Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Problemi i pitanja

Go down 
+5
virus
Amatullah
Dina
Haris
shadowless
9 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:27 am

Selam svima!

Vidim ima ovdje dosta strucnjaka za computere.

postoji li sansa da se slike vrate, kad je neko HD vec formatirao?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:29 am

shadowless (citat):
Selam svima!

Vidim ima ovdje dosta strucnjaka za computere.

postoji li sansa da se slike vrate, kad je neko HD vec formatirao?

We a.s.

Jesu li uramljenje ili u albumu?
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:33 am

Haris (citat):
We a.s.

Jesu li uramljenje ili u albumu?

Problemi i pitanja Lol Jok, no u kalendaru. Tz Tz Tz Tz Harise!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:35 am

shadowless (citat):
Problemi i pitanja Lol Jok, no u kalendaru. Tz Tz Tz Tz Harise!

Aha, u kalendaru... Eh, ako ti je kalendar od prošle godine, to ti je izgubljen slučaj... Žao mi je...
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:38 am

Harise, nemoj da kvaris teme - bices kaznjen sa -30 karme / bodova Problemi i pitanja 732563

Ozbiljno pitam, postoji li mogucnost da se vrate slike?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:40 am

shadowless (citat):
Harise, nemoj da kvaris teme - bices kaznjen sa -30 karme / bodova Problemi i pitanja 732563

Ozbiljno pitam, postoji li mogucnost da se vrate slike?

Ako je formatiran, koliko mi je poznato: ne.

PS: Sad se vadim na Cliovu foru: Meni ta karma ništa ne znači. 8) A ja mislim sad da može bi sam sebi napunio karmu na jedno par hiljada.
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:56 am

Pa jesi li vidjeo kolika mu je karma bila 10 000(dok sam jos mogla da virim),jer inace njemu ta karma nista ne znaci Problemi i pitanja Affraid
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 12:58 am

Dina (citat):
Pa jesi li vidjeo kolika mu je karma bila 10 000(dok sam jos mogla da virim),jer inace njemu ta karma nista ne znaci Problemi i pitanja Affraid

Ne mogu da vjerujem da je nekome stalo do tih, nekih virtulenih poena. Problemi i pitanja Icon_rolleyes
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:06 am

Dina (citat):
Pa jesi li vidjeo kolika mu je karma bila 10 000(dok sam jos mogla da virim),jer inace njemu ta karma nista ne znaci Problemi i pitanja Affraid

Ma kakvi 10 000 ... 100 000 ;-) ... a sada samo +99787
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 1:08 am

That's sick...
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:56 pm

Bash sam negdje par dana nazad prochitala da postoji program za povracanje delitovanjih fajlova... da nije "anamo" Harise ?

Pogledacu insha'Allah Beki... Problemi i pitanja 791541
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:01 pm

Jeste, "anamo" je. Problemi i pitanja 791541
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:14 pm

Ja ga nemogu naci :scratch:
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:18 pm

Brisanje izbrisanih fajlova se zove.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:22 pm

"Undeleted plus" za povratak izbrisanih i za brisanje vec izbrisanih fajlova

http://www.soft82.com/download/Windows/Undelete_Plus
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:31 pm

shadowless (citat):
Selam svima!

Vidim ima ovdje dosta strucnjaka za computere.

postoji li sansa da se slike vrate, kad je neko HD vec formatirao?
\

we alejkumu selam
postoje 2 nacina formatiranja,
Quick i Full, ukoliko je formatiran disk sa Quick onda postoji shansa da se vrate podaci, ukoliko je druga varijanta, onda ti nemogu pomoc.

a za povratak fajlova koristi ovaj program koji je amina gore navela (ja ga koristim, i zadovoljan sam s njim)

AAminAA (citat):
"Undeleted plus" za povratak izbrisanih i za brisanje vec izbrisanih fajlova

http://www.soft82.com/download/Windows/Undelete_Plus
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 10:34 pm

Allah s.w.t., te nagradio akhi. Veliki hajr i sevap imash od ovoga . Masha'Allah !
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:21 pm

Oooo hvala vam puno Problemi i pitanja 791541!
Samo imam jos jedan problem sa computerom.. al za to cu Admira drugi put daviti Problemi i pitanja Icon_lol ..
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:25 pm

shadowless (citat):
Oooo hvala vam puno Problemi i pitanja 791541!
Samo imam jos jedan problem sa computerom.. al za to cu Admira drugi put daviti Problemi i pitanja Icon_lol ..

hajde davi sad, dok sam tu.. !
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:33 pm

Pa vec sam prije dvije godine objasnila taj problem na onom drugom forumu Problemi i pitanja 791541.. Ono znas, ne mogu vise moj PC startovati... davno sam ga formatirala i od onda nije vise nista islo Problemi i pitanja Icon_biggrin ... piipka neprestano kad ga ukljucim i pojavljuje se jedan error (zaboravila sam sad koji, jer ima god. kako nisam ni pokusala da ga ukljucim Problemi i pitanja Icon_biggrin) ... nesto floppy drive... a ja i nemam floppy :S ...
Pokusala sam i da maknem bateriju... itd itd. al nista...
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:35 pm

shadowless (citat):
Pa vec sam prije dvije godine objasnila taj problem na onom drugom forumu Problemi i pitanja 791541.. Ono znas, ne mogu vise moj PC startovati... davno sam ga formatirala i od onda nije vise nista islo Problemi i pitanja Icon_biggrin ... piipka neprestano kad ga ukljucim i pojavljuje se jedan error (zaboravila sam sad koji, jer ima god. kako nisam ni pokusala da ga ukljucim Problemi i pitanja Icon_biggrin) ... nesto floppy drive... a ja i nemam floppy :S ...
Pokusala sam i da maknem bateriju... itd itd. al nista...

hmmm nesto nemogu da se setim, podsjeti me. i ko beshe ti? neznam ?
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:37 pm

virus (citat):


hmmm nesto nemogu da se setim, podsjeti me. i ko beshe ti? neznam ?

Keine Pojma, ko bese ja Problemi i pitanja Icon_biggrin...
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:39 pm

shadowless (citat):
...

Keine Pojma, ko bese ja Problemi i pitanja Icon_biggrin...

a tiiiii, si ! pa sto necutish... !Problemi i pitanja 791541

de ako mozesh josh jednom taj problem, malo pojasnit !
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:41 pm

Evo, nasla sam staru temu... kopiracu ti sta sam tad napisala

Citat :
Selam i cao svima!!!!

Formatirala sam prije neku sedmicu svoj PC. Bilo je sve okay, samo kad sam na "Neustart" nije htjelo, bio je neki ton "biip, biip, biip, biip, biip, biip" a na Monitoru stajalo:

BIOS ROM checksum error

Detecting floppy drive A media...

Drive A error. System halt


cekala sam uvijek par minuta, i onda sam startovala PC.


A sad nece uopste da startuje!!!!!! Pise ono gore ^ i ne mogu ni cekati par minuta ni par sahata, NECE DA STARTUJE!

Pokusala sam sa recovery CD, al nece ni to!! Pokusala sam sa F2, al nece NISTA!!!!
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:44 pm

ahaaa...
pa to je podavno bilo ??
i sta je sad s tim kompjuterom ??

jel to LapTop ili PC Racunar ??
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:47 pm

Pc racunar.. to je prije 2 god bilo... nista nije s njim.. eno ga u drugoj sobi stoji i bere prasinu Problemi i pitanja Icon_biggrin

a i lap top me nesto zeza.... odjednom monitor crn.. a ako slusam nesto ili gledam to se jos uvijek cuje... i onda ga moram manuell iskljuciti Problemi i pitanja Icon_biggrin ... (znam, sve sto dotaknem upropastim Problemi i pitanja Icon_biggrin)
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:51 pm

Mora da si ga kupila od para sa kladionice, pa neće da radi. Problemi i pitanja 18927
Na vrh Go down
virus
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
virus



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:53 pm

shadowless (citat):
Pc racunar.. to je prije 2 god bilo... nista nije s njim.. eno ga u drugoj sobi stoji i bere prasinu Problemi i pitanja Icon_biggrin

a i lap top me nesto zeza.... odjednom monitor crn.. a ako slusam nesto ili gledam to se jos uvijek cuje... i onda ga moram manuell iskljuciti Problemi i pitanja Icon_biggrin ... (znam, sve sto dotaknem upropastim Problemi i pitanja Icon_biggrin)

pa koliko imash ti tih kompjutera?? drzish li to internet caffe ??? Problemi i pitanja 791541

sto se tice ovog problema:
Citat :
Selam i cao svima!!!!

Formatirala sam prije neku sedmicu svoj PC. Bilo je sve okay, samo kad sam na "Neustart" nije htjelo, bio je neki ton "biip, biip, biip, biip, biip, biip" a na Monitoru stajalo:

BIOS ROM checksum error

Detecting floppy drive A media...

Drive A error. System halt


cekala sam uvijek par minuta, i onda sam startovala PC.


A sad nece uopste da startuje!!!!!! Pise ono gore ^ i ne mogu ni cekati par minuta ni par sahata, NECE DA STARTUJE!

Pokusala sam sa recovery CD, al nece ni to!! Pokusala sam sa F2, al nece NISTA!!!!

trebalo bi da udjesh u bios i da izaberesh opciju "Load default parametars" il tako neshto beshe !

a u bios ulazish kada tek ukljucish komp, natiskaj dugme Del (Delete) dok ti nepoplavi ekran. Kada poplavi, trebalo bi da imash nedje tu opciju "Load default ... " tako nesto, nemogu da se sjetim tacno, na dosta racunara se ta opcija nalazi pritiskom na taster F6
kada Loadujesh te default podesenja, zatim sacuvaj promjene i izadji iz biosa (Opcija: Save & Exit)

na svaki racunar je razlicit bios, tako da neznam napamet nista...ali to bi bilo nekako odprilike sta bi trebalo da odradish.

ako nece ni to, onda sumnjam da nije vrisnuo HDD (Hard Disk)
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:59 pm

Hahaha.. imam samo PC i Lap Top - Lap Top sam kupila, jer je riknuo PC Problemi i pitanja Icon_biggrin!

Okic, ovo cu bas sutra pokusati. Hvala ti puno Problemi i pitanja 791541!
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 12:03 am

Haris (citat):
Mora da si ga kupila od para sa kladionice, pa neće da radi. Problemi i pitanja 18927

E ti si stvarno za ...Problemi i pitanja 9
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSun Jun 08, 2008 8:55 pm

Imam ja rjeshenje Beki




























Problemi i pitanja Tesviyeli_celik_cekic
Problemi i pitanja Lol
Na vrh Go down
shadowless
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
shadowless



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 7:48 pm

E jesi ti smijesna.. da nisi jutros pojela clown-a Problemi i pitanja Icon_biggrin?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jun 13, 2008 10:21 pm

shadowless (citat):
E jesi ti smijesna.. da nisi jutros pojela clown-a Problemi i pitanja Icon_biggrin?
Problemi i pitanja 919467
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 10:05 pm

shadowless (citat):
E jesi ti smijesna.. da nisi jutros pojela clown-a Problemi i pitanja Icon_biggrin?

Jok, nego na neku bajatu, izblijeđelu sliku kolača naišla. Problemi i pitanja Icon_biggrin
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 12:16 am

Haris (citat):
shadowless (citat):
E jesi ti smijesna.. da nisi jutros pojela clown-a Problemi i pitanja Icon_biggrin?

Jok, nego na neku bajatu, izblijeđelu sliku kolača naišla. Problemi i pitanja Icon_biggrin

Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117 Problemi i pitanja 624117
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSun Jun 15, 2008 1:01 am

Dinoooo... Ja bih bolje prokuVao vodu za tu kaVu koju ti piješ. Problemi i pitanja Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 5:51 pm

Dali mi iko moze reci kako se snimaju video ilahije (sa studio din)
i kako ih staviti na dvd?

DzezakAllahu khajren
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 6:46 pm

Amin, i tebe sestro. Preporučio bih ti program Orbit downloader, veoma moćan što se downloada tiče.

Kada ga instaliraš, inša'Allah, otvoriš ga. Ideš na Tools, zatim Grab++. Dobićeš jednu braon ikonicu sa strelicom na tray-u (ovaj dio pored sata na tvom kompjuteru) Zatim odeš na sajt sa kojeg hoćeš da skida, i pustiš taj audio ili video samo malo spočetka, poslije ga možeš prekinuti. Otvori ovaj Grab++ (braon ikonica na tray-u), i u ovome prozoru će ti prikazati taj fajl. Poslije samo klik na download (dolje desno u Grab++) i to je to. Probaj sama, ako bude problema, javi.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 6:54 pm

kada otvorim Grab++ nedojde mi nikakva ikonica samo da opet nesto download
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 7:16 pm

U pravu si sestro, ne dođe odmah ikonica, nego tek kad minimiziraš ili zatvoriš.

Grab++ mora da bude upaljen prije nego otvoriš ilahiju. Odeš na SD, klikneš na ilahiju, dovoljno je samo malo da počne, da je Orbit detektuje. Posmatraj Grab++:

Problemi i pitanja Grabpp1xn3

Ovaj get_video.flv je taj video.

Sad samo odeš na Download:

Problemi i pitanja Grabpp2kk0
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 7:18 pm

U ovome donald prozoru, imaš neke opcije:
Browse - biraš folder u koji da strpaš;
Ovaj pin sa strane - klikneš i ubuduće će inša'Allah stalno smještati u taj folder;
Ime fajla - stavi koje hoćeš. Problemi i pitanja Icon_biggrin Ovo .flv nemoj da mijenjaš.

Imaš li FLV player?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:22 pm

hmm mozda imam mozda nemam. sta je to?

sad ce se tek pokazati kako sam dum oko ovaga Problemi i pitanja 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:26 pm

kada idem na download, trazi da selektiram items.. a kako to da ucinim?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 10:28 pm

Za slučaj da nemaš, imaš ovdje da ga skineš.

FLV player

Kod mene može i Windows Media Player 10, s tim što koristim K-Lite kodeke.
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:16 am

Skinila sam nekoliko video ilahija na FLV player al kako sada da prebacim na dvd? Problemi i pitanja Icon_biggrin
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:17 am

Imaš li Nero?
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:20 am

Nero sta? Problemi i pitanja 856152
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:40 am

Trebaće ti, inša'Allah, program da to narežeš, ili kako vi Bosanci kažete: ispržiš. Problemi i pitanja Icon_biggrin

Imaš jedan ovdje - Ashampoo Burning Studio Free ili Nero 8
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:49 am

Da te Allah nagradi..
i koji je bolji od ta 2?

Aman za djecije ilahije sjedim evo 2 sata. i skinila sam vec 3 programa
sestra mi samo dvd u ruke ''de ti nam nesto skini da djeca imaju u autu''
i tako ja osta citavu vece Problemi i pitanja 175450
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 12:51 am

Ako ti je za auto, onda ti ovo neće moći.
Na vrh Go down
Sponsored content





Problemi i pitanja Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Problemi i pitanja   Problemi i pitanja Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Problemi i pitanja
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Palestina: Pitanja i odgovori
» Pitanja u vezi stranice
» PITANJA I ODGOVORI U VEZI ISLAMA
» SAVREMENA PITANJA O RAMAZANSKOM POSTU
» Osjetljiva pitanja: udaranje zene u Islamu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Informatika-
Idi na: