Bosnjacki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosnjacki forum

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
 
HomePortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)

Go down 
+13
takvaran
eko87
virus
-Dzulejbib-
shadowless
rose
elTewhid
svjetlost duse
Amatullah
Lejla
Dina
Haris
Mahnoor
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutorPoruka
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:47 am

eko87 (citat):
Citat :
hajd reci sta si shvatio?
joj,zar moram? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_redface

da da...
seko svjetlost... nisam ja ja se tebi ismijavala subhanAllah..
nego njega najvise koristim. i misla sam da dobro pises jednom rukom kao pozitivno!!
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:49 am

ne kontam gdje se nađe u svemu ovom sestra svjetlost duše,jer nismo mahnoor i ja na to aludirale,ja sam na nešto sasvim treće. mahnoor je mešćini skontala... Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_lol
ps: nemojte biti sitničavi
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:51 am

Skontala sam ja. al nisam onaj dio gdje si ti nesto shvatio Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199


Mahnoor: komentar modifikovan dana: Thu Jul 10, 2008 12:51 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:51 am

Halali moja greska Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 666 eto moja jedna mana sto drugacije razumem neke stvari Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:52 am

svjetlost duse (citat):
Halali moja greska Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 666 eto moja jedna mana sto drugacije razumem neke stvari Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
piši tamo u profil gdje se predstavljamo,
@mahnoor-kontam ja više nego što vi mislite,nego se ja nekad malo glup pravim Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:54 am

pa neka ti kontas al ja jos uvjek nisam skonatala to sta si ti skontao!

I'm confused Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 856152
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:56 am

svjetlost duse (citat):
Halali moja greska Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 666 eto moja jedna mana sto drugacije razumem neke stvari Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin

Hehhe ma svima se nekada to dogodi da pogresno shvatimo drugoga,a posebno ako ne znamo kako ta osoba pise i kakvim se sve smajlijima koristi Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199

Nego hvala Allahu mi smo saburli inasani, pa pojasnimo i rijesimo nesuglasice na pocetku elhamdulillah. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 666
Na vrh Go down
eko87
stari dzematlija
stari dzematlija
eko87



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:59 am

MAhnoor sad sam umoran,odoh spavati,ma ništa ba nisam skontao,danas me malo sunce spržilo pa bulaznim...(samo na ovoj temi) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 1:00 am

namazi se sa aftersun!

il stavi mokru krpu na glavu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 1:05 am

Mahnoor (citat):
namazi se sa aftersun!

il stavi mokru krpu na glavu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_lol

aftersun Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447

a mokra krpa je zakon Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 1:07 am

Evo i ja odoh na spavanje,cemu vrijeme tome i vakat.Allah vam svako dobro dao na oba svijeta inshAllah,pa se pisemo inshAllah neke druge prilike.

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 389260
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 1:09 am

Dino mozda je pametno da se sa one teme prebaci ovdje ono nase ppisanje Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
moracu i ja cjeli dan sam pospana!!

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu, ljepo pajkiii Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 470613
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 1:12 am

Odoh i ja pa se pisemo inshAllah.

Ostajte u Allahovoj milosti braco i sestre.

Esselamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu!
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:14 pm

Ja ne skontah je li Mahnoor skontala da li je Eko skontao šta je ona htjela reći? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin

No, bitno je da se konta. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:25 pm

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 148674
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:04 pm

Coffee?
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 020_coffee2

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Kolaci
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:07 pm

Mahnoor (citat):
Coffee?
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 020_coffee2

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Kolaci

necu kafu (porasce mi rep)
ali uzecu neki kolacic samo koji?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:11 pm

Džezakallahu hajren! Nešto mi se ovih dan baš jede slatko. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:18 pm

Samo pazi da se ne prejedes Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447
Na vrh Go down
takvaran
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
takvaran



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:20 pm

da ti nije pao secer..kao kazu nasi stari?? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_lol
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:24 pm

Može biti... Juče bio pravo stresan dan... Nije bilo interneta. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 890753
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 5:33 pm

Haris (citat):
Može biti... Juče bio pravo stresan dan... Nije bilo interneta. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 890753

oooo pa kako si prezivio?
Vidim ja juce se djeli jelo (teferic kod takvaran-a) a tebe nigdje.. pravo se zabrinuli Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 6:45 pm

Ma vidi se ko su braća i sestre, zabrinuli se jer nema ko da jede kolače. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 6:50 pm

Selam alejkum!

Kako ste mi danas svi? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 666

Jel ostalo sta te kahve i za mene? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 18927
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 6:53 pm

Mi te cekamo juce citav dan da podneses izvestaj o cinjenicnom stanju a tebe nema znaci internet je kriv za sve .

Evo tema na kojoj se jos uvijek ocekije tvoje ucesce bujrum.

https://bosnjacki.bosnianforum.com/humanitarni-kutak-f18/kako-zaraditi-sevape-t265.htm#4736
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:37 pm

Ja malo prije pekla palacinke.. puna 2 tanjira, ima i za vas! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:39 pm

U ova doba palacinke ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Lol
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:44 pm

Ima li cevapa ?
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:45 pm

AAminAA (citat):
Ima li cevapa ?


Nema ali ima Harisovih mantija Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:45 pm

AAminAA (citat):
Ima li cevapa ?

Hoces i przeni paprika? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199

Lejla, meni kad nesto naumpadne nema veze koliko je sati.
Htjela danas da pravim al nisam imala vremena
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:50 pm

Daj shta ima ..... pa i mantije i da ih je Haris pravio, pojela bi zatvorenih ociju ( ko bi ih smio otvorit' da vidi taj prizor ) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
elTewhid
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija




Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:52 pm

AAminAA (citat):
Ima li cevapa ?

Pazarski ili ???

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Cevapcici
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:57 pm

eeeee... ostala bi ja gladna kod Dine i Mahnoor dok se one dogovore oko mog rucka ( nema smajlika koji se ljute ...sad bi vam red njih postavila ) Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_lol

Hvala E_T , mozhe i Pazarski, red je da probam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 791541
Hoce li ko bujrum da podijelimo ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Lol
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 11:59 pm

Neka samo ti. da se nevucemo za cevape Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
A i nevolim luk
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:05 am

A nema nam nesto veceras nase pazarke Amine. Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 890753
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:08 am

Jel nam to sestra svjetlost?? (dok ja skuzim sva imena Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_rolleyes )
Nadma se da je dobro inshAllah, a tako i njezina nana i mama!

Lejla hoces tako i za mnom plakati? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 18927
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:18 am

Evo ja cu sad Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402 ,nego sekic kad ides inshAllah?
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:22 am

Es-Selamu 'alejkum ve rahmetullahi ve berekatuh.

Kako ste šta se radi?
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:23 am

Za ove koje bi da plachu Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 NF468
Na vrh Go down
svjetlost duse
aktivni dzematlija
aktivni dzematlija
svjetlost duse



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:24 am

Esselamu Alejkum
Evo i mene
Jeste li svi zdravo i dobro? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin ja jesam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:26 am

Hajd sad svi po jednu maramicu i smrcajte Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199

Dino idem u subotu navece inshAllah!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 168933
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:28 am

@ svjetlost: Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh!

Bujrum, bujrum. :-P Elhamdulillah, dobro je, makar kod mene. Samo mi mantije prigoreše!
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:33 am

Ve alejkumu Selam svima koji su dosli!

Kako ste mi svi? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 34182

citate ki Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 997248 sta ili samo hvatate Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 96483 okuke Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 866386
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:34 am

Mahnoor (citat):
Hajd sad svi po jednu maramicu i smrcajte Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199

Dino idem u subotu navece inshAllah!

Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 168933

Kako cemo mi ovdje bez tebe ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:36 am

Haris (citat):
@ svjetlost: Ve alejkumus-Selam ve rahmetullahi ve berekatuh!

Bujrum, bujrum. :-P Elhamdulillah, dobro je, makar kod mene. Samo mi mantije prigoreše!

ev da izribas tepsiju
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Foto2010
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Vim_pi10
Na vrh Go down
Lejla
Admin
Admin
Lejla



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:37 am

svjetlost duse (citat):
Esselamu Alejkum
Evo i mene
Jeste li svi zdravo i dobro? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin ja jesam Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 905199

Ve alejkumu selam ve rahmetullahi ve berekatuhu!

Ellamdulillah sve je dobro . Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 18927
Na vrh Go down
Haris
stari dzematlija
stari dzematlija
Haris



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:38 am

Kako se to instalira, gdje treba da se klikne? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Mahnoor
stari dzematlija
stari dzematlija
Mahnoor



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:40 am

Lejla (citat):


Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 168933

Kako cemo mi ovdje bez tebe ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402 Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 344402[/quote]

Bice vam tesko.. al jaki ste vi meni znam ja to!! Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin
Na vrh Go down
Amatullah
Admin
Admin
Amatullah



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:42 am

Jaki jaki, a ko ce Jarisu chare chinit' ? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_lol
Na vrh Go down
Dina
Admin
Admin
Dina



Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 12:43 am

Haris (citat):
Kako se to instalira, gdje treba da se klikne? Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_biggrin



Jel da operes sudje?Na zalost to ces morati rucno,osim ako nisi sta izumio Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 546447
Na vrh Go down
Sponsored content





Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)   Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I) - Page 17 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (I)
Na vrh 
Stranica 17/20Idi na stranicu : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Esselamu alejkum -DOBRO NAM DOSLI! (II)
» Hajde da se upoznamo!
» Odgoj djece
» ARHIVA VIJESTI...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bosnjacki forum :: Arhiva-
Idi na: