed here:

www.inminds.co.uk/boycott-brands.html.

Show some responsibility and awareness for people in need and dont be part of this massacre by giving your money to the agressors. Yesterday it was Bosnia, today is Palestine and what tomorrow? Maybe its your country or your mother or father writing such a letter to someone in a safe country. Thank u

Pray, fast, share this message, boycott israeli products and products made by companies supporting isreal. Its a small step for you, a great for the humanity.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 11:57 pm

imali musterija??

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 C4fd88ce8a

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Baklawa
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 11:59 pm

Selam alejkum seki!

Ma kako nema seko moja draga,bas si mi nedostajala ti i ovi tvoji net specijaliteti. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 666
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 12:10 am

chu ima li??
jeli to neka sala???

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 163761
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 12:15 am

Bice ipak da je samo sala,jer ovdje vazda musterija za kahvenisanje ime. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 18927
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 12:20 am

U pravu si !!!
Mada nema bas uvjek Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 76805
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 12:42 am

Evo mene idem vama u goste..

nosim cak i hediju:... (pravu starinsku) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Rohkaffee

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Dedo-sugar-cubes

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Thumb_Peskir

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 1774-bebl-1

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 4062500_large

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Kras-napolitanke-nougat-lg
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 12:54 am

Ja cu ove napolitanke,a ostali nek uzmu po zelji Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199


Dina: komentar modifikovan dana: Sat Jan 03, 2009 1:14 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 12:58 am

ja vise nesmijem nista hehe

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 96483

ostajte mi u Allahovoj dzelle shanuhu milosti...

Es selamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 1:02 am

Dina (citat):
Ja cu ove Napolitanke,a ostali nek uzmu po zelji Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199

Dinoooo jedna je hedija, nije svakome po nesto nego ''zajedno'' cccc i tebe jesi sebicna

We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu takvaran
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 8:03 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu!

Vidi carape iz Heme. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 9:28 pm

Ma to ja dobila, al posto nenosim donjela ''vama'' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199

hemu i dalje boykotujemo
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 10:18 pm

Ehhh Mahnoor, mnogo li je hedija otishlo iz ruke na ruku. Nikad u seharu, ono na nju. Pa chim prilika, nosi dalje.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 11:25 pm

Selam alejkum!

Istina je AAminAA sto se tice tih hedija Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_lol ,ja u zadnje vrijeme svaku hediju koju sam dobila razdijelila sam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_lol

Vidis seko Mahoor da i nisam toliko sebicna Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 791541 da si mi dala i tu napolitanku ja bih je podijelila drugima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 666 Sta cu kad sam mehkoga(ovo mi h preslo od....., necu navoditi koga) srca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 12:05 am

Pricala mi jednom mama kako su oni kad su bili mali dobili napolitanku u hediji a ona se cula tonjom.. toliko se je nosila od kuce do kuce Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 12:17 am

sto se tice hedije koju su dojali moja babo i mama kada su bili mali ....
obicno sam cuo nekoliko kocki secera...neko slatko...keks
napoltanka je bas bila izuzetak ....to je trebalo zasluziti??? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 12:53 am

Da bas tako kazu , hedija je bila saka kocki zamotana u papir.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 1:22 am

eeee jestel gledali film ''Mujo gleda u ljepu Nizamu''

et bujrum pogledajte pravo je ljep starinski
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 1:27 am

E seko trenutno gledam ulazak jevrejskih tenkova i pjeshadije u Gazu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 344402

http://english.aljazeera.net/watch_now/
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 1:29 am

Allah ih unistio najvecom kaznom!!!!!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 9:44 pm

Bujrum..

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Cappuccino

ja danas pravila..

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Pannekoek-sm

uz domacu mermeladu od sipka

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 1023_pekmez_od_sipka
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 11:12 pm

MashAllah sto nam je neko vrijedan,kao po obicaju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 57026

Znas ti sta ja volim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 470613
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Na vrh 
Stranica 6/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: