Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)

Go down 
+21
Hanuma
shadowless
Hanisa
ljina
rose
_Mersy_
Ismail
elTewhid
Muslimah
svjetlost duse
-Dzulejbib-
MINAA
Marwa
Sultanija
Haris
takvaran
eko87
Mahnoor
Dina
Amatullah
Lejla
25 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutorPoruka
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:30 pm

Esselamu alejkm dragi moji!

Kako ste mi i kako provodite ove mubarek dane?

Ja sam evo stigla u Podgoricu elhamdulillah.

Nego da vam i pisem kako sam i stigla .

Do Sarjeva i u njemu je bilo sve ok mashAllah.Nego sjednem ja na autobus iz Lukavice za Podgoricu .U pocetku je bilo sve ok koliko toliko bez nekih vecih problema . Nego kad predjosmo granicu CG rijesise cetnici da nam uljepsaju putovanje svojom primitivnim fasistickim pjesmama.
Valjda im zasmetao moj hidzab pa da pokazu javno svoju mrznju i primitivizam .Tad pocese ''pjesme'' tipa ''Nedaj se Radovane cuvaju te braca,Nedaj se Slobodane cuvaju te braca,Hajrudine da ti donesem sa tavana slanine,Bule pokrivene a nepostene,Srebenice balijska grobnice,Doslo vreme da se Turci protjeraju sa ovih prostora ....i sta sve svise ne i ne sjecam se vise kavih je primitivizama bilo u tim pjesmama...

To matretiranje prestade tek ulaskom u Niksic pun autous vlaha samo ja i moja seka same i naravno niko nista ne rece i nikom sem nama to ne zasmeta.

Vallahi da znate to njihovo jadno i mizerno ponasanje samo mi je povecalo iman i moju ljubav prema hidzabu. Zaista sam bila ponosna i zahvalana Allahu Koji me je uputio i islamom pocastio .Hvala Allahu da se razlikujem od njih kako u djelima tako i po izgledu pa makar to kod njih i budilo tu toliku mrznju prema meni i mojoj vjeri.


Lejla: komentar modifikovan dana: Sat Sep 06, 2008 1:48 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:39 pm

Esselamu alejkm Lejla e bas mije drago da si konacno stigla u svoj rodni kraj, i kod svojih roditelja, eh sigurno si presrecna i uzivas Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 790710 kod mene masAllah Ramazan plaho lijepo prolazi pomalo pored kompa citam po forumima, malo spremanje iftara i tako prolaze dani insAllah pa zdravlje sluzi pa postit mije prelijepo masAllah, ja te od srca selamim naravno i Dinu i tvoje najmilije sestrinski Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 57026 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 666
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 06, 2008 1:50 pm

Ve alejkumu selam Mino ,halali ja moj post malo izmijenih u medjuvremenu se i ti javi.

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 57026
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSun Sep 07, 2008 9:18 pm

Mahnoor (citat):


Dobro ti pitanje Amina, bas me baci na razmisljanje jer i moja mala rodica cesto puta sjedne ispred mene.
A ponekad bih vidjela da je sestra makne. Allahu alem.

Ako saznas molimte javi.. ako nista ja imam tek u subotu ptiliku da pitam jednog ucenog insana, pa me napomeni!

Esselamu alejkum

Mahnoor , evo sam nashla ovo Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin

https://bosnjacki.bosnianforum.com/islam-f1/pitanja-i-odgovori-u-vezi-islama-t40-50.htm#7601
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 1:45 am

Lejla (citat):
Esselamu alejkm dragi moji!

Nego kad predjosmo granicu CG rijesise cetnici da nam uljepsaju putovanje svojom primitivnim fasistickim pjesmama.
Valjda im zasmetao moj hidzab pa da pokazu javno svoju mrznju i primitivizam .Tad pocese ''pjesme'' tipa ''Nedaj se Radovane cuvaju te braca,Nedaj se Slobodane cuvaju te braca,Hajrudine da ti donesem sa tavana slanine,Bule pokrivene a nepostene,Srebenice balijska grobnice,Doslo vreme da se Turci protjeraju sa ovih prostora ....i sta sve svise ne i ne sjecam se vise kavih je primitivizama bilo u tim pjesmama...


We alejkum selam we rahmetulahi we barekatuhu
Allah te nagradio sto se javila...Iskoristi vrjeme sa svojima na najbolji nacin.
A sto se tici ti "pjesama" nisam to bas ocekivo od Crnogoraca..mislio sam da su malo umerniji po tom pitanju.
Desavale su se i meni neke slicne stvari, ali kad se to pogleda malo bolje to mi je bas lako padalo podizalo mi je iman i moje vjerovanje na visi stepen u tom trenutku i vise me ucvrstilo u vjeri Hvala Allahu.... Nerazumeju srbi sto nas vise pokusavaju zaplasiti ili sta vec sve smo jaci Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 18927 elhamdulillah
A sto se tice Rada izdadose ga braca tako ce insAllah i Mladja. (cak se i rimuje)

Selam alejkum Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 70586
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 4:46 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi te'ala we berekatuhu !

Lejla, elhamdulillah kad si lijepo proshla u seheru Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin Drago mi je za tebe. Nego napishi nam kako ti je amidzic ? Molim Allaha da mu podari ono shto je najbolje za njega. Amin !
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 5:18 pm

Esselamu alejkum,

Ehh ovako, posto nam je danas 7 dana kako postimo, da pitam vas kako vam je prosla ova prva sedmica.
Jesteli zadovoljni sami sa sobom. Jesteli proucili dovoljno Kurana, naucili novi sura, dova itd.

Nemorate to pisati javno, nego razmislite sebi. Prvi dio ramazana je Allahova milost.
Pa moramo se raspitati dali smo ucinili dovoljno ovih dana da bi nam se Allah subhanehu ve'te ala smiliovao.
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 08, 2008 11:22 pm

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Amidzic je moja Mino u jako teskom stanju sanse su minimalne da prezivi.

Dovite Allahu za njega moja braco i sestre u islamu.Da mu Allah olaksa i podari ono sto je hajr za njega.

Seko Mahnoor meni evo prva nedelja ramazana prodje u potovanjima a ovdje tempereture jos preko 40 stepeni pa se bas jutros cudim zar je moguce da je danas bio vec osmi dan ramazana.
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 11:29 am

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu,
Mmolim Allaha da sacuva sve muslimane iskusenja koja ne mogu podnijeti, da izlijeci nase bolesne,da nas ne iskusa sa iskusenjima koja ne mozemo podnijeti,da nam podari sabura, i zadovoljstva sa Njegovom odredbom,da nas ucvrsti u imanu, Molim Ga da nam olaksa na dunjaluku i akhiretu, dovite i vi jer svaki musliman je deo tijela ovoga ummeta, jedna celija u tom tijelu.
Amin
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 1:26 pm

We alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu

Amin ya Rabbel Alemin !
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:29 am

Esselamu Alejkum..Kako ste svi vi??? Kako prolaze ramazanski dani???
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 3:01 pm

@Džulejbib-we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuh!amin na dove;
@svjetlost duše-we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuh!Što se mene tiče,dobro sam hvala Allahu dž.š. ramazanske dane...uh,mislim da bi se mogli još puno puno bolje provoditi,al eto nije još kasno za korekcije...
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 8:51 pm

svjetlost duse (citat):
Esselamu Alejkum..Kako ste svi vi??? Kako prolaze ramazanski dani???

Ve alejkumu selam we rahmetullah Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 666

Ramazan ide super. Ibadeti se po malo i tako da se i ne osjeti ona glad ili zhedj Elhamdulillah ... Evo vec ka polovini se ide : ( Brzo li prolazi... Subhan'Allah....

A ti ?

@Eko, uvjek postoji ono "mozhe se bolje" , hvala Allahu dragome te smo svjesni i radimo na tim promjenama.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 12:06 am

ma nešto mi se spava non stop ja ne znam šta je.U petak zamalo džumu da prespavam,haha
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:21 am

Imal budnih, cekal ko sehur??? Izgleda da sam jedina koja nemoze da spava : )
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 8:29 pm

Esselamu Alejkum sto ste se svi nesto danas uspavali : ) hehe jos malo pa ce Iftar
Idete li na teravije ??? Ja nazalost jos nisam bila od pocetka Ramazana jer mi Dzamija puno daleko od mesta gde zivim : (
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 9:49 pm

We alejkumu selam SD Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin

Hajr insha'Allah , oni koji vole ici u dzamiju, daleko im. Oni kome je dzamija ispred nosa, i ne vide je... Tako je Allah dragi odredio.I To ti je dzihad, boris se sa okolnostima u kojim se nalazis i trudis se raditi kako najbolje znash i umijesh. U tome je i slast imana insha'Allah !
Na vrh Go down
mostary
novi dzematlija
novi dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 3:48 pm

selam alejkum svima, evo samo da se javim da sam novi, pa hairli nam bilo u ovom mubarek ramazanu, da ga iskoristimo ne bi li ga nasli na Sudnjem danu
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 3:58 pm

We alejkumu selam we rahmetullah

Amin amin,

dobrodoshao u nash dzemat Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 791541
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 5:35 pm

AAminAA (citat):
We alejkumu selam we rahmetullah

Amin amin,

dobrodoshao u nash dzemat Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 791541

bujruum..
Samo sad niko necasti inace bude baklave. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 5:46 pm

A tu balkavu inace najceshce posluzhi Mahnoor, Allah je nagradio. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199

Zato saburi, pa poslije Ramazana ima da ti dodije sa baklavom Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Lol
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 12:23 am

mostary (citat):
selam alejkum svima, evo samo da se javim da sam novi, pa hairli nam bilo u ovom mubarek ramazanu, da ga iskoristimo ne bi li ga nasli na Sudnjem danu

We alejkum selam we rahmetullahi we barekatuhu
bujrum.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 470613 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 70586
dobro ti nama doso...
i tebi nek je mubarek Ramazan, da se svi okoristimo na Sudnjem danu svojim postom i svim ibadetom u Ramazanu.
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 2:14 am

mostary-da nisi iz Mostara slučajno haha,šala mala,ehlen we sehlen brate
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 4:55 pm

mostary (citat):
selam alejkum svima, evo samo da se javim da sam novi, pa hairli nam bilo u ovom mubarek ramazanu, da ga iskoristimo ne bi li ga nasli na Sudnjem danu

Ve alejkumu selam!

Ehlen ve sehlen!
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Sep 18, 2008 12:05 am

Lejlaaaa gdje sti?
kako si mila? kako ti je rodica, jel sve proslo kako treba?
Da vam Allah pomogne i olaksa. amin
Poselami Dinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 470613
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 1:31 am

Esselamu alejkum!

Posle krace pauze eto i mene sa vama,svasta po nesto se izdesavalo za ovo kratko vrijeme Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 890753 ali inshAllah bice bolje.Ovako prvo da vas pitam kako ste mi svi dzematile,ima li sta novo kod vas i kako vam prolaze ovi Ramazanski dani. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 70586

Ja sam elhamdulillah dobro, novo nema nista,a Ramazan mi prolazi tako brzo da ne mogu da vjerujem da je eto danas 20 dan Ramazana. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Affraid

Ostajte mi svi u Allahovoj milosti,pa se pisemo uskoro inshAllah. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 919467

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 389260
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 1:55 pm

Mahnoor (citat):
Lejlaaaa gdje sti?
kako si mila? kako ti je rodica, jel sve proslo kako treba?
Da vam Allah pomogne i olaksa. amin
Poselami Dinu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 470613

Ve alejkumu selam!

Ja sam dobro elhamdulillah ,samo imam slabo vremena za net .

Sigurno mislis na mog amidzica,on je preselio na bolji svijet .Inna Lillahi ve inna ilejhi radziun. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 890753

Ostalo je sve dobro elhamdulillah.

Kako si ti,kako su tvoje poselami ih od mene.


Esselamu alejkum!

Svi ostali forumasi/dzematlije kako ste mi ,sta radite,kako vam proticu ovi mubarek dani ?
Na vrh Go down
-Dzulejbib-
novi dzematlija
novi dzematlija
-Dzulejbib-



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 22, 2008 7:57 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi w eberekatuhu,
Inna Lillahi ve inna ilejhi radziun, da vam Allah podari sabura a da se mejjitu smiluje, amin.
Mi smo elhamdulillah dobro, ibadeti se i tako.
Molim Allaha da sacuva sve muslimane iskusenja koja ne mogu podnijeti. Amin
Esselamu alejkum w erahmetullah we berekatuhu
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 12:56 am

-Dzulejbib- (citat):
Esselamu alejkum we rahmetullahi w eberekatuhu,
Inna Lillahi ve inna ilejhi radziun, da vam Allah podari sabura a da se mejjitu smiluje, amin.
Mi smo elhamdulillah dobro, ibadeti se i tako.
Molim Allaha da sacuva sve muslimane iskusenja koja ne mogu podnijeti. Amin
Esselamu alejkum w erahmetullah we berekatuhu
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 11:54 pm

Ovdje se nekad dobra kahva pila .... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:41 am

[b]eselamu alejkum svima kako ste mi sta ima Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 119833
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 5:15 am

we alejkumusselam.Ja nikad bolje hvala Uzvišenom.
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 7:35 pm

eko87 (citat):
Ovdje se nekad dobra kahva pila .... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 624117
Na vrh Go down
rose
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
rose



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 10:41 pm

Esselamu alejkum!
Dje ste,sestre,braco? Kako ste mi?

Spremaju li sestre vec sta slatkog Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 790710
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 3:31 pm

we alejkumu selam we rametullahi we berekatuhu,

Da i ja malo provirim ovdje.. zaposlila se da malo kucu osvjezim do bajrama inshAllah.
Zadnji dana nisam nista spremala, i ako mi je cesto puta naumpalo.
Al izdangubi se u kuhinji a ovi zadnji dani trebaju u ibadetu da se provedu i da iskoristimo svaki minut.
Tako da ce biti slatka za bajram (mama otisla do sestre da pravi baklavu)
sve sam ih istjerala tako da mogu dignuti seciije i tepihe Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_lol

Zelim vam svaki hajr i svako dobro i molim Allaha da oprosti i vama i meni i da nas uvede u svoj Dzennetul Firdews da tamo kahvenisemo inshAllah. Amin


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 746608 Mahnoor
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:41 am

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin................
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 11:21 pm

eko87 (citat):
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin................

ovo mora da se poklopilo s melecima! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin
Na vrh Go down
_Mersy_
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
_Mersy_



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 2:49 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 65nxxc
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 3:49 am

Mahnoor (citat):
eko87 (citat):
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin................

ovo mora da se poklopilo s melecima! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin
šta znaš...još u Ramazanu bila dova
Na vrh Go down
MINAA
novi dzematlija
novi dzematlija
MINAA



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 9:01 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Cestitka4
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 1:46 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Hadz12
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 11:56 pm

Jel neko za baklavu?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199






















sigurno da ce odbiti ovaj put Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 1:01 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 221433
da pitas za jedno tri dana...uzece neko sigurno...
Ja cu sad samo jednu malenu.. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 546447
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 1:02 am

Mahnoor (citat):
Jel neko za baklavu?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199

sigurno da ce odbiti ovaj put Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199

Ti mora da se šališ. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 11:21 am

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 105925
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 12:14 pm

Mahnoor (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 105925

Ccc, tipičan slučaj baklavitisa. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 2:28 pm

Haris (citat):
Mahnoor (citat):
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 105925

Ccc, tipičan slučaj baklavitisa. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199

Baklavitis?

is that a disease?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 4:51 pm

To your smiley: probably yes, as he falls unconscious every few seconds. To me: hmm, do I have to answer? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 5:28 pm

Haris (citat):
To your smiley: probably yes, as he falls unconscious every few seconds. To me: hmm, do I have to answer? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin

yes pelase...
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 5:36 pm

Zar i pored ovakvog mi avatara? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_biggrin

Dobro, otkrivam svoju slabost: volim baklave!
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II) - Page 15 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
Na vrh 
Stranica 15/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: