Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!

Go down 
+24
beranac
Ebu Ahmed
Hanisa
IzbegljicA_1984_NP_DE
Sultanija
GAZIJA
shadowless
virus
svjetlost duse
fatih
BULAA
Haris
Hurejza
mostary
MINAA
_Mersy_
rose
takvaran
I am a Muslim
Mahnoor
Amatullah
Lejla
eko87
Dina
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 7:43 pm

eko87 (citat):
Citat :
Elhadulillah da si dobro Eko brate i da je sve uredu s tobom, samo ne znam šta ovo neženjen treba da znači, jer dođe ono poslije živ i zdrav, nešto kao dobro ili loše?
Pa zavisi sa koje tačke gledamo. Ako bih bio oženjen a nesretan onda je bolje što sam neoženjen Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 624117 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 546447
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 11:47 pm

eko87 (citat):
ti kad osjetiš fadilete braka javi se pa pričaj...mališa:) hahah

Onda se dugo ne bismo čuli. :D :D
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 1:31 am

I to što kažeš. Fakat bracan neki kad se oženi isto mi dođe k'o da i odseli negdje...
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 4:24 pm

Dobro, ja sam mislio na nešto drugo, ali i ovo gore stoji. Nema puno braće koji mogu balansirati.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 12:20 am

ma balansiraćemo nas dvojica inšaAllah kad se oženimo. U predbračni ugovor ima da stavimo hanumama ''ako nas pokušate (mene i harisa ) rastaviti, talak vam je zagarantovan'' Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 9:54 pm

Gdje li nam je ovo Amina pa se ne javlja ,nema je nigdje i bas mi nedostaje ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 890753
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 11:19 pm

eko87 (citat):
ma balansiraćemo nas dvojica inšaAllah kad se oženimo. U predbračni ugovor ima da stavimo hanumama ''ako nas pokušate (mene i harisa ) rastaviti, talak vam je zagarantovan'' :zz:

Vid'te šta je bratko, 1/1. :kacket:
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 11:24 pm

@hare- Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 470613
@lejla- znaš da se svaki forumaš zasiti s vremena na vrijeme. Vratiće se ona aBd Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 791541
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:48 pm

Ma znam ali mi opet nedostaje .Kad je nema ja sve brinem da joj se nije sta desilo pa je zato nema. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 791541
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:41 am

Lejla (citat):
Gdje li nam je ovo Amina pa se ne javlja ,nema je nigdje i bas mi nedostaje ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 890753

Zar se nije udala i otisla u S. Arabiju? Mislim da je dobro - na onom drugom forumu pise ponekad.

Selam dragi moji, evo mene.. opet ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 791541 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 790710
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:00 pm

A ja mislio ti se udala i otišla u S. arabiju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:18 pm

eko87 (citat):
A ja mislio ti se udala i otišla u S. arabiju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol

jok, ja se udala i ostala tu gdje jesam to je najbolje. (Zapamti ovo, trebace ti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199 )
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:03 pm

Lejla (citat):
Gdje li nam je ovo Amina pa se ne javlja ,nema je nigdje i bas mi nedostaje ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 890753

Es selamu alejkum we rahmetullah moje drage dzematlije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 76805

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 57026 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 470613

Hvala Allahu dragom na svakom stanju. Isto sam ko i prije seko, znash i sama . Na net se jedva odluchim doci, nemam strpljenja, imam mnogo obaveza , djeca bila 10 dana na odmor a plus i policija doshla Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199

Allah te Svevishnji nagradio shto brinesh za mene . Ti kako si ? Voljela bih se isprichati s tobom , insha'Allah za jedno 2 sedmice . Brzo ce to proci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 546447

Ostajte mi u Allahovoj milosti . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 163761 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 913774
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:39 pm

shadowless (citat):
Lejla (citat):
Gdje li nam je ovo Amina pa se ne javlja ,nema je nigdje i bas mi nedostaje ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 890753

Zar se nije udala i otisla u S. Arabiju? Mislim da je dobro - na onom drugom forumu pise ponekad.

Selam dragi moji, evo mene.. opet ja Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 791541 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 790710

Ne ta Amina seki nego ova koja se javila upravo. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:41 pm

AAminAA (citat):
Lejla (citat):
Gdje li nam je ovo Amina pa se ne javlja ,nema je nigdje i bas mi nedostaje ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 890753

Es selamu alejkum we rahmetullah moje drage dzematlije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 76805

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 666 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 57026 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 470613

Hvala Allahu dragom na svakom stanju. Isto sam ko i prije seko, znash i sama . Na net se jedva odluchim doci, nemam strpljenja, imam mnogo obaveza , djeca bila 10 dana na odmor a plus i policija doshla Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199

Allah te Svevishnji nagradio shto brinesh za mene . Ti kako si ? Voljela bih se isprichati s tobom , insha'Allah za jedno 2 sedmice . Brzo ce to proci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 546447

Ostajte mi u Allahovoj milosti . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 163761 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 913774

Ve alejkumu Selam ve rahmetullahi ve berekatuhu ukhti .

Dzezak Allahu khajren sto si nam se javila ,hajde strpecu se tih pola mjeseca samo kad znam da si ti meni dobro i zdravo elhamdulillah.

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 57026
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:09 pm

shadowless (citat):
eko87 (citat):
A ja mislio ti se udala i otišla u S. arabiju Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol

jok, ja se udala i ostala tu gdje jesam to je najbolje. (Zapamti ovo, trebace ti Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199 )
znači udao ti se habibi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 546447
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 11:50 am

eko87 (citat):

znači udao ti se habibi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 546447

Jok - to je bilo nesto kao "pametniji popusta" Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 1:32 pm

Esselamu alejkum!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 1:57 pm

we alejkumusselam we rahmetullahi we berekatuh!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 4:35 pm

Selem alejkum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 70586

Samo da vas poselamim i da vam kazem bas je veliko zadovoljstvo citati vas.Trenutno nemam pino vremena za net ali kada budem imala vise javicu se inshAllah.Nego dajete tom izbeglici azil da ne smrsa cekajuci u prihvatni centar Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 624117
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 11:56 pm

Esselamu alejkum

vidim skrivate se necete da budete online ovde na ovako lijepom sajtu tztztztztz Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 1:20 am

Ve alejkumu Selam.

Ma tu smo mi seki ...A izbjeglice nema nesto mozda u privhatnom centru ima slabu konekciju na net. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 5:00 pm

Esselamu alejkum dragi moji,

Kako ste mi svi skupa? Ovdje kod mene sunce sija mashAllah ljepo vrijeme Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_biggrin
Super za raditi po dvoristu.

Shadowless kako si prosla u Istanbulu, jesil uspjela sebi naci haljinu snova?

Selam
Mahnoor
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 7:26 pm

Ve alejkumu Selam sekic !

Jesili sta kupila na vrijmarkt ? I mene isto interesuje sta bi sa haljinom ... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 790710
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 7:38 pm

Alejkumusselam...a i Mahnoor je tu, ja mislio krenula i ti putem svojih seka sa foruma Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 905199
Ja fasovao nekakvo trovanje stomaka, par dana hasta pravo, da sam morao i diplomski odgoditi, al na hajr..
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 9:54 pm

Da ti Allah olaksa tegobe i ocisti od grijeha inshAllah. Amin.
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 10:03 pm

Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh...

Gdje su kolači? Kafa? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeFri May 01, 2009 2:44 pm

Ocigledno kod tebe jos nema ove ekonomske krize? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol
Jer da ima te gore navedene situacije Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 890753 kolaci ti nebi padali na pamet Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Affraid ponasao bi se kao ostali nastavio da zivis zivot bez kolaca Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 344402
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeFri May 01, 2009 6:28 pm

Ima ekonomske krize, ali je uspješno ignorišem. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSat May 02, 2009 1:56 pm

Selam Alejkum,

Lejla, nisam nista kupovala, ja inace nisam ljubitelj guzve a i muzika svugdje.
Isto sam cula da ako ucestvujes sa njihovim praznicima da si ucinio dio kufra. opet Allah najbolje zna..

Eko, kakvim putem to da krenem? ja vala ne idem nigdje, moji u Bosni pa sam vezana za kucu i kucne poslove. SubhanAllah kako je lakse sa roditeljima.
Sama na sve moram da stignem, i podmjera i kuhanje i dvoriste (kosenje trave i tako Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_lol )
Al elhamdulillah idu mi nazad... i nose chocoladne bananice Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 148674

Dinooo dobices batine, gdje nesta odjednom!!?
cula sam ja cula.. a ti ni da haber uhvatis neka neka! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 265487
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSat May 02, 2009 6:54 pm

Citat :
Eko, kakvim putem to da krenem? ja vala ne idem nigdje, moji u Bosni pa sam vezana za kucu i kucne poslove. SubhanAllah kako je lakse sa roditeljima.
Sama na sve moram da stignem, i podmjera i kuhanje i dvoriste (kosenje trave i tako )
Al elhamdulillah idu mi nazad... i nose chocoladne bananice

Čuj kakvim putem, pa putem udaje, ko ove neke ođe:D
Naravno da je lahko sa roditeljima. Baš ovo kad sam bio hasta, pa majka radila, ja gledam..rekoh subhanaAllah kad ti nema ko čaj napraviti belaj pravi, ili da je kakva hairlijka tu da me pripazi fino al džaba...nema je, jedino što moj Hare ovako upita za mene s vremena na vrijeme, al nije to-to mada pomaže:)
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSun May 03, 2009 12:56 pm

Ništa Ekane, moramo braću aktivirati, šesti stepen uzbune, da te konačno ženimo. Ne može to više ovako. :D

eko87 (citat):
nema je, jedino što moj Hare ovako upita za mene s vremena na vrijeme, al nije to-to mada pomaže:)

? Mada pomaže da se razbiješ sa bicikla. :D
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:26 pm

ma jok ba, to neko omašio od ovih što su štimali smajlije, ja se nasmijem kad ono tras,tup,dum, tamo....
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:52 pm

:D

Znam, znam, ahi, nego onako ja to malo. :P
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue May 05, 2009 6:30 pm

Es sellamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
kako ste mi svi???
MashaAllah javila se i @svjetlost duse
Pisi nam kako je u Saudiji??
Jesi li u blizini Mekke ili Medine???
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Lol
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue May 05, 2009 9:12 pm

Nisam otisla nazalost, imalo je jos komplikacija u martu : (
Kako Allah dragi hoce neka bude, tu se ne moze nista, sudbina je sudbina.

Sellam
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue May 05, 2009 11:12 pm

Allah zna u cemu je hajr mila moja ne budi tuzna i zalosti se .Da ti Allah podari ono sto je hajr za tebe, tvoju vjeru, dunjaluk i ahiret.. amin... inshAllah.
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeWed May 06, 2009 9:23 am

svjetlost duse (citat):
Nisam otisla nazalost, imalo je jos komplikacija u martu : (
Kako Allah dragi hoce neka bude, tu se ne moze nista, sudbina je sudbina.

Sellam

Hmmm..... mozda taj pravi Sandzaklija nece iz Njemacke .. :o)
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu May 07, 2009 10:07 pm

koji sad sandzaklija???
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 800403

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 856152

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 389260
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu May 07, 2009 10:09 pm

Ada i ja se to isto pitam . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 791541
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeThu May 07, 2009 10:23 pm

Ma nije Sandzaklija nego za one tamo na sajtu se tako zove, jer mi je jedna osoba rekla da sam nenormalna sto cu uzeti nekog ko nije kao ja, pa sam kritike dobila i sad ne pricam ko je sta je nas narod je cudan sve hoce da procackaju : S
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeFri May 08, 2009 12:16 am

Sestro pusti ti narod da prica sta hoce...
neces ti inshaAllah imati nikakve stete od toga.
Da ti se Allah smiluje i olaksa.


shadowless nas je malo zbunila Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 777487
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeFri May 08, 2009 9:35 am

Ada bila sam i ja zbunjena kad sam procitala da je Sandzaklija - rekoh otkud sad to :-S.

Ma pusti sta te osobe tamo pricaju - vidjelo se ko je ko. A bome nije niko neka licnost koja ostavlja dobar utisak Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 791541
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeFri May 08, 2009 7:00 pm

Selam alejkum!

I ja se pravo zbunih kad procitah da je Sandzaklija Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 119833 (u postu od shadowless) nego oko sokolovo je pravi soko sve li ona vidi hehehe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 470613
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:11 am

Ada sta ces, bila i ostala eagle eye
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeMon May 11, 2009 7:01 pm

Esselamu Alejkum, kako ste svi??? Sta radite, imatel kise ???
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:04 pm

Ve alejkumu Selam!

Kod mene vallahi ima kise, ali to mi ne moze pokvariti lijepo raspolozenje Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 18927

Nego prkoseci ovoj ekonomskoj krizi castim vas sve kahvom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_biggrin

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Kafajy10ph8


Dina: komentar modifikovan dana: Tue May 12, 2009 6:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:09 pm

Selam alejkum

Nema kahve za one koje ne odgovaraju na privatne poruke Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 790710

Kako ste vi???
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeTue May 12, 2009 6:12 pm

rose (citat):
Selam alejkum

Nema kahve za one koje ne odgovaraju na privatne poruke Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 790710

Kako ste vi???

Ako se taj ukor odnosi na mene,meni na mom sanducetu pise da nemam ni jednu pp Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 76805

Inace preduhitrila si me sa porukom, ja se predomislila i castila sve kahvom hehehe. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_lol
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitimeWed May 13, 2009 9:34 am

rose (citat):
Selam alejkum

Nema kahve za one koje ne odgovaraju na privatne poruke Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 790710

Kako ste vi???


Schaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatz, ich schwöre, dass ich jeden Tag daran denke Dich anzurufen aber ich komm nie dazu!!!!!!!!!!!
Javicu se!!!! Oprosti! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 666
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! - Page 12 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI!
Na vrh 
Stranica 12/16Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Muhabeti,druzenje i upoznavanje-
Idi na: